Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bezskutecznie od kilku tygodni upominałem się o dostępność kanału Cinemax HD, chciałem za niego płacić, chciałem przejść na nową ofertę, podpisać nową umowę i byłem regularnie olewany. Wycofali BBC więc wypowiedziałem umowę i teraz włączyli kanał :lol2: Trzeba szanować klientów zawsze a nie jak się sypią wypowiedzenia :lol2: Jestem już szczęśliwym abonentem C+ a do CP nie wrócę nawet jakby mi dopłacali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według usera @mihaelpl (pracownika CP) z tvpolsat.info to ten test to tylko wewnętrzny test CP niezwiązany z dodaniem nowych kanałów.

(...)nie sa to

zadne testy kanalow grupy

ITI, zaprzeczam tym

domyslom, sa to testy

techniczne pomiedzy n a CP(...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że to kodowanie dołączono do innego przekazu o nazwie "Test". Do tego co niby na nim iTVN nadaje, ale tak nie jest. Nadaje tam plansza testowa. Oto parametry:

 

HOT BIRD 9 (13,0°E)

tp. 10 (11,393 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK)

ID: Test

PID V: 522

PID A: 750 (pol)

PID PCR: 146

SID: 4321

PID PMT: 270

Provider: TVN

Kodowanie: Nagra Media Access (N3 - Cyfrowy Polsat), Conax (n, TNK, sieci kablowe).

 

Natomiast ten "Test" co jest na liście CP ma SID=17185 i dalej jest nieaktywny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Słaba ulotka, Comedy Central i Comedy Central Family nie mają nowego loga. VH1 European opis - Najlepsza muzyka i seriale, obraz jest z serialu, tego już nie ma przecież w VH1 European ani seriali. No i najważniejsze, nigdzie z nowych kanałów prócz National Geographic Channel HD nie ma "Już wkrótce". Więc szybko nie należy się spodziewać nowych kanałów TVP HD i innych. Szkoda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, iż Cyfrowy Polsat wydał nowe ulotki, w których nie ma nowych kanałów o których spekuluje się, że wkrótce będą w ofercie, nie oznacza, że w niedługim czasie ich nie doda. Jeżeli tych nowości będzie rzeczywiście tak dużo, jak się spekuluje, to może je umieścić w osobnej ulotce z napisem "Nowości", która będzie dodawana do tej właśnie wydanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...