Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Co do zasady tak, ale w zakresie poszczególnych kanałów różnice są - przykładowo TVP1,2, Puls i Puls2 będą dostępne w necie także poza siecią UPC/Play. W necie pojawią się Polsat, TV4, TVN których nie było w UPC TV GO. Pytanie tylko czy w tej umowie będzie dostęp do playnow.pl czy będzie nowy serwis.

Edytowane przez monter1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten cały Play to nam jeszcze bokiem wyjdzie.... wczoraj byłem w salonie UPC w Gdańsku Oliwie jak ktoś coś potrzebuje załatwić  to babeczki mówią salon czynny do końca czerwca później już tylko salony PLAY...99% klientów bierze Viaplay dla sportu a oni wciskają pakiet seriale czy medium ehhhh źle się dzieje w państwie duńskim 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie się z UPC po tylu latach pożegnać. Jeszcze rok umowy i się zobaczy. Kusi Vectra z nowym dekoderkiem z twardym dyskiem. Nie wiem jaką obecnie w mojej lokalizacji mają jakość ale kilkanaście lat temu jak byłem ich abonentem to była kiepska. Jedynie dekoder Motorola mi się podobał bo mogłem sobie kanały samodzielnie sortować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba przyznać, że pomysł z punktami, które można wymieniać na Netflix, HBO, Canal+, Eleven Sports czy Polsat Sport Premium w razie potrzeb to ciekawy pomysł. Nie trzeba się wiązać z danym serwisem na stałe, tylko np. jak jest interesujący nas serial czy film :)

 

I w sumie jestem ciekawy tego ich nowego urządzenia. No niestety. Takie czasy, że operatorzy coraz bardziej przechodzą na oferty Smart TV.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Play (UPC) albo Orange IPTV pod moim adresem jest tylko taki wybór.

Zobaczę za kilka miesięcy jaki twór się wyklaruje  z obecnej oferty UPC.

Ciekawe czy DVB- C nadal będzie tylko wydmuszką jak w poprzednich urządzeniach od Play..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, gość napisał(a):

Vectra to obecnie porażka w porównaniu z UPC

 

Jeśli faktycznie wywalą te 30 kanałów to będzie zupełnie odwrotnie i trzeba będzie pomyśleć o zmianie operatora. Przykro patrzeć jak najlepsza kablówka w Polsce upada, no ale nie wygląda to różowo.

Umowa kończy mi się w sierpniu, nie wiem co teraz proponują przy przedłużaniu, ale jeśli nie będzie opcji pozostania na obecnych warunkach (Horizon i pakiet Max Premium) to nie zamierzam przechodzić na żadną "nową generację". Zostanę na czasie nieokreślonym a potem się zobaczy.

Na szczęście Vectra w moim bloku też jest dostępna.

Edytowane przez Tomo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gość napisał(a):

Vectra to obecnie porażka w porównaniu z UPC

W jakim sensie? Kiepski internet czy słaba jakość telewizji? Kiedys miałem jedno i drugie a nie wiem czy coś poprawili. Muszę wśród sąsiadów rozpytać się. Ten dekoder z nagrywarką kusi. Jeszcze mam rok. Jakoś od początku ten Play mi nie fajnie pachniał. Miałem od nich telefon i zasieg był żałosny a obsługa klienta tragiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku lat telefonu juz w Play nie mam,może się poprawili. Było jednak tak, że poza miastem miałem problemy z zasiegiem a w lesie jak jeździłem rowerem nawet dodzwonic się nie szło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomo21 napisał(a):

Umowa kończy mi się w sierpniu, nie wiem co teraz proponują przy przedłużaniu, ale jeśli nie będzie opcji pozostania na obecnych warunkach (Horizon i pakiet Max Premium)

Umowa przechodzi na czas nieokreślony i możesz dalej korzystać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, aandin napisał(a):

W jakim sensie? Kiepski internet czy słaba jakość telewizji? Kiedys miałem jedno i drugie a nie wiem czy coś poprawili. Muszę wśród sąsiadów rozpytać się. Ten dekoder z nagrywarką kusi. Jeszcze mam rok. Jakoś od początku ten Play mi nie fajnie pachniał. Miałem od nich telefon i zasieg był żałosny a obsługa klienta tragiczna.

W sumie to wszystko jak i  i net tak i jakość TV.. Co do sieci Play to póki co najsłabsza sieć.. oby tak nie było teraz z TV i netem po UPC.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, napiszę w temacie przedłużenia umowy i trochę nowych ofert Play.
Akurat na początku czerwca kończy mi się obecna umowa (net 750Mb/s i tv z dekoderem 4K za 89,99zł). Z tv planowałem w ogóle zrezygnować. Właściwie nie oglądam, reklamy mnie wkurzają i mam większość vod plus YouTube. Celuje w internet 1Gb/s.

Miałem już dwa kontakty w tej sprawie i poradzono mi złożyć rezygnację z pakietu tv. Zrobiłem to w poniedziałek przez panel UPC.

Dziś zadzwoniła pani z działu utrzymania klienta z ofertami. I na wstępie dowiedziałem się, że w ofertach utrzymaniowych nie ma ofert Play.
I teraz najciekawsze co mi zaproponowano:
- sam internet 1Gb/s w umowie na 24 miesiące za 70zł miesięcznie

- internet 1Gb/s z pakietem tv (ale dekoder Horizon) w umowie na 12 miesięcy za 65zł miesięcznie

 

Modem to będzie aktualny Giga Connect Box 6. Przy czym dla mnie bez różnicy, bo używam swojego routera. Decyzję podejmę w poniedziałek, ale raczej na pewno wolę krótszą umowę i tańszą :) Nie dopytałem tylko o prędkość uploudu. Dotychczas w UPC to było 40Mb/s, w nowych Play jest 150Mb/s dla ofert 1 i 5Gb/s.

Pytanie tylko mam do osób, które mają wpięty kabel antenowy bezpośrednio do tv - w ten sposób można odbierać kanały z pakietu podstawowego tylko? Pytam, bo z tv chciałem zrezygnować jak wspomniałem wcześniej. A do tego miałem wcześniej Horizona i cieszyłem się z wymiany na dekoder 4K głównie ze względu na szybkość działania. Pamiętam, że Horizon przymulał, zwłaszcza EPG. A że i tak zasadniczo nie potrzebuję tv (plus kolejnego pilota i urządzenia pobierającego prąd), to myślałem właśnie o wpięciu koncentryka do tv.

Edytowane przez MateuszL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie masz w tv karty CI+ od Upc albo podlaczonego dekodera to bedziesz mogl odbierac tylko cyfrowe kanaly niekodowane Tv start
P.s upload jest 40mbit. Daj tez szanse temu nowemu modemowi jako router calkiem dobrze sie sprawuje.
Wysłane z mojego YAL-L21 przy użyciu Tapatalka





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. Pani mówiła, że ta konkretna oferta nie ma opcji wymiany Horizona na 4K lub kartę CI.

Co do netu, to na pewno sprawdzę i porównam z obecnym (Tp-Link Archer AX73). Kupiłem własny router, bo Connect Box nie pokrywał mi dobrze samego mieszkania, prędkości były niższe i szybciej spadał transfer w miarę oddalania od routera. Czytałem, że ten GCB jest całkiem niezły. Ciekawe jak z zasięgiem u mnie - wewnętrzne vs zewnętrzne anteny (Tp_Link ma 6 zewnętrznych). I plus taki, że przy swoim sprzęcie nie muszę na nowo wszystkiego w domu konfigurować i podłączać na nowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...