Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, jestem Nowy. Jak mam się kontaktować z UPC w celu uzyskania dobrej oferty przedluzeniowej? Zależy mi na pełnym pakiecie sportowym eleven, canal+, polsat sport, nsport, Eurosport razem z internetem i dodatkowym multiroomem. Co mogę uzyskać. Cz mają jakoś dział przedluzeniowy jak zadzwonię na infolinię? Czy najpierw trzeba umowę wypowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem tu nowy ,kończy mi się umowa z UPC , mam pak (750mbps max premium i multiroom= 105zł),zastanawiam się co można ugrać obecnie z nimi. Nie chciałbym płacić więcej niż obecnie, widziałem ostatnio promke o nazwie Hit Mikołaja za 99 zł ale nie wiem czy to tylko dla new. Mam dekodery Horizon i Mediabox. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porozmawiaj z bootem. Cały czas pisz że chcesz wypowiedzieć umowę, wtedy pojawi się odpowiednia zakładka. Ale tylko z 1 miesięcznym wypowiedzeniem. Jeśli chcesz wcześniej złożyć wypowiedzenie umowy (np. 2 miesiące)  to tylko listownie.

Edytowane przez szunaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2022 o 00:38, Marvin napisał:

Tak przeczytałem, ponoć grudniowe oferty się skończyły. Takie info dostałem na infolini.

Według forum Media świat.

Oferta jest jeszcze do zdobycia.

https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?t=8456&start=26505

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od września byłem na umowie na czas nieokreślony. W ubiegłą środę zadzwoniłem do UPC i poinformowałem, że skończyła mi się jakiś czas temu umowa i chciałbym ją przedłużyć na warunkach oferty ze strony czyli Hit Mikołajkowy/Petarda. Nie było żadnego problemu, dzisiaj będzie instalator z nowym dekoderem. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po instalacji, napisz czy oferta z nowym dekoderem satysfakcjonuje

😉

Ja miałem instalację karty CI+ i dekodera.

Uprawnienia na dekoder natychmiast przyszły po włączeniu deka.

Natomiast na kanały premium na module musiałem dłużej czekać.

Na infolinii działu technicznego tłumaczono,  że umowa musiała  "przejsć" do odpowiedniego działu, który nadaje uprawnienia.. 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysokość moich ulg jest dokładnie przedstawiona na umowie, którą dostałem na maila.

Musi sobie sprawdzić ile u niej wynoszą,  pomnożyć przez ilość miesięcy do końca umowy.

Wypowiedzenie może złożyć nawet dzisiaj, ale jeśli będzie chciała zerwać umowę zapłaci karę.

Pewnie taniej wyjdzie opłacić umowę niż z niej rezygnować.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"UOKiK sprawdzi, czy UPC Polska nie zawyża opłat za wypowiedzenie umowy przed terminem Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wszczął postępowanie przeciw UPC Polska. Urząd sprawdzi, czy operator nie pobiera zbyt wysokich opłat od klientów, którzy wypowiadają umowę przed końcem jej terminu."

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/upc-polska-kara-za-wypowiedzenie-umowy-przed-terminem-uokik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, lakiman napisał:

Wysokość moich ulg jest dokładnie przedstawiona na umowie, którą dostałem na maila.

Musi sobie sprawdzić ile u niej wynoszą,  pomnożyć przez ilość miesięcy do końca umowy.

Wypowiedzenie może złożyć nawet dzisiaj, ale jeśli będzie chciała zerwać umowę zapłaci karę.

Pewnie taniej wyjdzie opłacić umowę niż z niej rezygnować.

A jak wyliczy te ulgi to co wtedy ? Zapłaci więcej kary niż gdyby same abo do końca opłaciła ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.01.2022 o 11:34, lakiman napisał:

Po instalacji, napisz czy oferta z nowym dekoderem satysfakcjonuje

😉

 

Z nowego dekodera jestem bardzo zadowolony, działa 5x lepiej. Szybkość działania bez porównania.

Super jest również wyszukiwanie programów głosowo bez konieczności szukania na liście gdy się nie pamięta numeru kanału. Wyszukiwanie głosowe w trakcie oglądania TV działa również dla aplikacji YouTube. 

Jedyny znany minus to brak możliwości przewijania nagranych programów na stacjach typu TVN bo np. nagrania z takiego TLC można przewijać do woli. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej to się odnosi do tego co mówią konsultanci a jak wiadomo, nie jest to do końca pewne.

 

Mnie oferta satysfakcjonuje i jedyną nowością którą chętnie oczekuję to Eleven 4K.

Obecnie mam do niego dostęp w Polsat Box GO za free do końca marca za przedłużenie umowy. 😉

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...