Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w tej chwili sygnał TVP Info z transpordera Cyfrowego Polsatu nie jest kodowany mimo, iż jest informacja, że kanał ten jest kodowany w nagrze...

 

moim zdaniem także pojawił się już kanał na którym będzie TVP Sport - jest to CH 10505 pidy A 259 V 260 (z tej samej częstotliwości co TVP Info - 12284H) - jest czarny obraz i pojawia się informacja tego kanału nie ma w twoim abonamencie... najpóźniej poczekamy do poniedziałku jak się sytuacja potoczy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Info pojawił się juz na transporderze Cyfrowego Polsatu - choć brak przy nim jakiejkolwiek identyfikacji

częstotliwość 12284H V 261 A 262

 

ID: CH 10506

 

Dziwne to wszystko poniżej wypowiedz Pani Olgi Zomer:

 

Olga Zomer odpowiedziała: – Kanały TVP1, TVP2 i TVP Info będą retransmitowane. TVP Sport będzie nadawany z Cyfrowego Polsatu, z naszej częstotliwości.

 

to raczej nie TVP INFO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wysłałem do CP maila w sprawie dołączenia kanałów TVP INFO i TVP Sport, chciałem zrobić małe doświadczenie. Rezultat poniżej:

 

Witam

 

Uprzejmie informuję, że nie jest znana data wprowadzenia do oferty wymienionych kanałów.

O wszelkich zmianach w ofercie programowej Klienci Cyfrowego Polsatu będą informowani na bieżąco na ekranach odbiorników telewizyjnych, a także drogą telefoniczną lub listowną.

 

Oczywiście wyklepana regułka, dokładnie tego się spodziewałem, niestety sami nie wiedzą co się u nich dzieje :lol2:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na transponderze 79 platformy (12.284 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4) pojawiły sie dwa kanały o znawie

UNKNOW 10505 Pewnie TVP Sport

V 259 A 260 P 259

 

UNKNOW 10506

V261 A 262 P 261 jest tu TVP INFO obecnie mozna go ogladac z tunerow FTA ponimo ze widac system kodowania NAgra

 

Pytanie to nie moga pobierac TVP Info z tp C+ ? moze to tylko chwilowe w sumie jakos jakby podobna do tego na tp C+

 

A ciekawe co Z TVP 1 i 2 czy taz beda nadawac te kanały ze swojego tp ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie mieli czego dodać to CP już za duzo jest programów informacyjnych i sportowych w tej platformie

 

Szału nie ma! Ale dobrze, że CP uregulował oficjalnie kwestię transmitowania TVP1 i TVP2.

TVP Sport - uruchomić ten kanał na platformie CP, za nim zrobi to u siebie C+, strzał w 10-tkę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wysłałem do CP maila w sprawie dołączenia kanałów TVP INFO i TVP Sport, chciałem zrobić małe doświadczenie. Rezultat poniżej:

 

Witam

 

Uprzejmie informuję, że nie jest znana data wprowadzenia do oferty wymienionych kanałów.

O wszelkich zmianach w ofercie programowej Klienci Cyfrowego Polsatu będą informowani na bieżąco na ekranach odbiorników telewizyjnych, a także drogą telefoniczną lub listowną.

 

Oczywiście wyklepana regułka, dokładnie tego się spodziewałem, niestety sami nie wiedzą co się u nich dzieje :lol2:

 

Pozdrawiam.

Gratuluję pomysłu. Ma ktoś jeszcze jakieś złudzenia co do sensu wysyłania takich zapytań na infolinię? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...