Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O! kanały HD potaniały :lol:

A pakiet HD to chyba nie ma w tym przypadku sensu jak ktoś nie ma HBO...

"4*5= 20 zł czy weźmiesz w pakiecie czy też nie u nas zawsze drożej jest" :lol2:

Jak to dobrze, że złożyłem wypowiedzenie... To są urodziny! :jupi:

 

No OK Pakiet to pakiet!

Teraz kosztuje 20zł ale za kilka chwil dojdą kolejne kanały HD zreszta zapowiadane do końca roku i będzie cacy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tej "podwyżki". Nie spotkałem się jeszcze z operatorem, który oferuje mozliwość podpisania umowy na czas nieokreślony (tv sat.) - a nawet jeżeli byłby to możliwe to na korzyść klienta - podpisuję umowę, po 2mc wypowiadam, ale za to płacę więcej. Umowy na czas określony (a takie są) to stała kwota xx zł i o podwyżce mowy nie ma. Wyższe kwoty dotyczą zapewne osób po okresie podstawowym lub użytkowników prepaid. Skończcie temat podwyżek, a przeczytajcie materiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP nie jest w stanie mnie już chyba niczym zaskoczyć, jeśli zwiększenie pakietu czy wymiana sprzętu będą dostępne tylko przez podpisanie porozumienia i odsyłanie go do CP to trochę strzał w stopę, a z drugiej strony szykują się nowe usługi CP w najbliższym czasie (sprzedawcy wiedzą o co chodzi :wink: ). a już myślałem, że weekend będzie spokojny :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cp pokazal gdzie ma swoich starych lojalnych abonentow ktorzy od dawna maja umowy na czas nieokreslony serwujac im podwyzki... tym samym cp chce zmusic ich do podpisania lojalki tylko po co sie pytam? nie wiem czy dobrze zrozumialem ale nowi abo podpisujacy umowe beda placili wedlug starego cennika? nowy cennik obowiazuje tylko tych ktorzy sa w cp na czas nieokreslony?

 

dlaczego cp podwyzsza oplaty za blue hustlera i xxx xtreme?? cos mi sie wydaje ze te podwyzki nie sa zapowiedzia dolaczenia nowych kanalow do cp... bo pakietu xxx raczej nie beda powiekszac a podwyzka jest :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz za 40zł daliby coś normalnego, no wiadomo taniej, tylko o 2zł od Cyfry, ale klienci którzy byli zainteresowani tą ofertą (np. ja) pomyślą, że są podwyżki, a nowych kanałów brak, nie chodzi tutaj o kanały z rodziny Polsatu, w których bez przerwy lecą reklamy, tylko o jakieś inne z rodziny Discovery czy jakieś filmowe.

 

Jednak chyba pomyślę o TNK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież dodali nowe kanały (Polsat HD, Polsat Futbol, Polsat Film, XXX Xtreme). Co Wy chcecie.

 

:lol2: ALe kanały! Normalnie klasa światowa! Wszystkie made by Polsat (nie żebym się czaepiał Polsatu Futbol, ale reszta mnie jakoś nie przekonuje).

I tak, powtórzę po raz nty że zarówno Cyfra jak i nka mają Investigation Discovery i Discovery T&L, mają Filmboxy, o innych kanałach nie wspominając jak np Religia TV. A Cp no cóż, Cp to Cp. Leader Price na rynku platform cyfrowych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co zostają już tylko 2 dekodery SD i 2 HD z czego połowa to produkcja polsatowska jak widać podwyżka abonamentu i wycofanie sprzętu to niezła zachęta dla nowego klienta za to :brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo: CP i jeszcze raz :brawo:

 

 

Edit:

 

a przepraszam pomyliłem się 3 dekodery SD bo jest jeszcze w ofercie Echostar DVR 747

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy Wy czytac ze zrozumieniem nie potraficie? Echo 717A zostaje, wycofuja tylko zwykla 717 bez A czyli ta w ktorej wlasna liste mozna bylo ukladac i w zasadzie nieosiagalna od dwoch lat, jedynie na papierze byl. Dla niekumatych:

ECHOSTAR 717A ZOSTAJE W OFERCIE CP!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to nie zmienia faktu, że podwyżka to podwyżka, każdy komu się skończy umowa na czas określony, np. za 3, 4 czy 5 mies. od razu wejdzie w nowy cennik, albo rozwiąże umowę i podpisze nową.....lub też podpisze nową z innym operatorem :evil:

 

PODWYŻKA TO PODWYŻKA - NIGDY NIE JEST DOBRA DLA ABONENTÓW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale stękacie. Ale piszczecie. Czy wy naprawde uważacie ludzi w CP za idiotów. Na pewno policzyli co na tym stracą a co zyskają.

Jakoś Cyfra nie straciła jak w lipcu podniosła ceny a potem kilka kanałów dodała. Tam też idioci nie pracują.

Wielki raban o 2 zł na m-ce. Ile można jeszcze dodawać kanałów aby wyrobić się w cenie pakietu? Pewnie doszli już do maksimum możliwości i żeby zadowolić abonentów nową ofertą trzeba podnieść cene. Pomyślcie ile lat temu była ostatnia podwyżka i ile nowych kanałów doszło.

Żal czytać posty typu : no to ja od nich odchodze , albo że strzelają sobie w łeb.

Podejżewam że jakby wam CP dał dekoder hd pvr i cały pakiet za darmo też byście narzekali i psiczyli że żadnych nowych kanałów nie dodają.

Jak wam emocje opadną to sobie poczytajcie te posty i zobaczcie jaką wiochą tu wieje.

Mi jak C+ podniósł cene nie narzekałem. Od lipca 2009 płace więcej.

A przecież wiadomo C+ i CP podnieśli cene, to teraz kolej na N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni odejda przyjda nowi-tak jest w kazdej platformie.Ponarzekac kazdy lubi a potem wiekszosc,tak jak np.ja ,nic nie zrobi bo generalnie wybor na rynku jest marny (mimo tylu platform),ilosc nie znaczy jakosc.Dla mnie ta podwyzka to kosmetyczna zmiana,mam nadzieje ze w CP za jakis czas pojawia sie nowe kanaly i nie beda to te same jakie dodaje konkurencja,bo niedlugo w kazdej platformie beda te same kanaly .I zeby bylo smieszniej to kazda platforma koduje w innym systemie a tylko dwie udostepniaja osobno moduly i karty.To mnie przeraza,ale coz...taki jest rynek TV sat w Polsce.Chcesz poogladac wiecej,musisz miec 4 albo i 5 tunerow w domu. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie każdy do końca zrozumiał nowy cennik. zbliżony cennik ma C+ i N pewnie też. wiadomo, że będą promocje i na 99% jestem pewien, że w promocji tych opłat nie będzie. to tak jakby przeczytać cennik dowolnego operatora komórkowego i dowiedzieć się, że opłata aktywacyjna to ok. 250 zł., a w promocji najczęściej wynosi kilkadziesiąt zł. odnośnie dzierżawy dekoderów SD to są jeszcze tacy klienci, którzy mają stare dekodery na dzierżawę i płacą za to 14,10 zł. o ile dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w każdym bądź razie, po to jest podwyżka dla tzw. pre-paid, by podpisywać umowy, bo ci co podpiszą umowy mają ceny po staremu.

Witam.

Nie myl prepaid w którym familijny kosztuje 42,80zł. z umową na czas nieokreślony, tu chodzi o tych abonentów którym się skończyła umowa promocyjna i jej nie rozwiązali.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...