Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego staracie się usprawiedliwiać tę amatorszczyznę? Jakie znaczenie ma kto ogląda ten kanał i jakie treści on prezentuje? To rzecz gustu, a o gustach się nie dyskutuje.

Z punktu widzenia technicznego nadają kanał nieprawidłowo (na kanale w wersji SD jest flaga WSS, na tej amatorskiej przeróbce oczywiście nie). Poza tym mogą wręcz wprowadzać abonentów w błąd (ktoś wyszuka kanały, zobaczy logo HD i pomyśli, że to wersja HD). Dostęp do źródła sygnału mają, a że z niego nie korzystają to tylko i wyłącznie ich wina.

Nie odkodują Polsatu 2 w wersji HD. Nawet naziemnego Zoom TV HD nie dali do pakietu Start, ba wpakowali go wręcz do najwyższego pakietu Max.

Edytowane przez Tim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

aktualnie posiadam internet od UPC 120Mb/s za 69 zł, skończyła mi się umowa i mam na czas nieokreślony i dzisiaj złożyłem wypowiedzenie, co mogę ugrać jak będą dzwonić z biura utrzymania klienta? Według rewii usług mogę liczyć na internet 60mb plus TV max za cenę do 80zł ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o żaden dopisek "HD" tu chodzi, tylko o to, że:

Z punktu widzenia technicznego nadają kanał nieprawidłowo (na kanale w wersji SD jest flaga WSS).


...mało kogo interesuje...

Zapewne bardziej zainteresuje ich fakt, że sportowe Polsaty jak i pozostałe kanały (poza Polsatem HD) też ciągną z satelity. Jak to mówią "wyszło szydło z worka". :smile: A ten złudnie wysoki bitrate na polsatowskich kanałach HD wynika nie z doskonałej światłowodowej jakości, ale z rekompresji sygnału satelitarnego, po której nastąpiło sztuczne podbicie bitrate video. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

aktualnie posiadam internet od UPC 120Mb/s za 69 zł, skończyła mi się umowa i mam na czas nieokreślony i dzisiaj złożyłem wypowiedzenie, co mogę ugrać jak będą dzwonić z biura utrzymania klienta? Według rewii usług mogę liczyć na internet 60mb plus TV max za cenę do 80zł ??

Gdybyś korzystał wcześniej z pakietu TV + Internet to byś mógł liczyć na taką cenę do ugrania. Rozsądna cena na początek to 90 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Jest to mój pierwszy post na forum, więc jeżeli jest to nieodpowiedni dział to proszę adminów o przeniesienie rozmowy do prawidłowego. 

 

Mam pytanie dotycząc usług UPC. Od maja bieżącego roku mam problem z jakością usług od wspomnianego dostawcy. Problem polega na samoistnym kasowaniu się nagrań z dekodera Horizon oraz jakością nagrania. Oglądając nagrany program/film/serial  jakość nie jest najlepsza, mianowicie następują zacinania się obrazu, śnieżenie, pojawiają się piksele na obrazie. Wielokrotnie do nich pisałem prosząc o wymianę dekodera, jednak oni odpisywali że problem leży po stronie oprogramowania i że pracują nad rozwiązaniem. Napisałem do nich w końcu skargę (październik 2016), że jeżeli nie rozwiążą tego problemu to rezygnuję z UPC. Chyba ich to w końcu przestraszyło, bo zaproponowali rekompensatę w wysokości 10 zł/msc poczynając od maja do zakończenia naprawy, przewidują je na koniec roku 2016. 

 

Szczerze mówiąc, nie zadowala mnie ta rekompensata. Prośba o doradztwo w tej sprawie, czy mogę ugrać coś więcej? Zaznaczę, że jestem wieloletnim abonentem (TV + net; dodatkowo przez rok miałem pakiet również C+).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekam do przyszłego roku, jeżeli problem nadal będzie się powtarzał to wtedy inaczej z nimi będę rozmawiał... Ja za dekoder Horizon z możliwością nagrywania dodatkowo płacę, czyż nie tak? Jest umowa, co mi gwarantują. Jeżeli oni nie umieją się wywiązać z danej umowy to w każdej chwili będę mógł ją zerwać z tytułu "niezgodności usługi/towaru z umową". Czas pokaże. Dwa miesiące jeszcze wytrzymam.

Edytowane przez Barti
Poprawiono dość niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, jak to jest z wymiana sprzetu w UPC jesli chodzi o Internet? Mam sam internet. 

Sprzet obecnie jest ok, ale uzytkuje go juz kilka dobrych lat i boje sie ze z racji "uzytkowania" moze sie spalic czy cokolwiek innego.

Jak wyglada tez sprawa odpowiedzialnosci za ewentualne spalenie sprzetu przy normalnym uzytkowaniu(nie musi byc spalanie, po prostu siądzie sprzet).

Czy zmiana sprzetu = aneksowanie umowy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOWA TV od dnia startu na pozycji 153 w Mediaboxach, oraz na pozycji 113 w Horizonach i Kaonach. Prawdopodobnie w HD, ale nie wiem na setkę (zresztą z SD niech się nawet nie wygłupiają).

W niedługim czasie prawdopodobna zamiana TVN BiS na HD.

 

Edit:

NowaTV świeci w HD

TTV także w HD, w mediaboxie na pozycji 336

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. Ziggo, holenderski operator Libery Global, porzuca markę Horizon: http://www.broadbandtvnews.com/2016/11/10/ziggo-drops-horizon-brand/. Na rzecz oczywiście swojej. Dziwne, bo przecież im chyba zależało na ujednoliceniu usług. Widocznie to nie dotyczy marek, a marka UPC wiodącą chyba nie jest, skoro po przejęciu Virgin Media UK przez nich, to UPC Ireland przeszło rebranding na właśnie Virgin Media. Pewnie po to, aby rynki UK i RoI były bardziej do siebie podobne. Natomiast po przejęciu Ziggo to jego połączono z UPC Nederland. Widocznie bardziej lokalne brandy bardziej im pasują, niżeli jednolicenie do jednego na każdym z rynków.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakie są obecnie obowiązujące najkorzystniejsze cenowo promocje dla przedłużających? Chodzi mi o pakiety jak WRU czy coś takiego. Skończyła mi się WRU XIV (TV+internet) ze 2 miesiące temu i może udało by mi się coś więcej ugrać. W sumie nie narzekam na wysokość abonamentu mimo zakończenia okresu promocyjnego, ale może w podobnej cenie udało by mi się uzyskać jakiś dodatkowy pakiet lub po prostu obniżyć cenę. Jesteście może w posiadaniu aktualnego bezpośredniego numeru do DUK? Ktoś ostatnio podawał 32 494 99 30-39 (próbować na 33 lub 38), a wcześniej wyczytywałem w tym temacie o numerach 32 494 99 37 oraz 33 499 86 04.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...