Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie, nie ma się czym podniecać. Taka sytuacja była już wiele razy, tyle że z innymi kanałami. Zwykle trwało to 3-4 dni i potem wraca do normy.

To jest czysta racja. :]

W CP ostatnio często zdarzają się takie 'wpadki'..

Nie należy się nastawiać, gdyż potem wszystko wróci do normy, i będzie zawód.

Należy oglądać, póki jeszcze jest. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli FoxLife i Kino Polska będą w Familijnym, to po upływie umowy zrezygnuję z Relax Mixa - nie będzie się opłacało w końcu, no chyba że w ich miejsce dali by Filmbox-a i np. Foxlife HD - o ile z tym pierwszym to mogłoby być realne o tyle nie dodadzą płatnego kanału HD do RM bo nie wszyscy jeszcze mają dekodery HD. Już dawno można by wymienić dekodery na HD gdyby przestali sprzedawać SD - a oni je jeszcze sami produkują masowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby CP nie chwali się tymi "promocjami", więc może to być faktycznie tylko problem z kodowaniem, ale...

Po pierwsze obydwa kanały zapowiadają swoje wersje HD (Fox Life nawet podał datę pojawienia się w CP), więc muszą jakoś rozwiązać odpłatność za wersje HD. Jeżeli SD będą w familijnym, z opłatami za HD będzie łatwo, jeśli SD będą w familijnym+film lub familijny+relax mix sprawa dokupowania wersji HD będzie trudniejsza.

Po drugie Telewizja na Kartę dodała do ofert TV4 i właśnie Kino Polska (a mają dodać jeszcze 2 kanały), przez co ich oferta zbliża się pomału do familijnego, czyli wszystkiego po trochu za niewielkie pieniądze. Ponadto fani Kino Polska mogą teraz wybrać tanią ofertę TNK z tym kanałem, zamiast dopłacać CP do familijnego jeszcze za pakiet z tym kanałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie zadna awaria po\prostu w/w kanały pewnie dodadza do familijnego , czytaja, słuchaja, jak zachowuja sie abonenci płacacy za pakiet film.Moze to byc tez chwilowa zacheta abonentow ktorzy mieli ochote zrezygnowac z CP z powodu braku kanału E i po 6.03.2010 kanały zostana zakodowane w familijnym, a tak teraz powiadaja ........no zabrali jeden kanał ale dodali trzy , CYFROWY POLSAT to wielkie mydełko , promocje ,dekodery prahistoria,internet , telefon , powinni jeszcze zaczac montowac samochody .Nie od dzis wiadomo ze jak cos jest do wszystkiego to jest niestety do niczego !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dniem 1 marca 2010 r. wprowadzone zostaną 4 nowe oferty na zmianę pakietu na wyższy Telewizji Satelitarnej Cyfrowego Polsatu.

 

Oferty te zostały przygotowane indywidualnie dla danych grup Klientów.

 

Okres trwania na jaki zostały przygotowane nowe oferty to: 12 miesięcy. Klient może otrzymać w prezencie miesiąc pakietu kanałów gratis.

 

Nowe oferty umożliwiają zmianę pakietu na wyższy, wraz z podpisaniem umowy na wybrane, ulubione pakiety tematyczne:

 

Pakiet Bajeczka

Pakiet Muzyka

Pakiet Sport

Pakiet Film

Pakiet Cinemax

Pakiet Rozrywka

Pakiet Blue Hustler

Program XXX Xtreme

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem zauważyłem że mam odkodowany HBO HD, u Was też tak jest? Mam co prawda od ponad miesiąca udostępniony Pakiet HD, do czasu przygotowania oferty dla stałych abonentów, ale on nie obejmuje HBO HD dlatego zdziwiło mnie dzisiejsze przesłanie uprawnień.

 

Marna to jednak pociecha, bo jak mówią "kto daje i zabiera...."

Na 99% jestem zdecydowany wysłać swoje wypowiedzenie umowy, po wyłączeniu TV 1000 !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...