Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie fake

Na facebook UPC Polska podało że "nie mamy w planach włączenia Polo TV do oferty", wątpię więc by dodało pozostałe kanały DVB-T.

Chociaż chciałbym się mylić...

Ja w każdym bądź razie czekam na nowe kanały m.in. RebelTV, FOX, AXN Spin, Orange sport, Polsat sport news i "pozostały wysyp nowych kanałów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na facebook UPC Polska podało że "nie mamy w planach włączenia Polo TV do oferty", wątpię więc by dodało pozostałe kanały DVB-T.
Nie chcę Cie obrazić, ale strasznie głupio rozumujesz. Skoro jednego z kanałów z NTC nie planują włączyć, to nie znaczy, że innych nie włączą, bo to wszystko zależy od ustaleń z nadawcami, a z TVN Polsatem i Polskimi Mediami umowy już mają, więc łatwiej będzie im dojść do porozumienia w sprawie dołączenia TTV, TV6, PS News i ATM Rozrywka (w przyszłości).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na facebook UPC Polska podało że "nie mamy w planach włączenia Polo TV do oferty", wątpię więc by dodało pozostałe kanały DVB-T.

Chociaż chciałbym się mylić...

 

Hmmmmmmm. Kiedy tak napisano na Facebooku? Bo nie kojarzę? Czy to jakaś nowa wypowiedź czy starsza?

 

Swoja drogą dziwne... TVR tak, a Polo TV (druga stacja muzyczna w Polsce pod względem oglądalności) nie :D

 

Odpowiedź UPC z czwartku na Facebooku dotyczaca oferty telewizji cyfrowej, gdy ludzie zaczęli pytać o TVR, brzmi: "Obecnie trwają przygotowania do rozszerzenia oferty Telewizji Cyfrowej UPC. O szczegółach będziemy informować na bieżąco, gdy wszystkie szczegóły zostaną dopięte".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na facebook UPC Polska podało że "nie mamy w planach włączenia Polo TV do oferty", wątpię więc by dodało pozostałe kanały DVB-T.
Nie chcę Cie obrazić, ale strasznie głupio rozumujesz. Skoro jednego z kanałów z NTC nie planują włączyć, to nie znaczy, że innych nie włączą, bo to wszystko zależy od ustaleń z nadawcami, a z TVN Polsatem i Polskimi Mediami umowy już mają, więc łatwiej będzie im dojść do porozumienia w sprawie dołączenia TTV, TV6, PS News i ATM Rozrywka (w przyszłości).

 

 

Z tego co mi wiadomo to Eska TV i Polo TV mają tego samego właściciela, więc też nie powinno być większych problemów.

Ogólnie UPC stawia na usługi VOD i internetu.

Całkowicie zaniedbana jest usługa stacji radiowych (a można by stworzyć regionalne pakiety tych stacji, podobnie jak jest ze stacjami regionalnymi TVP Info).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ewidentnie jakiś fake. Użytkownik Breaking News jest na innym forum, ktoś się po prostu za niego podał- i wypisał takie bzdury.

możliwe że to inna osoba napisała,ale Breaking News na innym forum też zapowiada włączenie Fox HD,TVR oraz CSBTV,ale mam nadzieje że to nie jedyne marcowe nowości w UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matik

ja rozumiem "że to wszystko zależy od ustaleń z nadawcami, a z TVN Polsatem i Polskimi Mediami umowy już mają..."

w cyfrze+ też mają udziały, a żadnych nowych kanałów od nich nie dodają. Najlepszym przykładem brak np. C+Gol i Weekend HD, MiniMini Hd itp itd

albo mają TV 1000 i Viasat Exploler a Viasat History już nie, podobnie zresztą jak Sport Klub a SportKlub-u+ już brak itp itd. Dziwnie to raczej UPC rozumuję nie ja. Widocznie taka polityka firmy. Nie wnikam.

Po prostu moim skromnym zdaniem jeżeli UPC ma być najlepszym dostawcą TV i Internetu, to powinien dostarczać najlepsze programy i usługi kosztem np. droższego abonamentu, lub podziału pakietów. Zresztą internet cały czas ulepszają i jakoś mało co słychać słowa krytyki.

Ale jak to napisał wizjaplus "UPC stawia na usługi VOD i internetu." , a TV i Radio w UPC "leży odłogiem"

@muza_tv

4 dni temu UPC Polska na facebook podało

5 post od dołu na zielono CYTUJE : "@Arek: Na dzień dzisiejszy nie mamy w planach włączenia Polo TV do ofert "

https://apps.facebook.com/forumforpages ... 941e49fe/5

A jak będzie zobaczymy. Jak to napisał @Niedoświadczony "niedługo przekonamy się na własne oczy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Martin: Pożyjemy zobaczymy jak to będzie w marcu. 24 lutego Polo TV na pytanie kiedy będziecie w UPC odpowiedziało: "mam nadzieję, że wkróce. Damy znać". Może sprawa jest rozwojowa.

 

Być może wśród nowości będzie Orange sport, dzisiaj na media2 w komentarza pod newsem Orange sport w kablówkach, ktoś napisał: "orange sport w upc od 1 marca...Tak bardzo chce sie wam ogladac lige szkocka i portugalska wiec sobie obejrzycie".

 

A jak będzie naprawdę? Przekonamy się byc może wkrótce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie ma się czym podniecać, 5 marca 2012 na pewno pojawi się zapowiadany TVR :-)

Ciekawe na której polskiej wsi jest światłowodowa infrastruktura UPC hehe z drugiej strony jakby nie było to już trzecia nowość w UPC:

 

Eurosport HD

Eurosport 2 HD

TVR

 

dziwi fakt że taki ORANGE Sport oferowany sieciom kablowym zupełnie bezpłatnie podobnie jak NEXT Music + HD a jednak UPC nie jest zainteresowana... widać że decyzje o dołączeniu stacji nie zapadają w Polsce tylko w głównej europejskiej siedzibie UPC...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie ma się czym podniecać, dziś na pewno pojawi się zapowiadany TVR :-)
Już wiadomo, że dopiero w poniedziałek. Dzisiejszą nowością jest wprowadzenie do oferty kanału Comedy Central Family na pozycji 783 :D (do tej pory usilnie twierdzili, że to VH1)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz mogliby w końcu zamienić Comedy Central Family z Kino Muzyka Polska. Muzyczne kanały do muzycznych a filmowe do filmowych.

http://media2.pl/media/89378-UPC-Nowe-k ... odniu.html

fajnie napisali w tym artykule

"Zwróćmy jednak uwagę, że gdyby faktycznie UPC planowało włączenie tej stacji (Orange Sport) do oferty dopiero po weekendzie, abonentów UPC może ominąć sportowa gratka - sobotnia walka z udziałem z udziałem Władimira Kliczki."

No i niech ktoś mi powie że UPC to profesjonalna firma... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...