Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam UPC od kilku dni i jakiś czas temu miałem podobny dylemat do Ciebie... Posiadam dekoder Horizon - pierwsze dwa dni same restarty ale teraz jest ok, dysk chodzi cicho podczas nagrywania... obraz no wlasnie jezeli masz TV do 46 cali to nie ma sie do czego przyczepic natomiast powyzej 46 cali na wielu kanalach HD widac pikseloze i niedociagniecia w przesyle... Posiadalem Nc+ wczesniej i tutaj obraz byl bajka w porównaniu do UPC. Internet po kablu dziala super natomiast WiFi zwlaszcza 5GHz ktore uzywam ma bardzo dobry zasieg - co do lacza ja mam 120mb i na WiFi jest tylko 30/40mb - reklamowalem jednak UPC tlumaczy sie ze mam zaklocenia itp. Wczesniej mialem innego dostawce internetu i takiej roznicy nie bylo na WiFi.

UPC ma bardzo duzo kanalow w tym HD co jest na korzysc, pilot na fale radiowe i nagrywanie 3 albo 4 programow na raz bajka.

Musisz sam sobie odpowiedziec jakie sa twoje wymagania - czy UPC sprosta im i podjac decyzje... reszte juz wszystko wiesz... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam UPC i nc+, kanały HD w wiekszości nie różnią sie jakością, a część jest lepsza w UPC np. HBO, czy Eleven. Masz coś spaprane z instalacją i stąd pikseloza.

 

Horizon spisuje sie dobrze, kanały radiowe są.

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawop HBO i Canal+ ma obraz oki ale TVP, TVP2 POLSAT i TVN7 itd. jest cos skopane !!! Zglaszalem do UPC przyslali technikow lecz uwag nie stwierdzili zgonili ze duzy TV bo 60 cali i ze tutaj juz bedzie widac pewne nie dociagniecia... tak sie tlumaczyli... informowalem gosci z UPC ze na forum ludzie pisza ze obraz jak w NC+ a czasami lepszy a u mnie kicha nic to nie dalo... a dekoder Horizon z poczatku jakas porazka co chwile sie wieszal i restartowal nawet instalator sie zasmial mowil ze ten typ tak ma... ale narazie na chwile obecna jest oki !!! Co do NC+ zostal bym przy tej telewizji gdyby nie fakt ze z przyczyn technicznych musze zrezygnowac z talerza i wybor padl na UPC... pozdrawiam
Nawet myslalem przejsc do MM ale maja gorsza oferte programowa...
 

Edytowane przez Barti
Usunięto zdublowany ostatni akapit w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fivel123: TVP 1 HD i TVP 2 HD nie są kodowane w UPC - zobacz jak wygląda ich odbiór bezpośrednio na TV, z pominięciem dekodera. Nie ma takiej opcji, aby te kanały lepiej odbierały drogą SAT. W UPC te kanały idą światłowodem i mają o wiele wyższy bitrate video niż na satelicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pytania 2)

Mediabox działa płynnie, czasami się restartuje, u mnie głównie w nocy. Obraz jest porównywalny z Horizonem, dysk chodzi w miarę cicho, słychać go tylko wtedy jak się włącza do nagrywania, potem dźwięk ustaje.

 

Brzmi ok ;)

 

Internet po kablu dziala super natomiast WiFi zwlaszcza 5GHz ktore uzywam ma bardzo dobry zasieg - co do lacza ja mam 120mb i na WiFi jest tylko 30/40mb - reklamowalem jednak UPC tlumaczy sie ze mam zaklocenia itp. Wczesniej mialem innego dostawce internetu i takiej roznicy nie bylo na WiFi.

 

Cóż, dlatego myślę nad Compalem i podchodzę trochę jak pies do jeża do wifi w Horizon. Może niepotrzebnie? Nie wiem, dlatego pytam.

 

Mam UPC i nc+, kanały HD w wiekszości nie różnią sie jakością, a część jest lepsza w UPC np. HBO, czy Eleven. Masz coś spaprane z instalacją i stąd pikseloza.

 

Horizon spisuje sie dobrze, kanały radiowe są.

 

O, nie znalazłem informacji o tym na www UPC, przejrzałem też instrukcję Horizon. Tam też tej informacji brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki sprawdze to jeszcze raz na spokojnie i chyba zadzwonie kolejny raz po technikow bo faktycznie musieli cos skopac przy instalacji... w dzien podlaczenia UPC instalator sie spoznil 2h i ja bylem jego ost. klientem i bardzo sie spieszyl moze cos wtedy skopal... pozdrawiam

Edytowane przez Barti
Poprawiono literówkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byli u mnie wczoraj technicy i wtyczka zostala wymieniona zrobili pomiary cos ustawiali i obraz jest ok... takze dziekuje za pomoc pozdrawiam a co do dekodera horizon jakby sie wieszal to wymienia na inny albo mam mozliwosc zmiany na mediabox... na plus widze ze UPC sie stara ale trzeba z nimi stanowczo rozmawiac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie odnośnie promocji dla nowych - czy jeżeli podpiszę umowę na pakiet Select to za kilka dni po podpisaniu umowy będę miał już możliwość przejścia na pakiet Max przez "moje upc" za 10zł więcej? Jest jakaś karencja albo coś podobnego?

Chcę mieć pakiet Max z PVR ale niby nie ma na niego promocji dla nowych więc muszę kombinować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile w tym prawdy (jak ktoś jest w temacie, niech mnie poprawi), ale z tego co się dowiedziałem, UPC planuje rozbudowe swojej sieci w Jaworznie. Zapewne chodzi o największe osiedle w tym mieście, czyli 20 tysięczne Podłęże, w którym do tej pory dostępna jest tylko konkurencyjna Multimedia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli poza Podłężem ( mam nadzieje że mój blok się załapie - bo to bardziej Leopold niż Podłęże. Ale śmiesznie to wygląda... bo nr parzyste na Grunwaldzkiej sa w UPC a nieparzyste po drugiej stronie DK79 już nie) będzie ul Sportowa bodajże, to te nowe bloki dla mieszkańców wyburzonego Osiedla Awaryjnego. Pytanie kiedy zacznie się rozbudowa i ile potrwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...