Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker

Ja coś mam takie przeczucie, że dodadzą tej jesieni przynajmniej jeden kanał sportowy (oprócz PS HD :P). Bo patrząc na tą kampanię reklamową CP pt. "Najlepsze kanały sportowe w Cyfrowym Polsacie" to mi się zdaje, że Polsat dorzuci jakiś jeszcze i wtedy będzie "total wypas oferta sportowa" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wreszcie ofensywa !!! DO BOJU ZAKON MARYII ! :P

 

z mojej strony dodam ze narazie zrezygnowalem z RElax mIX polsatu bo uznalem ze i tak nic ciekawego nie ma na PSE ... a te programy ktore mam w familijnym czyli PS i ES narazie wystarczaja mi kompletnie jezeli POLSAT uaktualni swoja oferte programowa w stosunku do PSE oraz dorzuci jakies fajne programy do RELAX MIX to rozszerze ponownie o ten pakiet swoj dekoder ... jezeli nie no coz przejde do konkurencji :) bo jednak pilka nozna to dla mnie cos bez czego sie nie da obejsc a po utracie LM UEFA i Bundesligi to juz nie to samo ... wiec SOLORZ NIE POZWÓL MI NA TO :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz dawno zrezygnowałem z pakietu Relax Mix. Tylko dlatego że trzeba na niego podpisywać porozumienie a wypowiedzenie umowy na ten pakiet to 3 miesiące. Zresztą czekam na ofertę HD i na dekoder HD może jakąś promocje zrobią. :D Jesli nie to rozwiąże umowe i podpisze na nowo napewno na lepszych warunkach niż starzy abonenci CP. :D

Moje skromne założenia i marzenia. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Nudziło mi się, to popatrzyłem, jaką stronkę może mieć Play TV. I wychodzi na to, że będzie to http://www.playtv.com.pl Jak ktoś nie wierzy to proszę :wink::

DOMENA:

nazwa domeny: playtv.com.pl

id abonenta: hmns108141 (FIRMOWA)

serwery nazw: dns.home.pl.[62.129.252.30]

dns2.home.pl.[213.25.47.166]

dns3.home.pl.[216.93.176.64]

ostatnia modyfikacja: 2007.06.20

 

opcja: brak opcji na nazwe domeny

 

ABONENT:

firma: Telewizja Polsat S.A

ulica: ul. Ostrobramska 77

miasto: 04-175 Warszawa

lokalizacja: PL

identyfikator: hmns108141

ostatnia modyfikacja: 2007.06.12

 

REGISTRAR: Home.pl Sp. J.

pl. Rodła 9

70-419 Szczecin

Polska/Poland

+48.914325555

+48.801445555

info@home.pl

 

dane aktualne z dnia: 2007.09.25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekajmy do jutro, pogoda powinna się pogorszyć i zobaczymy, ale powinieneś napiać w temacie :arrow:TVP 1 i TVP 2 maja odbicia???? a nie tutaj. No cóz, ale aktualny temat, więc lekko można, ale skoro jest już o tym to tam powinieneś napisać. Na serio poczekaj do jutra, mozwe do konca tyg. i zobaczymy jak będzie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Hm... Play TV odkodowany :shock: Nie trzymają się tradycji :lol:

Aktualnie taka plansza:

 

jjjyw0.jpg

Takie logo może zostać... :wink: Tylko są 2 kwestie: transparent (czy będzie), no i jakoś pusto na tym różowym tle :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...