Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc prosba o pomoc i ewentualne doradzenie co i za ile... Zabieralem sie za to jakis czas temu ale skonczylo sie na niczym. teraz drugie podejscie.
Aktualnie jest:
max extra HD z nagrywarką

multi room

telefon - nielimitowany europa i świat,

net 120 MB/s.
Rachunki - 190 pln

 

To co chcial bym miec:

Max extra HD zostaje
multi room - rowniez

net 120 MB/s
z telefonu mysle ze mozna zrezygnowac, pytanie czy to cos zmieni?

fajnie gdybysmy dodali C+ select
I za ile mozna to wynegocjowac?

 

Bonusowo prosba o to za jaka kase mozna by miec Horizon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłeś już wypowiedzenie umowy?

Jeszcze nie, chciałem się zorientować co i za ile...

 

 

Rozumiem że to są kolejne progi negocjacyjne które może zaproponować konsultant?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam zapytanie do stałych abonentów UPC gdyż pod koniec kwietnia 2016 roku zamierzam przejść do UPC z platformy NC+ zaoferowali mi ciekawą promocję i moje pytanie brzmi:

 

- czy jesteście zadowoleni z sieci UPC ???

- jakość kanałów HD i SD w porównaniu do innych operatorów ???

- sprzęt myślę o dekoderze Horizon czy macie jakieś zastrzeżenia do jego pracy ???

- i ostatnie pytanie jak traktują stałych klientów przy przedłużeniu umowy ???

 

Ogólnie jestem zadowolony z NC+ z uwagi na dobrą jakość programów i w miarę dobry sprzęt ale sytuacja zmusza mnie do przejscia do sieci kablowej i wybór padł na UPC.

 

Dziękuje za opinie i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- czy jesteście zadowoleni z sieci UPC ??? Tak. Awarie zdarzają się sporadycznie, parametry łącz są w porządku.
- jakość kanałów HD i SD w porównaniu do innych operatorów ??? Wszystko zależy od konkretnego kanału, lecz w większości przypadków nie można się doczepić.
- sprzęt myślę o dekoderze Horizon czy macie jakieś zastrzeżenia do jego pracy ??? Korzystam jedynie z Mediabox.
- i ostatnie pytanie jak traktują stałych klientów przy przedłużeniu umowy ??? Po złożeniu wypowiedzenia bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UPC będziesz miał lepszą jakość części kanałów. Teraz kanałów HD jest 86. Ciągle dodają nowe, a usuwają sporadyczniem. Jedyny minus, to drogi pakiet Canal+. Mam Horizona i jestem zadowolony. Czasem potrzebny jest mu reset, jak każdemu dekoderowi. Ponadto fan sportu, ma dostęp do wszystkich kanałów sportowych, oferowanych w naszym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do internetu w UPC a być może i dodatkowo telewizji.

Na chwile obecna posiadam Internet 60mb za 50zł(ostatnia umowa rabat 10zł i umowa na 18 miesiecy)

i teraz pytania.

 

1. Ile miesiecy przed zakonczeniem podstawowego okresu umowy moge skorzystac z nowych ofert(@ wypowiedzenie umowy)

2.Jak cenowo wychodzi internet 60mb? Wiekszy mi nie potrzebny, ewentualnie nizszy po wszelkich obcinkach?

3. Myślę ewentualnie o polaczeniu internetu i telewizji natomiast na telewizji mowiac szczerze w ogóle mi nie zależy więc maksymalnie by musiała być 10zł więcej(oglądają to tylko rodzice raz na 2 tygodnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Tak śledzę ten temat czytając ile płacicie za swoje pakiety w UPC i nurtuje mnie pytanie czy bardzo przepłacam? Bardzo proszę o informacje. W UPC posiadam : internet 250mb/s, telefon max Europa i świat bez limitów (nawet komórki), telewizje horizon max hd z nagrywarką, multiroom hd z modułem CI+, pakiet canal+ oraz pakiet eleven. Płacę za to dokładnie 251zł.

Edytowane przez Jacko_322
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...