Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

No i jednak są, VH1 - 783, Comedy Central Family w końcu koło Comedy Central, tzn 485, Univesal trafił na 486, Polsat Crime & Investigation melduje się na 373, i Polo na 789, a nie jak informuje portal media2.pl na 788.

 

To całe śmieszne Polo jest teraz na 788, a rano faktycznie było na 789. Natomiast z VH1 jest dziwna sprawa, bo jak przełączam kanały, to pomija mi 783 (z 782 przeskakuje od razu na 784). Dopiero jak wpiszę numer kanału ręcznie to działa. A rano było wszystko ok. Może cały czas kombinują z układem kanałów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinują, teraz Kino Polska Muzyka zmieniła dotychczasowe 477 na 790

 

To zależy z jaką jakością będzie operator nadawał stacje tematyczną (obraz dzwięk, epg, TXT itp.), więc ogólnie dobrej jakości 5/6 SDTV lub 2/3 HDTV na szerokość 8MHz

Ale niestety UPC łamie zasadę dobrej jakości, na jednej częstotliwości mają nie źle poupychane kanały, ostatnio tu zamieściłem wykaz częstotliwości DVB-C :Dviewtopic.php?f=10&t=159&start=150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://i.imgur.com/9jsvq.jpg :arrow: takie maile UPC rozsyła do abonentów

Wkrótce do oferty dołączą AXN SPIN HD i Orange Sport - oba do Max HD

Z oferty zostaną usunięte Viasat Explorer, TV 1000 i Polsat Futbol

Od 1 marca pakiet SUPER HD będzie wcielony do pakietu MAX HD

Od 1 lipca cena pakietu MAX HD wzrośnie o 6 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie VH1 też pomija chyba że dodam do ulubionych

dokładne info: "Twój abonament nie obejmuję tego kanału. Naciśnij info aby uzyskać informacje"

i jak nacisnę Info wyskakują mi dodatkowe kanały płatne (C+, HBO, Filmbox itp. Nic o VH1 nie ma)

 

@czyli usuną 3-4 kanały (nie wiadomo co z czwórką na wizji) a dodadzą 5 kanałów i każą sobie dodatkowo płacić jeszcze 6zł , nie mówiąc o tym że niedawno przecież podnieśli ceny, i jeszcze to info: Już wkrótce jeszcze więcej atrakcyjnych kanałów - pewnie za kolejne 2 lata. Niech się walą na cyce. Po majówce wysyłam wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czyli usuną 3-4 kanały (nie wiadomo co z czwórką na wizji) a dodadzą 5 kanałów i każą sobie dodatkowo płacić jeszcze 6zł , nie mówiąc o tym że niedawno przecież podnieśli ceny. Niech się walą na cyce. Po majówce wysyłam wypowiedzenie.

To może za darmo chciałbyś pakiet, który teraz samodzielnie kosztuje 21 zł :crazy: ? Wcielając Super HD do MAX HD wiąże za sobą nieuniknioną podwyżkę, a 6 zł w porównaniu do 21 to jest jednak dobra oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe dlaczego usuwają kanały Viasatu? Nie byłbym taego taki pewien z tym AXN. Nie ma tam loga HD, wiec nie wiadomo tak na dobrą sprawę, czy nie wcisną w wersji SD.

A co będzie z tymi co obecnie płacą za SUPER HD np. ta jak ja 10,- zmniejszą różnicę w cenie :> czy raczej będzie trzeba targować się w BOK-u. Ogólnie reasumując najbliższe zmiany nic szczególnego. Orange sport w pakiecie max? kpina i śmiech na sali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sieci kablowe mogą wprowadzić wersje SD, będzie ona wtedy dostarczana poprzez światłowód.

Podobnie swego czasu UPC chciało nPremium wprowadzić w SD, więc nic wykluczyć nie można.

Widać w polskim oddziale UPC jest tendencja do zakończenia współpracy z MTG (Viasat World)...

Widać jest to zagrożenie dla innych stacji z którymi UPC ma bardzo dobrą współpracę...

 

Widać z tym ORANGE Sport że w UPC myślą że ludzie idioci i nie wiedzą że ORANGE Sport jest oferowany sieciom kablowym bezpłatnie w zamian za dodanie do najniższego pakietu. Albo UPC woli za niego płacić, albo postawiła warunek że albo w pakiecie MAX albo wcale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt @matik przecena z 21 zł do 6 zł to dobra oferta, szczególnie że jest to pakiet pseudoHD, a robią to pod wpływem konkurencji która programy HD udostępnia za free w różnych pakietach. patrz np. Vectra. Ciekawe tylko jak będą to naliczali dla osób które wykupiły Super HD za 21zł. Odliczą 15zł ??? a może będą kombinowali żeby nie odliczać "kasy" tylko zaczną wciskać różne promocję. :read: Z drugiej strony porównując ofertę w/w Vectry Pakiet 122kanały w tym 17 HD za

70 zł, a UPC 117 kanałów w tym 19 HD za 87zł (po podwyżce) widać gołym okiem że oferta Vectry przebija UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiadomo to jeśli korzysta się z promocji, to pakiet dalej będzie dodatkowo płatny...Więc dla tych abonentów pozostanie skorzystać z opcji rozwiązania umowy (mając pakiet MAX) i podpisania nowej (można próbować negocjować obniżenie abonamentu nawet o 10% w zależności z jakim konsultantem się będzie rozmawiało)...

