Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, co można obecnie wywalczyć od UPC, wysyłając im wypowiedzenie? W sygnaturce macie moją obecną opcję, chcę zwiększyć do 250 mb/s i wreszcie wyrzucić telefon, bo w ogóle z niego nie korzystam, chyba, że zmniejszy to koszta ogólne rachunku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max Extra HD + FP120 + Minuty 60 --> za te usługi możesz wywalczyć cenę 65 zł. Trudno przy tej cenie będzie jednak utrzymać Multiroom za 1 zł, ale za 10 to już nie kłopot, więc licząc nieco bardziej pesymistycznie 75 zł miesięcznie za usługi główne + pakiety dodatkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skonfiguruj sobie sieć Wi-Fi ponownie. Chyba to nie problem? :roll:

 

No problem, bo na dowolnej konfiguracji mam 30-50 mega na sekundę, a mam neta 120. Siedziałem nad konfiguracją sporo czasu, żeby wreszcie udało mi się z WiFi wyciągnąć prawie maksa. Mój błąd, że nigdzie sobie tej konfiguracji nie zapisałem i jej nie pamiętam :].

 

 

Czyli stówka...

Edytowane przez jmk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jaki z tego morał? Każdy płaci za siebie., Nie ma co liczyć ile ktoś zapłaci i za co, jeśli nie kradnie a pracuje wolna droga. Jeden da na mecze inny pójdzie na koncert, kolejny to przepije itp. itd..

Dobrze by było mieć za free, ale co zrobić, Polsat leci w PPV i sądząc po tym, że to kolejna impreza, pewnie mu się to opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie modernizacja, tylko wejście na nowy obszar. UPC na Podłężu nigdy nie było, tak samo jak i na Grunwaldzkiej po prawej stronie jadąc w strone centrum drogą DK79. Na razie robią tylko Grunwaldzką, zaczęli od poniedziałku. Firma która robi instalacje dla UPC, to Meteorjaw z Jaworzna z ulicy Katowickiej

 

PS Będzie pewnie całe Podłęże, bo za moim blokiem jest Piłsudskiego 70, i wisi na nim info o montażu instalacji UPC. Wygląda na to, że dogodali się ze SM Górnik

Edytowane przez cidik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max Extra HD + FP120 + Minuty 60 --> za te usługi możesz wywalczyć cenę 65 zł. Trudno przy tej cenie będzie jednak utrzymać Multiroom za 1 zł, ale za 10 to już nie kłopot, więc licząc nieco bardziej pesymistycznie 75 zł miesięcznie za usługi główne + pakiety dodatkowe.

 

Tak jak pisałem, chcę 250 mb/s :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec maja składałem wypowiedzenie z usług UPC. Przed wypowiedzeniem Max Extra HD + FP250 = 105zł. Po wypowiedzeniu i kontakcie konsultanta cena 85zł. Jak dla mnie ok, tym bardziej, że bez wypowiedzenia oferowali mi to samo za 115zł...

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...