Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wirtualnemedia_pl[/url]":3vb5khu2]Znajdująca się dotychczas na tej pozycji stacja BBC Lifestyle przesunięta została natomiast na odległą, 246. pozycję. Olga Zomer, rzecznik prasowa Cyfrowego Polsatu, tłumaczy nam, że decyzja o takim przesunięciu BBC Lifestyle podjęta została na podstawie danych o zainteresowaniu widzów tym kanałem, które nie jest za wysokie. Zapewnia jednak, że BBC Lifestyle nie znika z oferty platformy.

 

 

Zawsze można było przesunąć BBC Lifestyle na pozycję np. za kanałami taki jak Polonia 1 czy Tele 5. W końcu te kanały też są na odległych pozycjach. Zaś pozycja 246 jest krótko mówiąc więcej niż odległa. Rzekłbym nawet, że bardzo odległa i skoro według pani rzecznik BBC Lifestyle ma małą oglądalność, to przesunięcie go na taką pozycję mu z pewnością nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Oto oficjalna treść komunikatu Cyfrowego Polsatu do APSów: Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować, że z dniem dzisiejszym (tj. 28 czerwca 2010 r.) lista kanałów dostępnych w ofercie Cyfrowego Polsatu rozszerzona została o dwie nowe pozycje: ANIMAL PLANET HD, oraz Discovery Travel & Living. Kanał ANIMAL PLANET HD dostępny jest w Pakiecie HD, kanał Discovery Travel & Living w Pakiecie Familijnym. Dodatkowo do Pakietu HD dodany został Discovery HD SHOWCASE, który jak dotychczas można również dokupić oddzielnie. W związku z powyższym na stronie internetowej Cyfrowego Polsatu zaktualizowane zostały Cenniki usług telewizyjnych.

 

Czyli jednak się nie pomyliłem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Radzę poczekać do jutra, a prace związane z dołączeniem kanałów i zmianami w ofercie nie zostały zakończone.

Jutro= Dzisiaj bo wypowiedz byla wczorajsza. Zastanawia mnie ta wypowiedz, czy CP jeszcze czyms nas zaskoczy. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orion, czyli rozumiem, że jak mam Pakiet HD i dodatkowo płacę jeszcze 5 zł za Discovery HD Showcase, to teraz nie będą mi pobierać dodatkowej opłaty :?:

Dokładnie tak, czyli już na lipiec nie powinno być opłaty (zobowiązania) za kanał Discovery HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opisałem wczoraj na ten temat rozmowę z infolinia ale ktoś był łaskaw usunać mojego posta.

 

na infolinii uzyskalem informacje, ze nadal mam placic 5 zł bo tak podpisałem umowę. śmiech na sali :]

 

Dokładnie... za miesiąc lipiec jeszcze obowiązuje opłata za DisoveryHD ale od sierpnia należy sobie odliczyć 5zł za ten kanał a ewentualna umowa przestaje obowiązywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obym się mylił. Może nie zniknie. Olga musi mówić co jej każą więc planów CP nie zdradza. Może te pozycja to kara dla BBC? Pożyjemy zobaczymy. Ja sądzę że kanał zostanie usunięty. Jeszcze nie teraz ale już niedługo.

 

http://www.cyfrowypolsat.pl/telewizja-c ... milijny.cp

 

W ich ofercie figurują obydwa kanały, także wątpię, aby BBC Lifestyle skasowali. Poza tym nie mogli go wrzucić na pozycję 94?

Jakby go wywalili to by błąd zrobili, ten Discovery to jakiś kicz, BBC 100x lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...