Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

@ wizjaplus z takimi tekstami to powinieneś w kabarecie występować. Sprawa już jest dawno załatwiona z p.prezes, a jak będę chciał zmienić dostawcę to zmienię - nie twoja sprawa. A teraz konkrety.

Już 28.X.2011 C+ zaczyna nadawanie C+Gol i Weekend w HD, a od 11.11.11 kilka kanałów m.in planete, teletoon, ale kino , kuchnia , dommo, minimini zacznie nadawać w HD i przy nazwach tych stacji pojawi się znaczek +. Wszystkie te stacje w Cyfrze + będą dostępne bez dodatkowych opłat. Może w UPC też się pojawią bez dodatkowych opłat chociaż w to wątpię. Druga sprawa dotyczy kanału Movies24. Po przejęciu Aster przez UPC w/w kanał będzie nadawał tylko do końca roku. Czy pojawi się inny kanał w miejsce tego- jeszcze nie wiadomo. I ostatnia smutna sprawa: z informacji uzyskanych w UPC dowiedziałem się że kanał FOX nie będzie dostępny w UPC i w najbliższych tygodniach nie zamierzają go włączać do swojej oferty. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ wizjaplus z takimi tekstami to powinieneś w kabarecie występować. Sprawa już jest dawno załatwiona z p.prezes, a jak będę chciał zmienić dostawcę to zmienię - nie twoja sprawa.

Ale o co Ci chodzi, ja wyraziłem swoją opinie więc ją uszanuj.

Nie można wymagać aby w UPC wszystko było, i nie ma na świecie sieci która by miała w ofercie wszystkie kanały w swoim ojczystym języku.

Stąd jeśli czegoś brak to są alternatywni operatorzy telewizyjni którzy mogą owy kanał mieć w swojej ofercie.

 

PS: trudno się mówi, jeśli nie umiesz czytać ze zrozumieniem, ale i tacy w kraju są potrzebni...

Jeśli uważasz że UPC obiecało nowe kanały we wrześniu to podaj oficjalny link z tymi zapewnieniami. Ja wiem że w IV kwartale 2011 roku są planowane nowości, a rozmowy są finalizowane, póki co mamy nowość w postaci Kino Polska Muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ wizjaplus

1)ja cię o opinię nie prosiłem, a to że UPC olewa swoich stałych klientów to nie nowość. Dla ciebie to super firma a dla mnie już nie. Zresztą Wystarczy "wygoglować" sobie opinie o UPC żeby dowiedzieć się co to za profesjonaliści tam pracują. A uwaga: "A jak wkurza Cię UPC, to wybierz konkurencje, ... " była skierowana do mnie a nie do innych użytkowników.

2)wystarczyło porozmawiać z ludźmi z UPC żeby dowiedzieć się że we wrześniu miały pojawić się nowe kanały. A że nic się nie pojawiło (poza Kino PL Muzyka) - trudno. Pożyjemy zobaczymy jak będzie.

3)nie wymagam i nigdzie nie pisałem że w UPC ma być wszystko - więc raczej TY nie umiesz czytać ze zrozumieniem (No cóż nie każdy skończył szkołę), a poza tym nie chce mi się z tobą gadać. Masz coś mądrego do napisania w związku z UPC do pisz, a na czepianie się innych użytkowników znajdź sobie inne forum. Na inteligentów pokroju Kononowicza szkoda mi czasu. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analog od UPC nie jest niczym związany z analogiem w telewizji naziemnej. Kiedy zostanie wyłączony to tylko zależy od nich lecz raczej będzie on dłużej niż do 31.07.2013 tylko stopniowo będzie tych kanałów coraz mniej. Mi chodziło o to że UPC ostatnio wyłączyło kilka kanałów z analogu na potrzeby telewizji cyfrowej lecz chyba ten rozwój to niej jest tylko jeden kanał Kino Polska Muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC oferuje usługę Multiroom, i powoli odchodzi od przekazu analogowego na rzecz usług cyfrowych, dających więcej możliwości niż archaiczny analog.

Więc za lat w analogu może pozostać jedynie pakiet minimalny, a z czasem i ten pakiet zaniknie.

Coraz więcej osób zaczyna korzystać z usługi Multiroom, stąd usługa cyfrowa potrzebuje więcej miejsca, a co za tym idzie trzeba zacząć wyłączać powoli telewizje analogową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś z was brał kiedyś udział w ankiecie dotyczącej oferty programowej upc?

Kiedyś pytałem ich o możliwość wprowadzenia jakiegoś kanału to odpisali, że ofertę układają na podstawie ankiet wśród abonentów. Ja jestem abonentem ładnych pare lat, moi znajomi też, i nikt z nas nie spotkał się z ankieta. Dlatego pytam czy ktoś z was miał ten 'zaszczyt'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu ankiety mieli ze sobą przedstawiciele handlowi (wiem bo sam nim byłem kilka lat temu), więc ankieta była robiona wśród nowych abonentów.

No ale cóż większość woli kanały pokroju Discovery, gdyż nie zna takich kanałów jak Viasat czy innych rodzynków typu Next Music+ HD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko kiedy te kanały się u nas pojawią bo jak narazie z zapowiadanego wzbogacania oferty tv cyfrowej jest JEDEN kanał Kino Polska Muzyka. @wizjaplus pewnie tak będzie jak mówisz a ciekawe jak z kanałami od TVN? Jeżeli by je kiedyś dodali to przynajmniej mogliby TVN7 HD dać bez dodatkowych opłat bo 4 kanały HD to jest wstyd jak na największą kablówkę w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Super HD za 21 zł jest BARDZO skromny, za to Multiroom to najdroższa oferta na rynku - tylko 25zł :-) i UPC takimi "promocjami" chcą zachęcić ludzi do przechodzenia do TV cyfrowej. Śmiech na sali :-) :-) Dla porównania dodam tylko że w tV satelitarnej drugi dodatkowy tuner z taką samą ofertą programową kosztuję 1zł (opłata jednorazowa), a tv kablowej np Vectrze za drugi tuner płaci się od 5,99 do 9,99zł (zależy od pakietu).

I jeszcze takie mam pytanko ?

Jeżeli jest np. fanem pokera i posiadam pakiet SelesctHD to za dodatkowe 11zł mogę dokupić sobie Pakiet eXtra Sport w zamian dostając 5 dodatkowych kanałów. (po ok 2zł za kanał) Natomiast jak wykupię pakiet MaxHD to żeby oglądać kanał Poker Chanel też muszę wydać 11zł (5,5zł za kanał) i praktycznie dostaje tylko 2 nowe kanały (kanały ESPN i Motors są w ofercie Max HD). Może ktoś mi wyjaśnić gdzie tu logika. Czy nie uważacie że jak ktoś już wykupił Pakiet MaxHD to te dwa kanały (Poker I Yacht) powinny być za free, albo może niech pakiet MaxHD kosztuję np. 5zł wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...