Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

no i na 11 jest obraz kontrolny

a walka Adamka 40zł SD , 48zł HD (ale promocja :-) )

W UPC internet 25Mb/s + 120 kanałów cyfrowych w tym 4HD + Multiroom za 25 zł razem = 145zł (teraz niby podwoili internet ale dla nowych klientów natomiast "starych" olewają.)

Jak tak dalej pójdzie trzeba będzie pomyśleć nad zmianą operatora

np inna sieć proponuje internet 24Mb/s + 130 kanałów Cyfrowych w tym 12 HD + Multiroom za 115zł

a w UPC na razie cisza ... czekajmy dalej może coś wkrótce się zmieni :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i na 11 jest obraz kontrolny

a walka Adamka 40zł SD , 48zł HD (ale promocja :-) )

W UPC internet 25Mb/s + 120 kanałów cyfrowych w tym 4HD + Multiroom za 25 zł razem = 145zł (teraz niby podwoili internet ale dla nowych klientów natomiast "starych" olewają.)

Jak tak dalej pójdzie trzeba będzie pomyśleć nad zmianą operatora

np inna sieć proponuje internet 24Mb/s + 130 kanałów Cyfrowych w tym 12 HD + Multiroom za 115zł

a w UPC na razie cisza ... czekajmy dalej może coś wkrótce się zmieni :-(

Zawsze jest coś takiego, że można zmienić promocję,ale musi być w takiej samej cenie lub droższa od obecnej i ja przeanalizowałem i wziąłem nową promocję. Obecnie mam SELECT HD + SUPER HD + FIBERPOWER 10MB, po zmianie zapłacę o 23 grosze więcej i będę miał MAX HD + FIBERPOWER 50MB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie po to UPC przejmuje Aster, by utrzymywać dwie sieci :]

 

Prawdopodobnie klienci Aster otrzymają dostęp do oferty UPC. I to być może w miarę szybko, bo UPC i Aster od 10 miesięcy pracowało nad rozwiązaniami technicznymi czekając na decyzję UOKiK.

 

Swoją drogą wkrótce do kanałów Cyfry+ i Cyfrowego Polsatu dołączą kanały "n".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie po to UPC przejmuje Aster, by utrzymywać dwie sieci :]

 

Prawdopodobnie klienci Aster otrzymają dostęp do oferty UPC. I to być może w miarę szybko, bo UPC i Aster od 10 miesięcy pracowało nad rozwiązaniami technicznymi czekając na decyzję UOKiK.

 

Swoją drogą wkrótce do kanałów Cyfry+ i Cyfrowego Polsatu dołączą kanały "n".

jezeli to prawda to do n powinni dolaczyc c+ bo inaczej to by bylo bez sensu

po za tym jezeli to prawda to za rok jak mi sie umowa skonczy powiem papa upc i witaj cyfra +/n

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję obejrzeć jutro mecz LM [FCB-ACM], MGM oraz Wojna&Pokój mogą być w późniejszym terminie... C+GOL HD i C+WEEKEND HD i tak najwcześniej w październiku (a'propos oferty z Cyfry+, podobno tej jesieni jeszcze będzie uruchomiony kanał PLANETE HD, mam nadzieję że i ten kanał dołączy do UPC...

póki co - cierpliwie czekam do jutra na nSport HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt wam nic nie obiecywał że dziś dojdą nowe kanału do UPC więc nie napalajcie się. To że ktoś napisał że może na LM dadzą nSport i paczkę N to wymysł jakiegoś tam osobnika. Owszem, fajnie by było, ale sądzę że na większe zmiany trzeba poczekać, póki nie wyłączą niektórych kanałów z analogu co ma nastąpić 30 września. UPC przynajmniej nie ukrywa że będą nowe kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt się nie napala @matik ale jeśli na satelicie pojawiają się nowe kanały, tak samo jak w innych sieciach kablowych to najwyższy czas ażeby i UPC coś zmieniło żeby się m.in rozwijać i nie przegrywać rywalizacji z satelitarna TV Cyfrową. (na poparcie moich słów zobaczcie ile osób zrezygnowało z usług UPC w tym roku.) Osobiście myślę że gdyby nie było takiego narzekania na UPC to nawet podwojenie prędkości internetu by nie było.

A w tym przypadku stagnacja dobrze nie wpływa. Najlepszym przykładem jest sieć Aster która kiedyś była nr1 w Wawie a jak zaczęła przejmować inne sieci (np. Porion), i nie wrzucała żadnych kanałów, a wręcz usuwali (m.in programy TVNu), nie rozwijała internetu to ludzie zaczęli odchodzić (wypowiadać umowy). A jak ta sieć skończyła to wszyscy już chyba wiedzą. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...