Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie,

Pod koniec lipca kończy mi się z nimi umowa i myślę czy dalej się z nimi bawić czy szukać alternatywy.

 

Obecnie mam

1Gb/s

max premium plus z tv box 4k

viaplay

za 119,99

plus dawali canal+ prestige za darmo w trakcie trwania

 

Pytanie ugram coś lepszego, składać rezygnację i liczyć na poprawię czy jak sytuacja teraz z tym playem?

miasto wawa

dziękuje za każde słowo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z prawem nie może się na nie powoływać Operator. Moim zdaniem oznacza to wszystkie kanały są gwarantowane przez Operatora bo nie ma innych zapisów w umowie które definiowalny listę programów nie gwarantowanych. Usunięcie dowolnego kanału to zmiana oferty i powód do rozwiązania umowy bezkarnie. Żeby było śmiesznej to Operator nie zaprzestał stosowania tych klauzul po 2019 roku i nawet jeszcze w 2022roku były mimo ryzyka ich uznania za abuzywne

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś doliczyli opłatę 8zł po okresie zobowiązania terminowego to muszą zwrócić tą kwotę. Sprawdźcie swoje opłaty jak jesteście na umowach bezterminowych !

Teraz to już całkowicie się nie opłaca rozwiązywać starych umów i przedłużać na nowe :)

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, lakiman napisał(a):

Rezygnację zawsze możesz złożyć i ją wycofać zanim wyłączą usługi. A dowiesz się co Ci zaproponują.

 

Jesteś zadowlony z dekoderka 4K?

Przerabiałem dekodery od vectry, multimedii, polsatu itp i szczerze mówiąc z tego jestem zadowolony najbardziej.

Zero zacięcia, chodzi jak burza, fajne opisy, menu ułożone intuicyjne.

Nie grzeje się jak [beep]a, jest malutki.

Jak masz możliwość wziąć to polecam.

 

12 godzin temu, aandin napisał(a):

@assain333 Masz dobrą umowę.Wątpię czy ktoś Ci da coś lepszego w tej cenie. Zawsze możesz zostać na umowie bezterminowej.

 

Czyli jeżeli mam do 27.07.2023 to po tym okresie przechodzę na tych samych warunkach na bezrterminową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem przedłużyć umowę, dostałem maila z nowymi warunkami do zatwierdzenia, ale nie do końca jest tak, jak mi facet przez telefon opowiadał.

Obecnie mam:

- Horizon Max Premium z nagrywarką: 63,99 zł

- Internet 750 Mb/s: 31 zł

- Viaplay: 10 zł

Łącznie TV + Internet + Viaplay: 104,99

Telefon: 39,99 zł

 

Przez telefon dostałem propozycję:

- pakiet telewizyjny bez zmian

- internet 1 Gb/s i nowy modem

Łącznie TV + internet + Viaplay: 110 zł

- Telefon po przeniesieniu do Play: 35 zł

 

A co dostałem w mailu:

 

Pakiet Horizon Max Premium z nagrywarką24 miesiące od 1 do 24 mies. 59,00 zł | od 25 mies. 64,00 zł

Internet światłowodowy do 1000 Mb/s 24 miesiące od 1 mies. 51,00 zł

 

Jeśli dobrze rozumiem, to Viaplay pozostałby dalej za 10 zł, a zmieniłyby się tylko warunki TV i Intenetu.

No ale jak widać to daje już samo w sobie 110 zł, a gdzie tu jeszcze Viaplay?

Z Viaplayem byłoby jeśli dobrze rozumiem 120 zł ???

 

Jak chodzi o telefon, to kliknąłem akceptację, bo to było osobne przeniesienie numery, ale tutaj to chyba lepiej się wstrzymać?

Tylko co wtedy z nowym modemem, bo kurier już zamówiony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem i anulowałem. Biorąc pod uwagę tv+internet+viaplay płaciłbym 120 zł zamiast dotychczasowego 104,99 zł.

Nawet biorąc pod uwagę wymianę modemu i przyśpieszenie internetu to jest to za duża podwyżka, zwłaszcza, że ta różnica w prędkości w praktyce pewnie nie byłaby nawet odczuwalna. 

Zapytałem też, czy mogę przedłużyć umowę bez zwiększania internetu, ale dostałem odpowiedź, że nie ma takiej możliwości, bo UPC nie oferuje już internetu 750 Mb/s - musiałbym zejść na 600. 

To ja wolę przejść na czas nieokreślony i płacić 109,99 zł ale zachować obecne parametry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...