Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 grudnia kończy nadawanie Zone Romantica, więc myślę, że można rozwiązać umowę. Przecież CP traktuje ją i CBS Action jako dwa odrębne kanały ( i słusznie bo oferta programowa różni się całkowicie). Po rozwiązaniu obecnej umowy można podpisać umowę na nowe pakiety, a kto już nie chce "siedzieć" w CP może przejść do konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 grudnia kończy nadawanie Zone Romantica, więc myślę, że można rozwiązać umowę. Przecież CP traktuje ją i CBS Action jako dwa odrębne kanały ( i słusznie bo oferta programowa różni się całkowicie). Po rozwiązaniu obecnej umowy można podpisać umowę na nowe pakiety, a kto już nie chce "siedzieć" w CP może przejść do konkurencji.

 

Wczoraj na PartyLine powiedziano mi, że Zone Romantica jedynie zmienia nazwę i nie będzie to powód do rozwiązania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tuja nowy wiec sorry jeśli coś zawale ale właśnie dzwoniłem na infolinie CP i powiedzieli mi ze mimo mam full pakiet to mam się cieszyć z tego ze dodali mi 4 kanały (Polsat jedzenie i 3 viasaty) reszta nowości ma być dostępna tylko dla osób podpisujących nowe umowy. Moje pytanie jest takie powiedzcie mi gdzie sens gdzie logika dodają kanały tylko dla nowych abonentów a stałych maja daleko w d... za przeproszeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tuja nowy wiec sorry jeśli coś zawale ale właśnie dzwoniłem na infolinie CP i powiedzieli mi ze mimo mam full pakiet to mam się cieszyć z tego ze dodali mi 4 kanały (Polsat jedzenie i 3 viasaty) reszta nowości ma być dostępna tylko dla osób podpisujących nowe umowy. Moje pytanie jest takie powiedzcie mi gdzie sens gdzie logika dodają kanały tylko dla nowych abonentów a stałych maja daleko w d... za przeproszeniem

Ludzie czy wy nie czaicie gdzie jest wałek ze strony CP. Chodzi o to że gdyby CP dodał te wszystkie kanały do starych pakietów to istnieje ryzyko że przy fuzji cyfry i n-ki ludzie by szukali okazji do rozwiązania umowy. A tak, kto chce oglądać nowe kanały to musi związać się nową lojalką z CP a co za tym idzie zamkniecie sobie możliwość wypowiedzenia umowy np. z tytułu zmiany kanałów grupy Chello Zone na CBS. W ten sposób CP zabezpiecza się na wypadek zmiany tych kanałów a co za tym idzie uniemożliwi Wam wypowiedzenie umowy w przypadku tych zmian w tak gorącym okresie jak święta i bliska fuzja konkurentów cyfry+ i n-ki. Nie śpieszcie się tak z tym płaczem za nowymi kanałami. Chyba że ktoś chce nową umowę na 3 lata z CP to ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale myślę że mój post tłumaczy wszystko. Wcale się nie zdziwię jak w nowych umowach i w PWU zamiast kanałów Chello Zone będą już wymienione tylko kanały CBS. Jeśli ktoś podpisze nową umowę to niech się pochwali co ma wpisane w PWU i wtedy zobaczymy czy miałem racje z tymi kanałami Chello Zone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sonik79 ja też ich się tam nie spodziewam. Tylko że np. taka Zone Romantica dzisiaj nadaje w swojej ramówce niemalże tylko telenowele (seriale) a po zmianie będzie to kanał CBS Action lub CBS Drama tutaj macie info https://satkurier.pl/news/77202/cbs-drama-cbs-reality-i-cbs-action-w-polsce.html a tam już nie koniecznie będą telenowele (seriale), tam już będą zapewne filmy fabularne + seriale. To po tych zmianach na początku grudnia pozwoli myślę bez ponoszenia konsekwencji wypowiedzieć umowę z CP. Spójrzcie sobie we własne PWU i zobaczcie co macie zagwarantowane. Jeśli kanały Chello Zone macie zagwarantowane to po tej zmianie w grudniu śmiało będzie mogli wypowiedzieć umowę. A to że konsultanci mówią że nie będzie można to niech sobie mówią. Konsultant rożne rzeczy klepie przez telefon. Koniec tego off topica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Informujemy, że do Pakietu Familijnego HD zostaną dołączone 4 nowe

kanały:

-Food Network

-Viasat Explorer

-Viasat History

-Viasat Nature

 

Jednocześnie informujemy, że oferta odnośnie nowych Pakietów jest w

trakcie przygotowania. Skontaktujemy się z Panem w celu przedstawienia

oferty bezpośrednio po jej przygotowaniu."

 

Taka informacja przyszła na skrzynkę, po moim pytaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta oferta, będzie propozycją nowej umowy. Ja dzwoniłem dzisiaj do BOK i przedstawiono mi nową propozycję, nawet do przełknięcia, bo w tej samej cenie i dłuższą zaledwie o trzy miesiące w stosunku do tego co mam, ale nie przyjąłem, dlatego, że zażądali dodatkowo wykupienia multiroomu który mi jest niepotrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...