Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cyfrowy Polsat zaprzestał emisji testowego kanału HD, który zgłaszał się jako TEST_L (tp. nr 78 satelity Hot Bird 8 – 13E o częstotliwości 12,265 GHz, pol. V SR=27500 FEC=3/4). Nieaktywnego przekazu nie usunięto jednak z listy kanałów platformy (pozycja nr 259).

http://tvpolsat.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najnowszej ulotce wyleciały wszystkie dekodery samsunga........... i dekoder dvr sd od echostara. To chyba już koniec współpracy CP z Samsungiem... :?

Zaczną się masowe narzekania na brak możliwości tworzenia list ulubionych :]

Częstotliwość 12265 H została przełączona na DVB-S2

Rano widziałem, że w ogóle nie było sygnału. Przyszedłem z pracy i już wszystko było w porządku. To chyba o tym mówiły komunikaty przesyłane wczoraj na dekodery :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z najważniejszych zmian:

- 19.09 kanał Jetix zmieni nazwę na Disney XD

- Polsat Futbol w pakiecie Sport

- Polsat Sport Extra przechodzi do pakietu Familijnego 17.09

- brak dekoderów Samsunga (SD/HD) na ulotkach

- dzierżawa dekodera HD wzrasta do 149zł

 

Poniżej ulotki z nowym układem kanałów:

 

24292614.th.jpg

 

85359364.th.jpg

 

cpdthgaleryjnarewers.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałem i jednocześnie milczałem aby nie zapeszyć. I tak nic z tego nie wyszło :> Teraz Polsat Sport i Polsat Sport Extra będą nic niewarte. :> Same powtórki. :> Za ciekawsze przyjdzie dodatkowo zapłacić. Przypomina mi to inną platformę - zagadka? Którą?

Pranie mózgu i wyciąganie kolejnych złotówek. A to wszystko w interesie płacących - "płaczących" - abonentów? :>

Kanał już jest? Tylko nie wiadomo co w kanale? Abonent? Wiadomo, jak w kanale, to może śmierdzieć. Może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z najważniejszych zmian:

- 19.09 kanał Jetix zmieni nazwę na Disney XD

- Polsat Futbol w pakiecie Sport

- Polsat Sport Extra przechodzi do pakietu Familijnego 17.09

- brak dekoderów Samsunga (SD/HD) na ulotkach

- dzierżawa dekodera HD wzrasta do 149zł

 

Poniżej ulotki z nowym układem kanałów:

 

24292614.th.jpg

 

85359364.th.jpg

 

cpdthgaleryjnarewers.th.jpg

 

o Polsat Futbol jest na ulotce, ale dlaczego nie ma informacji o Polsat HD? nie widze nic o nim :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Samsunga powód jest znany - podałem go tutaj: ---->> https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=7&t=6994&start=1125#p253860

Tyczy się to wersji SD i HD. A co do kanałów HD - w oryginale ulotka zawiera 10 stron, a na zdjęciach macie 6, ale coś mi się nie widzi taki układ stron, więc zapewne będzie to troszkę różniło się w wersji, którą do końca tygodnia zobaczę :)

 

 

E: 14:10

 

http://www.cyfrowypolsat.pl/telewizja-s ... z_oplat.cp - nie ma mowy o opłatach za dzierżawę dekoder E7400.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z najważniejszych zmian:

- brak dekoderów Samsunga (SD/HD) na ulotkach

Szkoda Samsunga. Były i są to najlepsze dekodery. Teraz już widać, którą drogą pójdzie Polsat. Szkoda :(

No to super. Nie "Skazany na śmierć" a "Skazany na Echoszajsa" :evil: A już cieszyłem się na Samsunga HD :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest właśnie cała beznadziejna polityka firmy w której niestety pracuje, czyli biora co najtansze i nie wybiegaja w przyszlosc, zlapac klienta i trzymac poki sie da. No coz ale po nowym roku Polsat bedzie w kazdej platforie i wtedy CP bedzie mial odplyw klientow na pozomie 30%...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,tak...

Slysze takie brednie"fachowcow" :> juz od jakis 2 lat.Najpierw mialo odejsc 25% kiedy ruszla N-ka,potem nastepne 25% kiedy prognozowano(a niektorzy byli nawet pewni)odejscia kanalow z grupy ITI,no i nie zapomnialem o 20% majacych odejsc z CP kiedy przegrali przetarg na prawa do pokazywania LM. :lol2: :lol2:Wbijcie sobie,co niektorzy do glowy ze znikoma jest ilosc osob majacych CP dla samego kanalu Polsat,wiec nawet jesli Polsat bedzie w kazdej platformie(super sprawa-wieksze zyski z reklam i wieksza ogladalnosc)to bedzie to przemyslana decyzja i nie doszloby do tego gdyby mialo to przyniesc CP straty.Ja i wiekszosc moich znajomych nie ogladamy wogole kanalu Polsat,tak jak i TVN ze wzgledu na zabojcza ilosc reklam.

Proponuje przestac bic piane i poczekac bo nie wiadomo jak beda sie sprawowaly nowe tunery Echostara.Pierwsze tunery Samsunga jakie mial CP,tez nie byly rewelacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...