Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

@eastW UPC w takim przypadku dopłacisz 15 zł do oferty Mikołajowej.

Dekoder 4K opera się na streamie oferty telewizyjnej operatora.

Plusy i minusy takiego rozwiązania są w oddzielnym temacie.

Oprócz modułu ( na zwykłej karcie dostałem uprawnienia 4K) korzystam z tej przystawki.

Nie zauważyłem problemów z buforowaniem, spadków jakości i stream jest stabilny ( świetna jakość wobec np. Polsat Box GO czy Play now przez boxa).

Co mogą poprawić: funkcjonalność nagrywarki iustawienie  rozdzielczości przy automatycznej telewizor i tak  wskazuje na 4K...Można ręcznie ustawić  zmienić na 1080p według potrzeb.Co osobiście polecam do oglądania kanałów telewizyjnych, oprócz UHD.

Poza tym jak nie popsują jakości streamu jest naprawdę ok.

Kanały sportowe, Prime Video pełna płynność.

Na przystwce jest na razie jest Prime Video..i You Tube.

Zgodnie z tym co jest napisane na stronie UPC w najbliższych miesiącach może pojawić się apka Viaplay nad którą obecnie pracują.

Na temat Netflixa nie znalazłem aktualnych informacji.

 

 

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie z ncplus rezygnuje i stąd decyzja o kablówce.

 

A w tej ofercie mikołaja jak Viaplay dają skoro apki nie ma?

 

Dekoder 8 cm też mi nie wejdzie, a karta wkładana do TV jest czy nie ma? Jaka jakość tego?

 

I dekoder główny z dyskiem do nagrywania jaki brać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma apki w dekoderze, ale z Viaplay możesz korzystać na urządzeniach na których można ją zainstalować.

Przy ofercie Mikołajowej na zwykłej karcie CI+ dostaniesz uprawnienia na pełną ofertę.

Jakość telewizji  z modułu moim zdaniem bardziej na plus wobec ultraboxa ( mam pakiet Entry/ z paczką C+) Podłączony jest do tego samego telewizora, w tym przypadku wygrywa...komfort  możliwości  nagrywania TVP, TVN itd..  😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę intensywniej wziąłem w "obroty" boxa i muszę przyznać, że dwa razy zdarzyły się się ok.2 sekundowe buforowania przystawki.

Raz podczas programu live a drugi raz podczas przewijania filmu w usłudze replay...

Stary Horizon potrafił odmówić posłuszeństwa, tu wszystko działa bardzo szybko i sprawnie.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś więcej na temat Iliad?

Przyszły właściciel ma doświadczenie w temacie usług DVB- C czy raczej możemy się spodziewać inwestycji w stream i usługi internetu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

z racji ze moja umowa dobiega końca i wypowiedzenie zostało już wysłane, dostałem taką propozycję:

Premium Max

Internet 750 mb/s

Eleven+ PSP 

Viaplay

Telefon stacjonarny 

Dekoder horizon z nagrywarką

Kwota 129,98 

 

Zastanawiam się czy można jeszcze zejść z ceny, z racji na fakt że przy dawnej ofercie świątecznej ( obecnie to się chyba nazywa petarda) cena to 99 zł + ew 10 zł cena za tel stacjonarny, z tym że tak jest dekoder 4K co do którego nie specjalnie jestem przekonany. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się powtarzać.Mial byc na kilka dni a zostawiam go do końca umowy.

Nikogo nie namawiam.Widzę wręcz różnicę w jakości między Orange IPTV tam makrobloki i migające czernie stanowiły  "atrakcję"

Tu nie ma nic takiego miejsca.

Czy tak będzie cały czas, nie wiem.

Oglądam telewizję też przez moduł.

Mam ochotę coś nagrać, obejrzeć replay czy szybko przeglądnąć ofertę: dekoderek daje radę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...