Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, lakiman napisał:

Porównuję wczorajszą ofertę przedstawioną mi  w salonie Orange do tej promocji i UPC ma naprawdę atrakcyjną ofertę.

Gdyby nie niski upload w pakiecie 750 Mbps i modem Compal wzięłabym tę ofertę. 

 

zamowienie.jpg

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta jest dla nowych.

Z racji, że wypowiedziałem umowę internetu zapewne i tak jej nie dostanę.

Z resztą na razie raczej nikt jeszcze ( możliwe że nie odebrałem połaczenia) nie kontaktował się w sprawie złożonego wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam ten temat od jakiegoś czasu i dziwię się niektórym.🙄

Wjeżdża NAJLEPSZA oferta na rynku na internet z tv,a tu kręcenie nosem,jeśli wy oczekujecie czegoś lepszego to się nie doczekacie.

Umowa na 24 msc jest w tym przypadku można by powiedzieć wartością dodaną,Viaplay od przyszłego sezonu dodaje Premier League,i ma wyłączność,inflacja szaleje,tutaj można się spodziewać tylko podwyżek.

Ja mam złożone wypowiedzenie w DUK,molestowali mnie telefonami kilka razy,jestem umówiony na następny telefon,i to klepnę bo nic lepszego nie będzie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, norbert75 napisał:

Przeglądam ten temat od jakiegoś czasu i dziwię się niektórym.🙄

Wjeżdża NAJLEPSZA oferta na rynku na internet z tv,a tu kręcenie nosem,jeśli wy oczekujecie czegoś lepszego to się nie doczekacie.

Zależy co komu potrzebne. Oferta jedna z ciekawszych, ale co mi po necie 750 Mbps jak mam z Vectry z większym uploadem  (60 Mbps) i lepszym routingiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja patrzę u siebie w sąsiedniej miejscowości gdzie juz działa światłowód jest dostępna oferta ale 600 mega i ten pakiet tv za 125 zeta.Edit ale ich strona to mnie denerwuje kiedyś wpisałem adres i ciagle mi on wyskakuje pomimo że go notorycznie kasuje.Przez to nie mogę dokładnie sprawdzić części ofert.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, norbert75 napisał:

Przeglądam ten temat od jakiegoś czasu i dziwię się niektórym.🙄

Wjeżdża NAJLEPSZA oferta na rynku na internet z tv,a tu kręcenie nosem,jeśli wy oczekujecie czegoś lepszego to się nie doczekacie.

Umowa na 24 msc jest w tym przypadku można by powiedzieć wartością dodaną,Viaplay od przyszłego sezonu dodaje Premier League,i ma wyłączność,inflacja szaleje,tutaj można się spodziewać tylko podwyżek.

Ja mam złożone wypowiedzenie w DUK,molestowali mnie telefonami kilka razy,jestem umówiony na następny telefon,i to klepnę bo nic lepszego nie będzie.

Narzekają starzy wyjadacze, bo to propozycja dla NOWYCH klientów. Dotychczasowy klient na razie może się oblizać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie ma co się napalać, bo jeszcze okaże się, że oferta dla nowych w Orange będzie lepsza w grudniu..niż utrzymaniowa w UPC.

;-)

1 godzinę temu, rotalplus napisał:

Ta oferta głównie pod telewizję - ponad 200 kanałów i niemal wszystkie opcje premium. Takiej oferty jeszcze nie było. Orange zmieciony - u nich na święta oferta gorsza niż we wrześniu gdzie dawali 2 miesiące za 0 zł, chyba że kogoś rajcuje tv HD READY (sic!) za 1 zl

HD Ready ..do Viaplay jak znalazł.. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja bardzo fajna, tylko warto zwrócić uwage, że ceny "regularne" są tak wyliczone, że przyznane rabaty przy dwuletniej umowie to prawie 15 tysięcy złotych.

Sama rzekoma "ulga" na internet to 8 tysięcy bo cennikowo kosztuje 380 zł.

Więc w przypadku np. jakieś przeprowadzki i konieczności zerwania umowy nie będzie tutaj paru stówek do zapłaty a znacznie więcej, nawet jak do końca zostanie powiedzmy pół roku...

Swoją drogą, chyba żaden operator tak grubo jeszcze nie pojechał z ulgami i dziwie się, że UPC jest takie odważne patrząc na to ile problemów mieli z UOKIK.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest odważna UPC.

Przyszły rok zapowiada ciekawe zmiany.

Wchodzą nowe serwisy streamingowe i ludzie zaczną liczyć czy inwestować w płatną telewizję np kablową czy lepiej zwykła podstawa i dobry internet z ofertą przez stream.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tu bardziej chodzi o odwagę w wystawieniu komuś faktury na 7k np. za zerwanie umowy :).

Bo juz o tematy typu podwyżki o 5 zł czy brak listy gwarantowanych kanałow się rozbijali..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...