Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wodnik Szuwarek
W dniu 25.01.2023 o 10:44, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Powinni zrobić pakiety internetu z samymi usługami streamingowymi.

Jednak mają taką ofertę, ale cena za Netflix już nie jest tak atrakcyjna i brak Viaplay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie umowę z UPC która weszła właśnie na czas nieokreślony. 1 Gb/s + telewizja wraz z pakietami Canal+Prestige oraz Eleven i Polsat Sport. Dekoder to oczywiście 4K TV Box.

Zależy mi głównie na sporcie (piłka nożna) oraz jak najlepszej jakości obrazu (teraz nie wydaje mi się jakaś ładna, a i czasem potrafi podczas meczu spowolnić na chwilę obraz) i zastanawiam się czy zostać w UPC i dokupić tą kartę CI+ 4K (ponoć poprawia jakość sygnału) bo UPC ma chyba najlepszą ofertę sportową czy przejść na Canal+. Ew. może macie coś lepszego do zaproponowania?

Edytowane przez happer41
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do karty CI+ tak, jakość sygnału jest lepsza. 

Dekoderka praktycznie już nie włączam, chyba już tylko od święta.

Ja połączyłem oferty UPC i Canal+ ( wraz z ultraboxem+)

Mi to pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@happer41  skorzystałem z Hitu Mikołaja w UPC i dzięki uprzejmości pewnego usera mam dobrą ofertę w  Canal+.

Tak "tanio" czyli zawartość pakietów względem ceny  już nie będzie.

Co nie znaczy, że nie warto spróbować skorzystać z obecnych promocji.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmarl moj dziadek, babcia została sama, więc szuka obniżenia kosztów, płaciła teraz 71 zl miesięcznie, zaproponowano mi 65 zl za to samo. nie wiem dokładnie jaki pakiet, cos max z tego co pamiętam, jak mówił konsultant, ma bardzo duzo kanalow. umowa na 2 lata. programów chyba ma za dużo, lubi te polsatowskie różne, czy tvp kobieta, a tak poza podstawowymi raczej nie korzysta. Może jest możliwość coś jeszcze uciąć z tej ceny, albo w ogóle zmienić operatora? Miasto Szczecin. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już chyba ostatnie pytanie w temacie bo muszę decyzję podjąć.

 

Internet 1 Gb/s , telewizja z pakietami sportowymi.

 

Do wyboru mam UPC (Internet+TV) za 186 zł. / msc + ew. dopłata 15 zł. / msc za kartę CI+. Umowa na 12 msc.

 

Canal+ (samo TV) za 105 zł. / msc i karta w cenie. Umowa na 24 msc. Biorąc pod uwagę ceny Internetu UPC to dojdzie kolejne 80 zł. / msc.

 

 

Także kwoty są podobne. W UPC mam zawsze Polsat Sport dlatego to 15 zł. / msc by nie robiło różnicy.

 

Głównie chodzi mi o to, że chce jak najlepszą jakość obrazu, a tu mam spory mętlik. Bo dużo się nasłuchałem o tym, że C+ to najlepsza jakość no ale na forum widzę, że ponoć np. Eleven to lepszą jakość w UPC. Też wszyscy mi mówili o lepszej jakości jak się ma kartę, ale konsultanci mówią, że ona nic nie daje tylko multiroom i jak czytam jakieś artykuły to, że różnicy nie robi w odbiorze. 

 

Także macie jakieś rady albo np. sposoby na poprawę jakości obrazu w UPC? Np. zakup lepszego routera niż ten co oni dają? 

Edytowane przez happer41
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@happer41 jak karta CI+ nie robi różnicy w odbiorze?? Na pewno oglądasz na ekranie przynajmniej 55 cali?

@Zuzia kiedyś podawała parametry telewizji przez przystawkę 4K. Lepiej to wygląda w tradycyjnnym DVB- C i jest stabilnie.

Mam kartę CI+ w telewizorze i podłączony ich dekoderek. Na samo to urządzenie nie zdecydowałbym się.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@happer41 opinie użytkowników ( w tym moja) o ile jakoś pomogę przy wyborze, są bardziej wiarygodne.

UPC- lepszy Eleven

Canal+- lepszy Polsat Premium i C+ Sport, lubisz Ekstraklasę? Miałbyś ją w natywnym 4K.

Każdy wybór jest dobry.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, happer41 napisał(a):

Nie korzystałem jeszcze, opieram się na opini pracowników.

😀 instalatorzy/konsultanci mają prowizje jak Cię namówią na dekoder zamiast modułu CI+, przerabiałem już to parę razy przy umowach którymi się opiekuję (aktualnie 11 umów 😆)

Za każdym razem jak była instalacja modułu CI+ instalator pytał "czemu nie dekoder, dekoder jest lepszy itd" przy następnych spotkaniach tylko się uśmiechał i nic już nie mówił.

Jeśli chodzi o jakość to z UPC mam tzw. podstawę:

- internet 750/40

- telewizję Max Premium (2 moduły CI+)

- pakiet Viaplay

W pakiecie telewizyjnym: max premium jest dużo kanałów które emitują reklamy przerywane filmami i serialami i za bardzo tego nie trawie ale są jeszcze inni domownicy i oni to mielą 😆

 

Pakiety premium jak Canal+4K, HBO/max, Netflix, Polsat Sport Premium. Mam z satelity, cenowo wychodzi korzystniej + lepsza jakość kanałów pakietu Canal+ dostęp on-line +4K.

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lakiman napisał(a):

@happer41 opinie użytkowników ( w tym moja) o ile jakoś pomogę przy wyborze, są bardziej wiarygodne.

UPC- lepszy Eleven

Canal+- lepszy Polsat Premium i C+ Sport, lubisz Ekstraklasę? Miałbyś ją w natywnym 4K.

Każdy wybór jest dobry.

 

 

@lakiman działa Ci replay w UPC TV GO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja jest niezła..ale w porównaniu z Canal+ Online tam działają TVP1,2.

Na ile lat oni podpisują takie licencje ;-) ?

Odnoszę się do sytuacji korzystania z apek poza domem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomo21 napisał(a):

teraz dają nawet pakiet CANAL+ gratis przez całą umowę

Ten pakiet jest wybrakowany. Lepiej sobie C+ online kupic w okazyjnej cenie za 20 zl na miesiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest u mnie na bloku promocja umowa na rok, Internet 1 gigabit , full pakiet TV 187 kamałów, Netflix standard ( do najwyższego może być dopłatą 26 zł) Canal + ( niestety bez C+ online, viaplay. To wszystko za 100 zł. Jest coś lepszego do dostania dla nowego klienta?

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viaplay to nie bardzo potrzebuję. Ale pewnie odsprzedam dostęp do konta ( ile to jest warte ?). Niestety mam umowę w Netii do czerwca. A ta promocja jest do końca marca, ale pod koniec kwietnia była by instalacja. Tak czy inaczej ponad miesiąc miałbym umowy, które się pokrywają. To mnie blokuje.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...