Ja już korzystam z oferty JAMBOX i jak dla mnie ona jest najbardziej optymalna i atrakcyjna programowo (bo nie tylko cena się liczy ale i to co oferuje dany operator)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony porównując ofertę w/w Vectry Pakiet 122kanały w tym 17 HD za

70 zł, a UPC 117 kanałów w tym 19 HD za 87zł (po podwyżce) widać gołym okiem że oferta Vectry przebija UPC.

Jeżeli dla kogoś najważniejsza jest cena i liczba kanałów, to może oferta Vectry jest lepsza. Dla mnie nie jest. Vectre dyskwalifikuje brak sportowych kanałów Polsatu.

Co do AXN Spin, to też mi się wydaje, że będzie to kanał tylko w SD.

 

TV1000 i Viasat Expoler ze swoim letterboxem niech znikają z Polski. Nie potrzeba takich dziadowskich kanałów, tym bardziej, że większość tego co oferują te kanały można zobaczyć gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś wiedział to VIASAT Explorer przechodzi do 16:9 od 15 maja.

Jeszcze sporo mamy stacji tematycznych które z czasem przejdą na 16:9.

Więc znikać to możesz Ty, nie każdy chce oglądać ten [beep] co Ty !

Widać że nie miałeś okazji zapoznać się z ofertą pozostałych stacji z rodziny VIASAT...

I największym pluszem jest to że nie nadają REKLAM i spokojnie można oglądać dana audycje programową.

A nie tak jak to na NG czy Discovery które niby kodowane a reklam nadają coraz to więcej i częściej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział, że kodowane kanały nie mogą nadawać reklam? Źródłem utrzymania takich kanałów są wpływy od operatorów i właśnie z reklam. Jest to normalne. Viasaty nie emitują reklam, bo mało kto je ogląda. Nie ma ich w żadnej platformie, są dostępne głównie w mniejszych kablówkach.

 

To, że jakiś kanał nie nadaje reklam, nie jest dla mnie żadnym plusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest że tylko TV 1000 jest z lokalna wersja skierowany na Polski rynek a pozostałe stacje są skierowane także na inne rynki np. czeski, czy węgierski czy rosyjski.

Ja nie neguje reklam ale przerywanie programu co kilka minut by nadawać reklamy to juz lekka przesada.

A wcale nie są tak takie np. Discovery czy NG w porównaniu z stacjami Viasat, wiec cóż wykorzystują swoja silna pozycje, by wprowadzać odpowiednie zapisy w umowach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę w tym nic złego. Klient podpisując umowę na czas określony godzi się na dane warunki. Zresztą zauważ że każdy posiadacz MAX HD z pakietem Super HD może teraz przejść na samego MAXA HD... Media2 robi w tej chwili tylko zły PR UPC, a niektórzy mający problemy z wczytaniem się w szczegóły w te brednie wierzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą zauważ że każdy posiadacz MAX HD z pakietem Super HD może teraz przejść na samego MAXA HD...

 

Jeśli korzysta z promocji, np 1 miesiąc 0 zł a 23 miesiące za 10 zł to NIE MOŻE zrezygnować z Super HD. W przeciwnym razie będzie płacił karę umowną. Jedyne rozwiązanie - wypowiedzieć całą umowę w związku z wyłączeniem kanałów TV.

 

Dodatkowo w listach UPC do abonentów z Super HD nie ma mowy o tym, że Super HD przechodzi do Maxa. Dziwne, prawda? :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wielu abonentów platform cyfrowych nie rozumie lub nie chce rozumieć swoich praw i co najważniejsze nie umie korzystać z nich w taki sposób aby jeszcze na tym zaoszczędzić, najlepiej tylko narzekać jak jest mu źle...

 

A tak z ciekawości z tego co wiem do tej pory było 14 dni od daty wyłączenia stacji na przesłanie wypowiedzenia, a teraz się okazuje według listów że jest na to cały miesiąc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jak UPC kiedyś przekształcało Wizję Sport z kanału premium na kanał dla wszystkich abonentów. Wtedy też podniesiono opłatę wszystkim abonentom o 5 zł, ale co co płacili za Wizję Sport dodatkowo, automatycznie przestawali być abonentami Wizji Sport (czyli nie płacili dodatkowo 10-20 zł, ale większy abonament za kablówkę o 5 zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...