Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Może UPC kiedyś zrozumie że przy wyborze operatora płatnej tv ważny jest coraz bardziej Multiroom. Narazie jest to mało przekonująca opcja dla posiadaczy w domu dwóch telewizorów. Pakiet Super HD pewnie wzbogacą o kanały TVNu czy Cyfry+ ale to chyba nie prędko znając UPC. Może pod koniec roku albo w przyszłym coś tam będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw ściemniali że we wrześniu coś dodadzą, później że na jesieni - jesień powoli się kończy (na razie dali Kimo Muzyka Polska wer. test), a kilka postów wyżej ktoś napisał że bierze już udział w ankietach promocyjnych na święta. Znając profesjonalne podejście UPC do świąt dadzą jeden, dwa kanały - pewnie jakąś zapchajdziurę, przyjdą święta i znów będą zapowiadali Super Promocje ale tym razem na wiosnę. Ja nie wiem ale czy jak testują nowe kanały to nie można zrobić tak jak z Kino Muzyka Polska. Wrzucić emisję testową nowych kanałów, a jak później będą chcieli je przenosić do pakietów to przynajmniej człowiek będzie wiedział czy warto je zamawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówili w siedzibie UPC w Wawie na JP II że od września poszerzą ofertę. A na poszerzenie oferty czekam m.in. na C+Gol i Weekend HD gdyż niedługo kończy mi się umowa na pakiet C+ i nie wiem czy przedłuzać.

PS. z kanału Kino Muzyka Polska zniknął znaczek "emisja testowa"

i pytanie do @Wizjaplus (skoro jesteś taki ocykany) - czy jest szansa że pojawią się kolejne kanały VIASAT (m.in Nature, History, Sport)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wyłączają jakiś kanał to jak najbardziej, tylko jeśli masz telewizję cyfrową to musi być z tego pakietu co posiadasz, bo analog się wtedy nie zalicza. Jak masz sam analog, to średnio na 3 miesiące coś wyłączają, to masz większą szansę. Żeby rozwiązać umowę w tym przypadku, masz miesiąc od dostania informacji, iż jakiś kanał zostanie wyłączony. Drugą możliwością jest częste wyłączanie sygnału lub częsty zanik internetu, najlepiej zapisywać kiedy nie miałeś dostępu do usług, wtedy to też jest możliwością wypowiedzenia umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. z kanału Kino Muzyka Polska zniknął znaczek "emisja testowa"

i pytanie do @Wizjaplus (skoro jesteś taki ocykany) - czy jest szansa że pojawią się kolejne kanały VIASAT (m.in Nature, History, Sport)

Napis na kanale KPM Emisja Testowa zniknęła gdyż kanał uzyskał koncesje na nadawanie satelitarne.

Co do kanałów VIASAT ( dystrybutor złożył ofertę reemisji w sieci UPC swoich kanałów jakie są dostępne na terenie Polski tj. Spice, TV 1000, VIASAT Explorer, VIASAT History, VIASAT Nature, VIASAT Nature HD/VIASAT History HD, jednakże jak na razie UPC skorzystało tylko z dołączenia stacji TV 1000 i VIASAT Explorer.

A prawda jest taka że to najlepszy okres na petycje w sprawie dołączenia kanałów gdyż właśnie pod koniec roku jest układany plan biznesowy na kolejny rok, chodź zdaje się UPC woli modernizować swoją siec kablową by w całej sieci oferować pełny wachlarz swoich usług (m.in. internet 150 MB/s), swoją drogą w analogu mogli by pozostawić tzw. pakiet Minimalny potocznie zwany osiedlowym AZART-em, i wykorzystać każdą możliwą wolną częstotliwość tworząc pakiety tematyczne.

 

 

Ja myślę że nie wcześniej niż 15 grudnia jest szansa że pojawi się pakiet nPremium (wcześniej nie dołączą nFilm-y gdyż była by później podstawa do rozwiązania umowy), także nie wiadomo jaki los spotka takie kanały jak Wojna i Pokój czy MGM.

 

 

PS: Martin777: stąd skorzystałem z tego że znajomych mam w Szwecji i dzięki temu mogę cieszyć się rodziną kanałów VIASAT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napis na kanale KPM Emisja Testowa zniknęła gdyż kanał uzyskał koncesje na nadawanie satelitarne.
To samo napisałem wyżej
Ja myślę że nie wcześniej niż 15 grudnia jest szansa że pojawi się pakiet nPremium (wcześniej nie dołączą nFilm-y gdyż była by później podstawa do rozwiązania umowy), także nie wiadomo jaki los spotka takie kanały jak Wojna i Pokój czy MGM.
Los kanałów Wojna i Pokój oraz MGM jest znany. Przedstawiciele N wypowiadali się już na ten temat. Te 2 kanały jak i nSport są całkowicie bezpieczne, nie grozi im likwidacja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobnie mówili z TVN HD+1 oficjalnie że zniknie 4.11 później dementi i oficjalnie że będzie aż do 31.01.2012, więc nie wiadomo co tak naprawdę nowy większościowy właściciel VIVENDI z kanałami zrobi, na pewno UPC z biznesowego punku widzenia nie zaryzykuje, kiedy co pewien czas pojawiają się sprzeczne informacje, już raz ITI pokazała zaskakując operatorów likwidacją TVN Warszawa i to nie uprzedzając operatorów z wyprzedzeniem, tylko z mediów się dowiadywali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://media2.pl/media/85660-UPC-Do-konca-roku-abonament-za-darmo.html Małe szanse że w tym roku coś dodadzą, chociaż zobaczymy czy 11 listopada pojawią się kanały cyfry+ w UPC na co są bardzo nikłe szanse. Kanałów TVN-u nie ma(chociaż TVN7 HD), canal+gol i weekend HD też nie,to czemu by akurat te miały być :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podkablowałem, ale wątpię aby coś to dało. Tak jak napisał @KLIN

"Zaraz okaże się np., że UPC nie ma wolnej częstotliwości, a te która ma są już zarezerwowane dla innych docelowych (czyt. dodatkowo płatnych) stacji. Albo np. że zwyczajnie nie mają czasu, gdyż są bez reszty pochłonięci fuzją z Aster. Albo że np. zaoferowanie Orange Sport nie wpisuje się w ich strategię programową, gdyż abonent UPC stacji sportowych ma już wręcz, aż za dużo... (w mailu wymienią Ci całą ich litanię ;) No i ogólnie abonenci UPC nie dopominali się tej stacji itp itd."

ściema, ściema i jeszcze raz ściema. :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jest jedno: czy darmowy dostęp TP daje na jakiś okres np. 6 miesięcy i po nich będzie trzeba wnosić opłatę za każde gniazdko abonenckie czy darmowy dostęp będzie np. na3-5 lat (mniej więcej na tyle przeważnie są podpisywane umowy z nadawcami).

UPC nie włączy tej stacji bez takiej gwarancji, bo znów byłby powód dla abonentów do zrywania umów i tu się koło zamyka.

Pytanie jak TP rozumie darmowy dostęp swojego jedynego kanału tematycznego ??... hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...