Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.12.2021 o 16:13, barcabarcelona napisał:

 Netflixa nie ma. Obecnie jest tylko YouTube i Prime Video

Pożyjemy zobaczymy, może już w marcu to się zmieni  w temacie apek na dekoderze😉

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lat mam od nich internet .

Dziś szukałem oferty z TV .

Na infolini dostałem coś takiego .

-Internet jak dotychczas 150 m/bs

-Dekoder Horizon z nagrywarką plus drugi do multiroomu.

-Pakiet Tv ze 186 kanałami ( nie wiem jak się nazywa ) i za to wszystko w zaokrągleniu 90 zł

Jak myślicie opłaca się.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem 2 dekodery 4k ale trochę żałuję że nie zostawili mi jednego Horizona. Filmy na Polsacie oglądam z reklamami, a na TVN czy TVN Fabuła w ogóle nie mogę nagrać filmu. Jak ostatnio nagrałem Galę Boksu to zamiast przewijać na walkę wieczoru trzeba było obejrzeć wszystkie pojedynki. Niestety,ale trochę wypacza to sens nagrywarki.

Edytowane przez barcabarcelona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzięki nagrywarce w boxie4k przestałem praktycznie nagrywać cokolwiek ...Na szczęście zostawiłem sobie do tego horizona chociaż jego prędkość działania też sprawia że nie bardzo chce mi się z tego korzystać ..Kiedyś nagrywałem w nocy NBA z C+ale teraz jak mam oglądać przerywniki i reklamy to dałem sobie spokój...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, barcabarcelona napisał:

Dostałem 2 dekodery 4k ale trochę żałuję że nie zostawili mi jednego Horizona. Filmy na Polsacie oglądam z reklamami, a na TVN czy TVN Fabuła w ogóle nie mogę nagrać filmu. Jak ostatnio nagrałem Galę Boksu to zamiast przewijać na walkę wieczoru trzeba było obejrzeć wszystkie pojedynki. Niestety,ale trochę wypacza to sens nagrywarki.

Weź sobie dodatkowy multiroom z  modułem, oczywiście jeśli posiadasz TV z gniazdem CI+ no i jeszcze dysk do nagrywania, trochę dodatkowych kosztów ale nagrywanie bez ograniczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Ponad dwa lata temu przez kilka miesięcy miałem internet od UPC i co chwila była jakaś awaria. Gdzie się podziała ta stabilność internetu kablowego? Od ośmiu lat internet mobilny w Orange i tylko jedna awaria. Odnoszę wrażenie, że pseudo internet światłowodowy od UPC jest zdecydowanie gorszy od mobilnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Internet mobilny od Orange ma stałą prędkość 300-400 Mbps, a internet światłowodopodobny od UPC w wersji 500 Mbps ma prędkość 200-300 Mbps. Coś tu nie gra :shock:

Jeśli chodzi o awarie, to tutaj można wszystko sprawdzać na bieżąco:

https://pytania.upc.pl/?q=fact_1007965

@bgmntmoże ty masz jakieś rozeznanie w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Tani i odkorkowany internet mobilny w Orange, to żadne cwaniactwo. Bardziej martwi mnie internet światłowodopodobny w UPC, którym jestem wstępnie zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przeciągu ostatnich dwóch lat też miałem kilka awarii netu w UPC w tym jedną prawie 12h. No nie jest to usługa klasy enterprise, ale też kosztuje ile kosztuje. W dodatku tak jak pisałem jakiś czas temu, w Warszawie ostatnio zaczęli wpuszczać ludzi za NAT ze źle ustawionymi revdnsami krakowskiego Autocomu, który nie istnieje od kilkunastu lat, a domena hosta dawno należy do kogo innego. Dużo infrastruktury niestety te czasy Astera i Autocomu pamięta... Dlatego też się dziwie, że oni tak w ten streaming telewizji poszli bo to dodatkowe dołozenie ruchu w sieci.

 

Jeśli chodzi o Orange to mój znajomy pod Piasecznem ma od kilku lat pakiet firmowy LTE z 1 TB danych miesięcznie i wyciaga na speedtestach spokojnie powyżej 100 Mbps i jest bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem UPC 4 lata i dwie "awarie", jedną zaraz po podłączeniu bloku, gdzie zrobili tymczasowe podłączenie do prądu w piwnicy i ktoś wypiął wtyczkę z sąsiadów... A druga z 1h brak internetu, a tak to prędkości zawsze full o każdej porze i brak rozlaczen. Jedyne co było słabe, to ten ich ConnectBox na Pumie..

Edytowane przez brtk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2022 o 19:17, tyrla napisał:

HBO za 0 zł dla nowych klientów na 24 miesiące.

502279-1.jpg

Teraz zmienili z HBO na Viaplay.

Trochę szkoda, ponieważ znajomy któremu kończy się umowa z Netią był wstępnie zainteresowany ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2022 o 19:18, lakiman napisał:

TELEWIZJA Pakiet Max Premium Plus z TV 4K BOX 24 miesiące od 1 do 24 mies. 43,99 zł | od 25 mies. 53,99 zł

Pakiet Viaplay 24 miesiące od 1 mies. 10,00 zł

Opcja HBO GO 24 miesiące od 1 mies. 1,00 zł

Pakiet Polsat Sport Premium 24 miesiące od 1 mies. 1,00 zł

Pakiet Premium MEGA SPORT 24 miesiące od 1 mies. 1,00 zł

Pakiet Premium HBO HD 24 miesiące od 1 mies. 2,00 zł

Usługa UPC TV Go 24 miesiące od 1 mies. 0,00 zł

Pakiet Multiroom 24 miesiące od 1 mies. 14,99 zł

INTERNETInternet światłowodowy do 750 Mb/s 24 miesiące od 1 mies. 41,00 zł

 

Mam to samo minus multiroom za 99,99zł na 2 lata. W ogóle uważam, że jeżeli komuś proponowano tą ofertę w tamtym roku czy jeszcze na początku 2022 a jej nie wziął to w zasadzie sam się... nie chce tutaj brzydko powiedzieć.

 

Wypowiedzenie zawsze trzeba składać, żeby mieć jakiekolwiek argumenty w rozmowie, ale moim zdaniem life hackiem jest podpisywanie umów w grudniu na święta, ponieważ wtedy będą Ci wygasać również w święta i masz większe prawdopodobieństwo, że trafisz na jakiś prezent od mikołaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...