Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A propos jakości - to zdaje sie że lekko poprawiała się jakość kanałów HD (oglądałem mecze polski w Polsacie HD i Polsat Sport HD). Niestety chyba jakość Polsatu Sport i extra pogorszyła się. Wyraźnie przy szybkich piłkach (siatkówka) obraz nie zdążał za rzeczywistością i było wyraźnie widac klatkowanie. A przeszkadza to oglądać. Sprzęt Humax 2000 + moduł prepaid CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będzie super jakości :) Tam już będzie w sumie 12 kanałów :/. Ja nie rozumiem czemu Polsat nie wrzuca kanałów na nowy transponder, albo nie przełączy starych w DVB-S2. Mogli by np TVP Info brać z transponderów Cyfry i już by się zwolniło trochę miejsca.

Niby tak, ale idąc tym tropem to po co tyle platform satelitarnych jak wykorzystają do przekazu kilka transponderów ze wspólnymi kanałami. ITI nadaje prawie wszystkie swoje kanały ze swoich transponderów. Polsat np. kanały paczki BBC pobiera z tr. Globecast. Ale faktycznie wystarczy porozumieć się i zamiast utrudniać sobie życie (a przedewszystkim Abonentom) zapewnić tym samym wysokiej jakości przekaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym Test F przez jakąś chwile film leciał i logo też było, potem były kolorowe pasy i zakodowali. Wyłączono także Test 1 (tam gdzie były kolorowe pasy cały czas), przed jego wyłączeniem była tam kopia kanału "dla abonentów". Przez moment nie było także "dla abonentów" tego na 21 pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będzie super jakości :) Tam już będzie w sumie 12 kanałów :/.
12 kanałów to dużo na jednym transponderze? Moim zdaniem optymalna liczba. Bywały takie czasy, że na transponderach CP mieściło się po 14-15 kanałów. To byłaby dopiero przesada. Zbyt "ekskluzywne" kupiliście telewizory :lol2: Teraz tylko czekać jak się skończy Liga Europy i zaczną się przetasowania na transponderach platformy :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z tym internetem przez satelitę w CP ?

 

da rade zagrozić UPC 120 Mbs ? :jupi: przez satelite powinien byc dobry i tani download, przeciez kazdy program TV to przesył aż od 2 do 10 Mbs a POLSAT mówił ze wprowadzenie internetu do CP to dla nich teraz priorytet przed końcem roku...

 

boje sie ze ceny i limity będą z kosmosu tak jak na astrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet byl zapowiadany ale co bedzie z tych zapowiedzi to wiadomo.Niech najpierw zrobia porzadek ze swomi kanalami a potem mysla o reszcie.Zanim go wprowadza to kazdy bedzie juz mial szybki internet u siebie wiec malo kto sie skusi na ten "wynalazek".CP ma duze ambicje i plany ale ich wdrazanie(sposob,sprzet,jakosc) jest beznadziejne.Jaka predkosc?Kto to wie?Mi wystarczy 6 Mb/s jakie mam i nie bede zainteresowany internetem od CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z tym internetem przez satelitę w CP ?

 

da rade zagrozić UPC 120 Mbs ? :jupi: przez satelite powinien byc dobry i tani download, przeciez kazdy program TV to przesył aż od 2 do 10 Mbs a POLSAT mówił ze wprowadzenie internetu do CP to dla nich teraz priorytet przed końcem roku...

 

boje sie ze ceny i limity będą z kosmosu tak jak na astrze

Internet przez satelitę nie wypali. To jest kompletnie nieopłacalne. CP raczej skłaniał się ku BSA i WIMAX we współpracy ze Sferią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już wiadomo o co chodzi.... jak okazało się że 15 zł będzie do abonamentu za dekoder DVR najprawdopodobniej klient dostanie gratis PPV aby nie marudził że 15 zł płaci... taka jest moja opinia.

Heh nie ma szans najprawdopodbniej trzeba będzie płacic i za dekoder i za PPV takie jest moje zdanie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem związku pomiędzy dekoderem z twardym dyskiem a usługą PPV, przecież żeby obejrzeć film PPV nie trzeba mieć dysku w przeciwieństwie do VOD, wystarczy zwykły dekoder SD, trzeba jedynie zapłacić i można oglądać na określonym kanale, a repertuar będzie w EPG i na stronie CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

start godzina 11 dodaje obrazek na stan aktualny jest plansza

97a0e396a1f4895em.jpg

 

Edit:

po starcie postaram się dodać więcej screenów :smile:

a jeszcze jedno z chwilą dodania kanału do listy na pozycję 27 zniknął Test F więc moje przypuszczenia były trafne że to był test Polsat film no nic czekamy na start

 

godzina 10.00 dodano logo do planszy:

ddb42b29f0c8022cm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...