Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CP podjął wiele działań żeby abonentom odejście z platformy utrudnić. Wedle nowego regulaminu umowa automatycznie przedłuża się na kolejne 12 msc. (Co ciekawe Cyfra + póki co za prawie identyczny zapis zapłaciła największą karę na polskim rynku telekomunikacyjnym. Czyżby CP miał chody ?). Wychodzi zatem na to, że najpierw trzeba wypowiedzieć samo przedłużanie się umowy a dopiero potem samą umowę :|

 

Dodatkowo w nowej promocji nie ma możliwości odstąpienia. Z takimi praktykami w żadnej jeszcze firmie się nie spotkałem. Chociaż biorąc pod uwagę CHURN jaki zanotowali w okresie przedświątecznym i poświątecznym (Spowodowany głównie opóźnieniami w wysyłce dekoderów) trudno im się dziwić, że teraz będą swojej trzódki strzec :) Szczerze powiedziawszy cenię sobie to, że mam kablówkę a jeden z moich znajomych posiadający CP na szczęście również się w porę zorientował co się tam dzieje i rozwiązał umowę na podstawie wycofania kanału E! , chociaż do tej pory nie wiedział o jego istnieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ma?? A unijne prawo tego nakazuje aby nie kupować kota w worku... Co oni robią, chyba karę chca dostać

 

no niestety dotyczy to tylko umów podpisywanych na odległość - tj. przez internet czy telefon. Umów zawieranych bezpośrednio to nie dotyczy.

 

umowa zawierana w APSie jest umowa podpisana na odleglosc gdyz zawieramy ja z CP ktorego siedziba jest na Lubinowej 4a w Wawie a nie w danym APSie,

wiec oczywiscie zapis jest niezgdny z prawem!!!

 

Jezeli chodzi o E! to mozna wypowiedziec umowe z powodou jego wylaczenia. Macie na to 14 dni od 6 lutego liczac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa zawierana w APSie jest umowa podpisana na odleglosc gdyz zawieramy ja z CP ktorego siedziba jest na Lubinowej 4a w Wawie a nie w danym APSie,

wiec oczywiscie zapis jest niezgdny z prawem!!!

 

a jak kupujesz MS Office w sklepie w Warszawie, a siedziba Microsoftu mieści się w USA to też zawierasz umowę na odległość? Albo kupując puszkę coca coli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa zawierana w APSie jest umowa podpisana na odleglosc gdyz zawieramy ja z CP ktorego siedziba jest na Lubinowej 4a w Wawie a nie w danym APSie,

wiec oczywiscie zapis jest niezgdny z prawem!!!

oo matko czego Ty nie rozumiesz. Zobacz sobie z kim podpisujesz umowe, kto jest strona i wtedy sie wypowiadaj. A swoimi porownaniami sie komprmitujesz bo ja nie podpisuje umowy na puszke coca-coli z nikim i chyba nikt oprocz Ciebie tego nie robi:) mylisz pojecia

 

no niestety kolego nie masz racji ;] oto frqagment ustawy mówiący co to są umowy zawierane na odległośc:

 

 

Rozdział 2

 

Umowy zawierane na odległość

 

Art. 6.

 

 

1. Umowy zawierane z konsumentem bez jednoczesnej obecności obu stron, przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość, w szczególności formularza zamówienia niezaadresowanego lub zaadresowanego, listu seryjnego, reklamy prasowej z wydrukowanym formularzem zamówienia, katalogu, telefonu, radia, telewizji, automatycznego urządzenia wywołującego, wizjofonu, wideotekstu, poczty elektronicznej, telefaksu, są umowami na odległość, jeżeli kontrahentem konsumenta jest przedsiębiorca, który w taki sposób zorganizował swoją działalność.

 

 

2. Propozycja zawarcia umowy w postaci oferty, zaproszenia do składania ofert lub zamówień albo do podjęcia rokowań powinna jednoznacznie i w sposób zrozumiały informować o zamiarze zawarcia umowy przez tego, kto ją składa.

 

 

3. Posłużenie się wizjofonem, telefaksem, pocztą elektroniczną, automatycznym urządzeniem wywołującym i telefonem w celu złożenia propozycji zawarcia umowy może nastąpić wyłącznie za uprzednią zgodą konsumenta.

 

tyle w tym temacie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dniem 15 lutego 2010 r. wszystkie Promocje, w których dostępny jest dekoder Familijny, wzbogacone zostaną o dekodery Echostar DSB-717 oraz Samsung S305G.

 

Równolegle, przy zakupie usługi miesięcznego dostępu do usługi Domowej Wypożyczalni Filmowej (VOD), zmienione zostanie naliczanie pierwszej opłaty.

 

Na fakturze generowanej z Systemu Obsługi Sprzedaży (SOS) uwzględnione będą:

– opłata za aktywację usługi w wysokości 1 zł

– opłata za pierwszy miesiąc VOD w kwocie 20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam Samsunga HD i Echostara DVR-7400 HD i mogę powiedzieć że Samsung jest o niebo lepszy choćby pod względem samego obrazu obydwa tunerki mam podłączone przez złącze HDMI i widzę różnice w obrazie druga sprawa układnie własnej listy programu duży plus więc polecam Samsung HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kanały Kino Polska i Foxlife to są na stałe już Familijnym? czy po prostu przerwa w kodowaniu? albo promocja? póki co te kanały nie są premium i mogą być w Familijnym ale w zamian będzie Kino Polska HD i Foxlife HD w Relax Mix. :P (zamarzyłem się :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...