Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli dodali w większości odpowiedniki HD kanałów dostępnych od dawna , kanały FTA i kanał dostępne u innych operatorów od dłuższego czasu.

 

Eurosport HD - odpowiednik SD

Eurosport 2 / Eurosport 2 HD kanał w tanich pakietach osiedlowej kablówki/ odpowiednik SD

TVR - kanał FTA

Edusat - podczas dodawania kanał FTA

VH1 - jeden z 4 kanałów dodanych normalnie

Polo TV - kanał FTA

Polsat C&I - 2 kanał dodany

Orange Sport - kanał FTA i dostępny prawie wszędzie od 2010 roku

AXN Spin - kanał dostępny u większości operatorów od dłuższego czasu/3 kanał dodany

TVP1 HD - odpowiednik SD/FTA

TVP2 HD - odpowiednik SD/FTA

C+ Gol HD - kanałami C+ zarządzała Cyfra+/zarządza nc+

C+ Weekend HD - ^^

Polsat Sport Extra HD - odpowiednik SD

Polsat Sport News - kanał FTA

Rebel:TV - kanał FTA

TV Disco - kanał FTA

Puls 2 - kanał FTA

Hot TV - kanał FTA

Ale Kino+ HD - odpowiednik SD

Planete+ HD - odpowiednik SD

Kuchnia+ HD - odpowiednik SD

Domo+ HD - odpowiednik SD

TTV - kanał FTA

TV6 - kanał FTA

ATM Rozrywka - kanał FTA

Rodin - kanał FTA

Kosmica TV - kanał FTA

ID - 4 kanał dodany

Fox / Fox HD - 5 kanał dodany /odpowiednik SD

Travel Channel HD - odpowiednik SD

 

Czyli podsumowując dodano 5 kanały a reszta to retransmisje SD i kanały FTA z satelity i DVB-T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange Sport - kanał FTA
Bzdura.
AXN Spin - kanał dostępny u większości operatorów
Bzdura - kanał ten akurat jest tylko u garstki operatorów.
C+ Gol HD - kanałami C+ zarządzała Cyfra+/zarządza nc+

C+ Weekend HD - ^^

Bo umowa się sama podpisała..... Mylisz pojęcia.
Travel Channel HD - odpowiednik SD
Bzdura. Ramówki obu tych stacji się różnią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A awarie dekoderów to czym są spowodowane? Miałem kiedyś zwykły dekoder bez nagrywarki. Działał zadowalająco dobrze. Wymienili mi na jakiegoś ogromnego który się na półce nie mieści i włącza się 1 minutę z stanu czuwania, dodatkowo muszę czekać następną minutę by dekoder właczył normalną datę , gdyż wyświetlami datę 1 styczeń godz 0:00, a EPG jest zwariowany.

Dodam na końcu że ten dekoder ma dysk 160 giga i większego ani innego nie można było wybrać , tymczasem nie szukając daleko przykładu w nc+ dekoder można wybrać i najdroższy ma pamięć 500GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniknęło 5 kanałów - 0 dodanych , czyli UPC żegnaj miło będę wspominać czasy początkowe 2000-2004 , wtedy mieliście ofertę analogową super z tymi niemieckimi kanałami RTL, ZDF, takim sportowym co na nim NBA leciało i NHL jak na ESPN America tylko nazwy nie pamiętam, jednak nie przenieśliście ich do cyfrowej i w 2005 znikły.

Internet i telefon zostaje więc kasę będziecie ode mnie dostawać, choć internet 60 mb/s to w realu internet 30 mb/s :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi po jakiego grzyba jeśli ta kablówka ma kanały w HD to po co trzyma SD? to jest tylko wk... się za każdym rzem w przełączaniu kanału...a nie obok siebie takie same kanały HD jak i SD, jak już to niech wywalą na sam koniec kanały SD, jak to bywa w platformach... nie rozumie tej polityki kablówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Jeżeli wam tak jak i mi brakuje kanału nSport HD w ofercie telewizji UPC, to zapraszam do podpisywania się pod petycją. Ja z tego nie mam nic, ale razem możemy otrzymać jedno... dobry kanał sportowy, dostępny u konkurencji od dawna. Poniżej podaje link do petycji. Z góry dziękuję w imieniu fanów sportu.

http://www.petycjeonline.com/nsport_hd_w_telewizji_cyfrowej_upc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...