Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CP na swoim transponderze ma wolną pojemność przynajmniej na jeszcze jeden kanał HD stąd nie mieli problemu, a za udostępnienie sygnału płaci się.

FOX HD będzie od połowy listopada, prawdopodobnie z tego samego transpondera. Jak ktoś dokładnie przeanalizuje zajętość transpondera, to zauważy że niektóre kanały są nadawane podwójnie aby nie zmieniać konfiguracji transpondera przy wprowadzaniu nowego programu, szczególnie jeśli korzysta się z VBR. Do niedawna był 2x HBO HD i 2 x Polsat Sport HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dla starych abonentów nic się nie zmieniło. Pytanie tylko, gdzie jest w PDFie taki sam cennik, dla nowych abonentów?

Widzę, że na ogólnodostępnej stronie brak Promocyjnych Warunków Umowy z Cennikem nowych pakietów, W serwisie dla dystrybutorów jest dostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP na swoim transponderze ma wolną pojemność przynajmniej na jeszcze jeden kanał HD stąd nie mieli problemu, a za udostępnienie sygnału płaci się.

FOX HD będzie od połowy listopada, prawdopodobnie z tego samego transpondera. Jak ktoś dokładnie przeanalizuje zajętość transpondera, to zauważy że niektóre kanały są nadawane podwójnie aby nie zmieniać konfiguracji transpondera przy wprowadzaniu nowego programu, szczególnie jeśli korzysta się z VBR. Do niedawna był 2x HBO HD i 2 x Polsat Sport HD.

Hmmm. To mnie zawsze zastanawiało, dlaczego niektóre kanały są nadawane podwójnie, przy czym podkreślić należy, że drugi jest virtualny i nie zajmuje drugi raz pojemności, bo stream video i audio jest ten sam, jedynie numer SID jest inny. Może ty Orion mi to wytłumaczysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest banalne. Najlepszy pzykład jest z Eurosportem, na TP są 2 Eurosposrty ale melduje sie np: 10. Kazdy ma inna ścieżkę dźwiękowa dla innego kraju abyśmy tacy jk my w CP nie dostawali kanału z 12 wersjamy dźwieku tyko jedna Polska lub ewentualnie innymi na dalszych wersjach językowych. Inaczej po przełączeniu na dany kanał musieli byśmy pilotem latac po kilkunastu wersjach jezykowych zanim trafimy na Polską

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest logiczne, bo oferta Premium zawiera wszystkie pakiety w tym również pakiet Cinemax HD w którym jest kanał Cinamax HD. Skoro dla Ciebie płacenie za tan jeden kanał dodatkowo nie jest dziwne to współczuje.

To tak samo jak by kanał Fox HD który ma być w familijnym był dodatkowo płatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po serii nowych postów na skutek szeregu zmian w ofertach CP i ja pobawiłem się wczoraj dekoderkiem (dane posiadanej umowy w podpisie) i co zobaczyłem? Działa wiele kanałów, które jak kiedyś sprawdzałem to nie działały (słynny komunikat "tego kanału nie ma w twoim abonamencie"). A więc odpaliły się programy Nickelodeon, Boomerang, Filmbox SD (wcześniej działał mi tylko FilmboxHD z pakietu HD), VH1, jakiś ModaTV (tego chyba w ogóle wcześniej nie było, ale może się mylę), wszystkie Zony (wcześniej działał tylko chyba ZoneClub), MTV Polska i pewnie czegoś jeszcze zapomniałem. Sam nie wiem, jak to się stało, że te kanały mam teraz dostępne.

 

Natomiast nadal nie działa mi CinemaxHD, chociaż wiele osób ze starymi umowami go u siebie odpaliło (może posiadacze dawnego Relax-Mix- ja mam "tylko" FM + pakiet HD)? Ktoś tu pisał, że pewnie odpala się posiadaczom starego pakietu HD, ale jak widać to nieprawda. Odnośnie Foxa-SD ten kanał zawsze mi działał, ale jak sprawdziłem oferta programowa pokrywa się całkowicie (identyczna) z FLHD i dlatego wyrzuciłem wersję SD z listy ulubionych, pozostawiając tylko wersję HD.

 

I jeszcze małe pytanie- w nowej ofercie Premium jest oprócz 4 pakietów również bezpłatny Katalog VOD- czy to oznacza, że tym pakiecie wszystkie filmy VOD można oglądać za free w ramach abonamentu Premium? Bo jakoś nie chce mi się wierzyć i wietrzę tu jakiś ZONK. Jeśli tak by było, to z chęcią zaaneksuję umowę na ten pakiet- myślę, że za 20zł różnicy, względem tego co mam, to warto (dojdzie mi przecież sporo sportowych, pakiet Cinemaxa i filmy VOD za free- może jakiegoś szału tam nie ma, ale zawsze coś się ciekawego znajdzie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gorylla, opcja Premium obejmuje wszystkie kanały z oferty CP poza Pakietem Rozrywka i nie płacisz już nic za oglądanie filmów z Domowej Wypożyczalni Filmowej. Cinemax HD jest dostępny promocyjnie dla tych, którzy mają wykupioną opcję Cinemax. A te kanały, które masz odkodowane jak. np. Boomerang, VH1 Polska, to wynik okienka dla abonentów CP, które potrwa do połowy grudnia br.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zostanie FOX HD włączony do pakietu HD to wskoczy dla "starych" abonentów automatycznie z pakietem HD, chyba że CP dołączy FOX HD dla "starych" jak było swego czasu z Discovery HD Showcase (ekstra opłata za kanał 6zł lub 5zł). Ale na fakty trzeba poczekać do czasu uruchomienia kanału i włączenia go w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...