Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Rodzice korzystajja ze starego selecta hd(4hd) i najwolniejszego netu(bodajze 5mb) za 106zl. Ja tam zbytnio nie orientuje sie w tej kablowce, ale wydaje mi sie sporo jak za te uslugi, jeszcze umowa zdaje sie od dluzszego czasu przeszla w stan nieokreslony. Jak tam w upc nalezy postepowac by uzyskac lepsze warunki? Wypowiedzenie czy zwyczajnie da sie dogadac? Da sie przejsc z jednego dekodera hd na modul cam do tv(bez multiroom)? Do ilu mozna zbic ten abonament?

 

Z góry dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie zacznij od kontaktu z Działem Utrzymania Klienta - telefony: 324949930 lub/i 324949933.

Gdy proponowane oferty Cię nie zadowolą możesz wysłać wypowiedzenie (www.upc.pl/rezygnacja) i wtedy negocjować. Jednak z tego co wiem, na chwile obecną słabo z lepszymi promocjami w UPC.

 

Przykłady opcji na dwie usługi (promocja "Rewia usług III"):

Select Extra HD (22 HD) + 15 Mb/s za 90 zł (lub 95 zł z internetem 30 Mb/s)

Max Extra HD (29 HD) + 15 Mb/s za 105 zł (lub 110 zł z internetem 30 Mb/s)

 

Do tego dodają jedną z usług (FilmBox, Cinemax, Multiroom) za 1 zł przez cały okres umowy.

Da się też wymienić dekoder HD na moduł CI+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

 

Poniżej przekazujemy informacje, dotyczące zmian programowych w Państwa pakiecie telewizyjnym.

 

Nowości programowe w UPC

 

W ostatnich miesiącach wzbogaciliśmy ofertę telewizyjną filmowy program FOX, ID - "dokumenty z dreszczykiem" z rodziny Discovery oraz TVP Rozrywka. Telewizja Cyfrowa UPC to obecnie ponad 120 różnorodnych kanałów dla całej rodziny! O kolejnych nowościach w ofercie będziemy informować Państwa na bieżąco.

 

Zmiana oferty programowej

 

Informujemy, że 31 lipca 2013 r. z wykazu programów usunięty zostanie kanał Hot TV, w związku z decyzją nadawcy o zaprzestaniu jego nadawania na obszarze Polski.

 

W przypadku braku akceptacji zmian, przysługuje Państwu uprawnienie do rozwiązania Umowy Abonenckiej bez zachowania okresu wypowiedzenia, jednakże nie później, niż w ciągu miesiąca od dokonania zmiany, ze skutkiem na koniec Okresu Rozliczeniowego, w którym takie oświadczenie wpłynęło do UPC. W tej sytuacji UPC nie będzie przysługiwać żadne roszczenie odszkodowawcze ani zwrot ulgi.

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania strony www.upc.pl, gdzie mogą Państwo znaleźć wszystkie informacje o usługach UPC.

 

Z wyrazami szacunku,

 

Konrad Koper

Dyrektor Ogólnopolskiego Biura Obsługi Klientów

 

To co, znowu wypowiadamy? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nowa Funkcja w Upc:

"Telewizja kablowa UPC Polska wprowadza do nowości do usługi UPC na żądanie w telewizji cyfrowej. Jedną z nich jest funkcja, która pozwala na oglądanie programów z ramówki TVP1 i TVP2 w dogodnej dla siebie chwili, nawet 7 dni po ich emisji."

link do stronki:

http://media2.pl/media/103917-Przegapio ... danie.html

Co myślicie o tym?

Bo według mnie telewizja idzie w złym kierunku,nie słuchają klientów którzy nie mogą doprosić się o nowe kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...