Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla osób, których to interesuje promocję CP są tragiczne. Przedłużeniowe jeszcze gorsze. To są ludzie choćby z tego forum. Ale dla zwykłych Kowalskich, którzy dominują wśród klientów CP, nie ma to znaczenia. Powiem więcej - ich to nawet nie interesuje. Dzisiaj byłem w sklepie, w którym jest punkt CP. Wchodzę - przy stoisku młody chłopak ze starszą panią (pewnie mamą) podpisują umowę. Wchodzę pól godziny później - dziadziuszkowie podpisują umowę. Myślicie, że oni wiedzą, że to szajs? Większość życia jechali na tvp, więc dla nich dodatkowych 100 kanałów po polsku to jest rarytas! Oni nie wiedzą, że za mniejsze pieniądze mogą się zdecydowanie lepszą ofertę programową w C+. CP ma opinię taniej platformy, a C+ drogiej. Najlepsze reklama nie wygra z tym co ludzie na mieście gadają ;)

 

P.S. Mimo przejścia już prawie 3 tygodnie temu na FTA, nadal odbieram Familijny + Relax Mix. I to dopiero jest promocja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm co ty czlowieku mowisz? czy jest cos tanszego niz CP ? C+? nie sadze pomijajac pakiet mini mini mini max i tnk to oferta familijna i porownywalna w n czy c+ wychodzi w CP najtaniej takze nie plec glupot ze ludzie nie wiedza co robia,

 

a powiedz mi co ludzie robia w salonach Orange, plus, era skoro w play jest tak tanio ?????????? nie wiedza ? ludziom niechce sie sprawdzac i porownywac oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że oni wiedzą, że to szajs? Większość życia jechali na tvp, więc dla nich dodatkowych 100 kanałów po polsku to jest rarytas! Oni nie wiedzą, że za mniejsze pieniądze mogą się zdecydowanie lepszą ofertę programową w C+. CP ma opinię taniej platformy, a C+ drogiej.

 

Odrobinkę 'bredzisz'. Familijny za 37zł to jest tanio. W cyfrze masz Komfortowy+z C+ ale to jest ~48 + 10zł dekoder - już 20zł taniej, a jak ktoś nie potrzebuje? n? też drożej.

Nie wiedzieć czemu wszyscy rzucają się że ma być C+ i jakieś cuda. A za stosunkowo niewielkie pieniądze ma się to co trzeba. Plus taki, że nie ma kombinacji alpejskich (polecam wątek C+ o promocjach i jakie tam są jaja).

 

Nie twierdzę że oferta jest super i treba CP po nogach całować, ale wieszanie na nich psów to też przesada...

 

@Xenomorph skąd te informacje? umowa mi się kończy 23 stycznia, już jest wypowiedziana etc. więc idealnie by się zgrało ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałem pod uwagę ceny przy promocjach. Te "stałe" mnie nie interesują, ponieważ czy ofertach wszystkich platform jest jakiś okres kiedy nie ma choćby jakieś małej promocji? Nie ma. Z promocjami zawsze średnio wychodzi mniej niż np. 37,90 za Familijny, 42 za Podstawowy itd.

 

Familijny za 37zł to jest tanio. W cyfrze masz Komfortowy+z C+ ale to jest ~48 + 10zł dekoder - już 20zł taniej

Odpowiednikiem Familijnego w C+ jest pakiet Podstawowy, a nie Komfortowy. Ale skoro już jesteśmy przy komfortowym, to ja ten pakiet, oraz Multipakiet C+ mam za 42 zł. Wynajem dekodera 0 zł. Musiałem się tylko troszkę potargować. Podstawowy z tymi samymi opcjami jest za 29 zł, więc nawet licząc promocję na Familijny w CP, to Podstawowy w C+ wychodzi taniej.

 

Sorry za OT ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wikipedii o Polsacie Futbol napisano:

 

Transmisje

 

* Liga Europejska - podczas każdej kolejki kanał może transmitować 10 spotkań (dodatkowo jedno, najciekawsze na TV 4) - z każdej pory meczów (19:05, 21:00). Jeden w Polsacie Futbol oraz 4 na dodatkowych serwisach, uruchamianych na potrzeby spotkań.

* Liga Mistrzów UEFA - retransmisje meczów (jeden w środę "na żywo" oraz skróty spotkań w Polsacie)

* Serie A - najwyższa liga piłkarska we Włoszech

* Eredivisie - najwyższa liga piłkarska w Holandii i Puchar Holandii

* Scottish Premier League - najwyższa liga piłkarska w Szkocji

* I Liga rosyjska - najważniejsza liga piłkarska w Rosji

* Premier League - najważniejsza liga piłkarska w Anglii (tylko retransmisje)

* Primera Division - najważniejsza liga piłkarska w Hiszpanii (tylko retransmisje)

* Premier-liha- najważniejsza liga piłkarska na Ukrainie

* Liga argentyńska - najważniejsza liga piłkarska w Argentynie

* Deutscher Fußball Bund Pokal (Puchar Niemiec)

* Coupe de France de football (Puchar Francji)

* mecze towarzyskie (głównie Brazylijczyków, Argentyńczyków, Włochów, Niemców, Hiszpanów)

 

Liga argentyńska?? Wiecie coś może na ten temat??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...