Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj nową ulotkę UPC znalazłem pod drzwaimi a wraz z nią super promocję na internet i tv. To co mnie zaskoczyło w tej ulotce to że w ofercie UPC pojawiło się aż 12 nowych kanałów. A są to m.in: Kino Muzyka Polska (co jest prawdą że to nowy kanał) a oprócz tego - TVP HD, POLSAT HD, TVP HISTORIA, TVP SERIALE I SPORT ESKA TV, FILMBOX, DISNAY JUNIOR, POLSAT FILM I FUTBOL RUSSIA TODAY.

To jest żałosne. UPC ma chyba ludzi za idiotów. Pełen profesjonalizm. Tak trzymać. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozczuliła konsultantka na infolinii, proponuje mi podłączenie HBO, ja na to, że zapraszam do rozmowy w tym temacie kiedy paczka HBO będzie zawierała kanały HD, w tym HBO 2 HD i HBO Comedy HD... a dziewczyna mi na to, że takie kanały nie istnieją, kiedy parsknąłem śmiechem, sprostowała dopiero, że nie istnieją w ofercie UPC... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC to jakiś dramat. Mam pakiet Canal+ HD tylko po to, żeby oglądać Ligę Angielską. Od tego sezonu jak wiadomo jest ona głównie transmitowana w C+ Gol i Weekend. Nie mając dostępu do tych programów w jakości HD, tracę dostęp do Ligi Angielskiej HD, czyli jakość świadczonych usług uległa istotnemu pogorszeniu. Na moje uwagi jakaś idiotka pt. Specjalista ds. Korespondencji odpowada mi: "Nie wykluczam, że w przyszłości wprowadzimy kolejne kanały w jakości HD". To ja gratuluję. Bo po tym w jakim tempie jest rozszerzana oferta HD myślałem, że UPC zrezygnowało z wprowadzania kolejnych programów HD. A tu niespodzianka. Wcale tego nie wykluczają.

 

Niestety mama umowę jeszcze przez 6 miesięcy, ale na pewno będą to ostatnie miesiące z UPC w moim domu. Ewentualnie mogę przeboleć słabszą ofertę, ale arogancji nie znoszę, szczególnie, że wcale nie mają takiej mocnej pozycji jak myślą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC istotnie zmieniło swoją taktykę i nie dba o swoich klientów, czego moę być przykladem. Od ponad 7lat jestem ich abonentem z czego 5lat korzystam z 2 usług, z telefonu nie było sensu w moim przypadku. Obecnie w promocji możliwe jest podpisanie umowy wyłącznie na 24miesiące (dawna taktyka TPsa). Parę miesięcy temu skończyła mi się umowa i celowo pozostałem bez zobowiązań aby prześledzić co oferuje konkurencja i uważam że ich oferta w pakietach może być mniej atrakcyjna gdy podzielimy usługi od różnych dostawców. Złożyłem wypowiedzenie na TVsd pakiet pełny, multiroom i C+ za które płaciłem 130PlN i zostaję przy necie za 56PLN a z TV posatnowiłem wrócić do cyfry mimo faktu konieczności zaiwestowania w sprzęt. Jak czytam negocjacje klientów cyfry to daje się tam odczuć większą dbałość o klienta, choć można ponarzekać na oferowany przez nich sprzęt -czego raczej nie ma w UPC. Ostatnie slowo UPC w moim kierunku to był net 50Mb i pełny pakiet TVsd z C+ za 150, mnie nie zależało na szybszym necie a oni zamiast kusić niższą ceną wciskają mrzonkę szybszego transferu ;) Obojętnie jakby się nie kombinowało to pakiety w UPC kosztują podobnie. Nie ma co liczyć iż dlugoletnia współpraca przyniesie zysk w postaci rabatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co się mają przejmować. Ludzie będą wypowiadać umowy a ONI będą przejmować mniejsze sieci kablowe i tym sposobem zwiększając ilość nowych klientów.

Czekajmy jednak cierpliwie do końca jesieni jeszcze 22 dni a zgodnie z zapowiedziami UPC :"na jesieni 2011 ma być wysyp nowych kanałów"

p.s dziś ok godz 11 przez ok 2-óch godzin czarna plansza na Polsacie Futbol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misie z UPC zapadły już w sen zimowy. Wczoraj trafiła do mnie pocztą ulotka od operatora. Nadal TVP Sport i kilka innych kanałów które są w ofercie od dawna figurują jako nowości. Wszystkie internetowe historyjki o planowanym poszerzeniu oferty kanałów w połowie grudnia między bajki można włożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poczekam do końca przyszłego tygodnia

14 grudnia rusza MUX 1 tv naziemnej

15 grudnia nfilm zmienia się na npremium *4

i jedna z największych sieci kablowych Toya dołącza do swojej oferty m.in AXN HD AXN Spin Orange Sport TV6 i jeszcze ze 4 nowe kanały

a czy coś nowego pojawi się w UPC - nadzieja jeszcze się tli...

UPC=PZPN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testy w UPC:

 

466: ścieżka - polski / angielski DD (nPremium 1 -?)

467: ścieżka - polski / angielski DD (nPremium 2 -?)

468: ścieżka - polski / angielski DD (nPremium 3 -?)

469: ścieżka - polski / angielski DD (nPremium 4 -?)

496: ścieżka - polski / angielski DD

497: ścieżka - polski / angielski DD

498: ścieżka - polski / rosyjski (Wojna i Pokój - ?)

552: ścieżka - polski (nSport - ?)

553: ścieżka - polski / polski DD (nSport HD - ?)

900: ścieżka - domyślna / domyślna DD (chyba jakiś polski kanał HD, może Next Music HD)

904: proszę czekać (chyba VOD)

905: ścieżka: Domyślna

906: komunikat "prozę czekać" (chyba VOD, brak ścieżki dźwiękowej)

907: komunikat "prozę czekać" (chyba VOD, brak ścieżki dźwiękowej)

908: komunikat "prozę czekać" (chyba VOD, brak ścieżki dźwiękowej)

963: ścieżka domyślna

992: komunikat "prozę czekać" (chyba VOD, brak ścieżki dźwiękowej)

994: komunikat "prozę czekać" (chyba VOD, brak ścieżki dźwiękowej)

993: ścieżka: polski / angielski / angielski DD + napisy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operator UPC sam zapowiedział że jeśli wprowadzi pakiet n do sieci kablowej to na własną rękę (mówiąc najprościej) przekształci obraz HD na SD.

Tak aby Ci co mają terminale SD mogli zakupić pakiet nPremium, a Ci co maja HD aby mogli dokupić opcje nPremium HD.

Logiczne myślenie bo więcej kasy zarobi operator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe podejście do abonenta, wszystkie kablówki robią wszystko by abonentów zniechęcić do dekoderów SD, przykładem w mojej kablówce jest Wojna i Pokój czy też TVP Historia w MPEG4 gdzie na zwykłym dekoderze SD nie da się oglądać tych kanałów, a UPC nawet zachęca do SD zamiast namawiać na HD :lol: spoko :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh UPC oferuje MediaBox-y SD jak i z nagrywarką SD.

Więc jeszcze dużo czasu upłynie zanim z tego zrezygnuje.

Nasi sąsiedzi na południu mają nawet oferowane przez UPC moduły CI+, a u nas na razie nie ma co liczyć, gdyż UPC stawia na serwisy VOD, więc niezbędny jest ich mediabox.

Kodują w Nagravision 2 (parowane karty z dekoderem). Stąd ciężko jest uzyskać długotrwały edukacyjny dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...