Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko do abonentów UPC. Czy w UPC w dekoderze PVR HD można układać własna listę kanałów?

Nie

Czy po podłączeniu sygnału otrzymuje się na jakiś czas całą ofertę programową na tzw. zachętę ;]?
Jak składasz zamówienie przez Internet to tak, jak idziesz do BOK-u to zależy od osoby z którą rozmawiasz. Ja rozmawiałem rok temu z dwiema osobami, w różnych terminach (2 tygodnie różnicy). Pani z którą najpierw rozmawiałem nic na zachętę nie chciała dać, ale chciała koniecznie wcisnąć mi niepotrzebny telefon stacjonarny, a jak 2 tygodnie później poszedłem ponownie, to był pan, który nic na siłę nie wciskał i jeszcze poinformował że przez miesiąc dostaję za darmo pakiet SUPER HD.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja złożyłem rezygnacje z usług przez infolinie to kobieta przełączyła mnie do działu utrzymań i rezygnacji.

Tam niestety po przedstawieniu oferty konkurencyjnej sieci kablowej nie byli mi w stanie zaoferować nawet podobnej oferty wiec podziękowałem im za 18 lat korzystania z ich usług. (wcześniej PTK później jako nowy właściciel UPC).

Nie umieli docenić tego że jako ich abonent od 18 lat zawsze brałem u nich najwyższą ofertę telewizyjną później tez i internetową i telefoniczną z licznymi usługami dodatkowymi.

Więc jeśli oni i tego docenić nie umieli to cóż stracili klienta na rzecz nowej sieci kablowej jaka pojawiła się na moim osiedlu od kilku miesięcy.

Widać konkurencja nie robi na nich żadnego wrażenia, uważając się ze UPC to najlepsza usługa telekomunikacyjna.

 

Dziś już mam nowoczesne okablowanie światłowodowe w mieszkaniu i jak na razie odpukać od 3 miesięcy ani jednej usterki czy problemów z Telewizją - Internetem - Telefonem.

A dodatkowo za przejście z innego operatora dostałem niezły rabat.

Jak się chce to inni umią docenić, szczególnie ze pokazałem im całą historię korzystania z usług PTK/UPC i że jeśli usługa jest bez problemowa to lojalny potrafię być i w danej sieci pozostać na bardzo wiele lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC Info nie nadaje od sierpnia w całej Polsce - i w analogu i w tv cyfrowej. Wyłączenie tego kanału nie powoduje możliwości zerwania umowy bez konsekwencji, gdyż UPC Info jako planszowy kanał informacyjny w sensie formalno-prawnym nie jest Programem i jego wyłączenie nie stanowi zmiany oferty programowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okienko UPC - to jest kanał promocyjny, jest w nim nadawana stacja tematyczna dostępna w cyfrowej ofercie telewizyjnej UPC, co jakiś czas stacje się zmieniają, w danej chwili w całej sieci nadawana ta sama stacja tematyczna.

 

 

Galeria UPC - to nic innego jak kanał prezentujący to co można zobaczyć ciekawego w danej stacji tematycznej z dużym naciskiem na usługi oferowane przez UPC, oferta identyczna w całej sieci.

 

 

UPC Info to był jedyny kanał który był tworzony w każdej stacji czołowej, lokalne informacje, reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W GOP "śląskiego" UPC Info w analogu nie ma od kwietnia 2010, w cyfrówce była wersja warszawska na całą Polskę, więc po co mi np. program, który podaje godziny otwarcia BOK w Warszawie, Pruszkowie itp, a nie tak jak dla mnie Katowice, Sosnowiec, Jastrzębie Zdrój itp.

 

To był program, który nie stanowi głównej oferty, ale jest w nią wliczony, tak jak pozostałe pozycje w przedziale od 11 do 19.

 

A co do przycinania obrazu w analogu, wszystko zależy jak go nadadzą w stacji czołowej, bo Eurosport jak i 4funTV mają logo w miejscu, że możesz wyświetlić obraz w 4:3 lub 16:9. U was robią typowo obraz 4:3 z 16:9. U mnie w analogu obraz 16:9 jest rozciągnięty pionowo do 4:3 co wygląda drastycznie. Póki co nie ma na co liczyć, bo nie każdy ma jeszcze telewizor w formacie 16:9, a z kolei nie każdy lubi oglądać letterboxa w 4:3.

 

Ja osobiście mam starszy telewizor, a programy 16:9 oglądam w letterboxie, bo nie jestem masochistą żeby się męczyć podczas oglądania, i wolę naturalny obraz niż rozciąganie go w każdą stronę źeby był na całym ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo Eurosport jak i 4funTV mają logo w miejscu, że możesz wyświetlić obraz w 4:3 lub 16:9. U was robią typowo obraz 4:3 z 16:9. U mnie w analogu obraz 16:9
Eurosport i Eurosport 2 nie mają logotypu w safe-area

Przepraszam, mój błąd. Rzadko oglądam Eurosporty, chyba że w EPG zobaczę że leci akurat snooker :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że w Gdańsku po UPC Info mógłby się pojawić kanał CSB TV lub Pomorska TV
Pomorska TV oraz CSBTV powinny dojść także do oferty cyfrowej UPC w Trójmieście ,oprucz ledwie 3 godzinnego lokalnego bloku lokalnego w TVP INFO nie mamy nic tu więcej lokalnego.W Trójmieście działa też lokalna TV EiA z Gdańska dostępna w większości innych kablówek.Z tego co wiem CSBTV ma byc dostępna w calej sieci UPC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...