Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

w tym roku dodali:

1.C+3d (ok 4 godziny nadawania)

2.C+HD,

3.C+HD FILM

4.C+HD SPORT (wiadomo pakiet HD za dodatkową opłatą. Niestety nie doczekaliśmy się na HD Gol i Weekend)

5.Kino Polska Muzyka (słabiutki kanał muzyczny)

6.Czwórka PR (kanał muzyczny w którym więcej gadają niż grają muzyki)

7.Sundance Channel SD (przerobiony kanał z HD który ponad rok czasu jest w UPC - na SD ).

faktycznie BOGATO

UPC=PZPN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nic. Przypomnę, że we wrześniu z tv analogowej usunęli 5 kanałów TV pod pozorem rozwoju telewizji cyfrowej o wiele nowych kanałów. Tak pisali w liście do abonamentów. A tutaj dodali tylko... Kino Polska Muzyka. Biorąc pod uwagę, że jedna uwolniono częstotliwości w analogu to 8 kanałów SD w cyfrze, wykorzystali aż... 1/40 wolnego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z tobą @muza_tv.

Ja do nich pisałem maila , dzwoniłem i też zapowiadali "wysyp nowych programów" na jesieni.

Ale jak to @wizjaplus pisał jesień się kończy 22.12.2011r więc jeszcze tydzień czasu mają na ten "wysyp nowych kanałów".

Jedyne czego się można obawiać to, to że jak będą dodawać nowe kanały - to za dodatkową opłatą w pakietach (ok 30zł). A pakiet podstawowy maxHD to będzie tylko 114kanałów za jedyne 81zł.

Na razie czekamy ...

UPC=PZPN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC nie myśli o rozwijaniu na razie oferty telewizyjnej bo jak na razie ona się sprzedaje na dobrym poziomie, jest więcej chętnych niż tych co rezygnują, więc wychodzą na plus. Na razie UPC bardziej skupiona jest na przejętej sieci Aster, i tym co może zaoferować połączony podmiot ITI/C+.

A uruchomienie usług na żądanie nie jest jakoś niczym trudnym w szczególności że cały kontent dostarcza nadawca UPC tylko podmienia wizualnie aby dopasować to do swojej sieci m.in. dodaje swoje logo itp.

No niestety tak wygląda rynek kiedy jest gracz znacznie silniejszy od konkurencji.

 

PS: U mnie jak pojawiła się konkurencyjna siec kablowa to ceny UPC standardowe spadły o 20%. (to wystarczy pomyśleć jaki oni mają zysk jeśli standardowo umieją odniżyć 20% i według przedstawiciela handlowego to i tak jest zysk a z tego i on dostanie za tzw. podpisana nowa umowę).

 

Faktem jest że w UPC testuje się różne stacje tematyczne, ale to jest tylko wewnętrzny test miedzy oddziałami UPC w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD w 3D... ciekawym czy wogóle dostanę informację o zmianie regulaminu, bo informacji o ostatnim usunięciu kanałów z analogu nie otrzymałem do dzisiaj...

To moja "skromna" lista oczekiwań:

1) Canal+ GOL HD

2) Canal+WEEKEND HD

3) Ale kino+ HD

4) Planete+ HD

5) Kuchnia+ HD

6) Domo+ HD

7) MiniMini+ HD

8.) TeleTOON+/Hyper+ HD

9) TVN7 HD

10) TVN Turbo HD

11) TVN Style HD

12) nPremium HD

13) nPremium 2 HD

14) nPremium 3 HD

15) nPremium 4 HD

16) nSport (HD)

17) MGM (HD)

18) Wojna i Pokój

19) FOX (HD)

20) EuroSport HD

21) EuroSport 2 HD

22) TV6

23) PolsatSport News

24) TTV

25) ATM-RozrywkaTV

26) Rebel-TV

27) disco tv

28) Polo TV

29) Rodin TV

30) HBO 2 HD

31) HBO Comedy HD

32) Cinemax HD

33) Cinemax 2 HD

34) VH1 Europe

35) VH1 Classic

36) BBC Knowledge HD

37) Arte HD

38.) Orange Sport

39) Next Music HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD w 3D... ciekawym czy wogóle dostanę informację o zmianie regulaminu, bo informacji o ostatnim usunięciu kanałów z analogu nie otrzymałem do dzisiaj...

To moja "skromna" lista oczekiwań:

1) Canal+ GOL HD

2) Canal+WEEKEND HD

3) Ale kino+ HD

4) Planete+ HD

5) Kuchnia+ HD

6) Domo+ HD

7) MiniMini+ HD

8.) TeleTOON+/Hyper+ HD

9) TVN7 HD

10) TVN Turbo HD

11) TVN Style HD

12) nPremium HD

13) nPremium 2 HD

14) nPremium 3 HD

15) nPremium 4 HD

16) nSport (HD)

17) MGM (HD)

18) Wojna i Pokój

19) FOX (HD)

20) EuroSport HD

21) EuroSport 2 HD

22) TV6

23) PolsatSport News

24) TTV

25) ATM-RozrywkaTV

26) Rebel-TV

27) disco tv

28) Polo TV

29) Rodin TV

30) HBO 2 HD

31) HBO Comedy HD

32) Cinemax HD

33) Cinemax 2 HD

34) VH1 Europe

35) VH1 Classic

36) BBC Knowledge HD

37) Arte HD

38.) Orange Sport

39) Next Music HD

 

 

raczej nie ma co liczyć na darmowe dodanie stacji telewizyjnych do pakietów które już obecnie są w ofercie UPC, prędzej pojawia się dodatkowo płatne opcje i pakiety. Dlatego nie jestem za konsolidacją rynku kablowego czy satelitarnego.

Mam przykład, jak się pojawiła konkurencja to i ceny w UPC zrobiły się przystępne, no ale prawie 2 lata zajęło aby otrzymała siec konkurencyjna pozwolenia, zapewne i "koperta" tez była...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy rok przynosi kolejne doniesienia, które UPC planuje wprowadzić na ten rok. Według niektórych użytkowników for internetowych dochodzą słuchy, że pakiet SUPER HD ma zostać wcielony do pakietu MAX HD oczywiście ze wzrostem ceny. Co więcej rozwój tej sytuacji zależy od połączenia platformy "n' i "cyfry+", a także od konkurencji- Vectry ;)

 

A także wprowadzą nowe dekodery z modułami CI z możliwością podłączenia Internetu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...