Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sam się nad tym zastanawiałem, być może będą chcieli utworzyć 4 serwisy sportowe i 4 filmowe na nowym transponderze, o ile można się spodziewać że Liga Europejska będzie bezpłatna dla abonentów, o tyle jakieś głośne wydarzenia sportowe, typu walka Gołota - Adamek mogły by być dostępne jako płatne eventy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ,nie mówcie mi , że po zakończeniu roku po to aby obejrzeć inny mecz LE "na żywo" niż ten który będzie na Polsat Futbol I Polsacie (Zapewne będzie to ten sam mecz) będę musiał zapłacić??? Przecież......LE to NIE LM! Na to nikt (prawie) nie pójdzie.

 

Edit: Wyrywek z wiadomości o powstaniu PF na temat tych usług

Serwisy te będą dostępne bezpłatnie dla wszystkich abonentów pakietów zawierających Polsat Futbol.
A więc jak ja to rozumiem, to każdy kto ma przynajmniej pakiet Familijny + Sport a co za tym idzie i Polsat Futbol te usługi dostanie za darmo! Tu nic nie ma o jakimś czasie po którym to dodatkowo płatne zostanie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam, czy przypadkiem dodatkowe serwisy PF nie będą oferowane w usłudze PPV. Według mnie jest to bardzo realne.
A ja w to wątpię. Na konferencji D. Libicki mówił przecież, że każdy posiadacz PF będzie miał dostęp do dodatkowych serwisów, więc teraz chyba nie zmienią swoich planów.
na konferencji mowil ktos ze te serwisy maja byc bezplatne tylko do konca roku albo sie przeslyszalem :roll:

 

Dokładnie, pan Dominik Libicki mówił na konferencji cytuję: "wszyscy abonenci, którzy zakupią abonament na pakiet sportowy dostaną również w prezencie do końca tego roku 4 dodatkowe serwisy". Konferencja jest dostępna na ipla, zacytowane zdanie padło ok. 23 minuty.

Wygląda więc na to, że od nowego roku serwisy będą płatne i dostępne w usłudze PPV :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...