Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Sam widzisz, niektórzy mają od razu, inni muszą trochę poczekać. CO nie zmienia faktu, dają za darmo dla wszystkich na prawie 40 dni i nie ma potrzeby, aby pilnować terminu wyłączenia. Tak to rozumiem. Ciekawe ile osób się skusi i bedzie chciało abonować Viaplay po tych 40 dniach. Niezła zagrywka marketingowa ze strony UPC 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, lakiman napisał:

Co takiego ma w sobie UPC, że ludzie wzdychają za tym operatorem?

:-D

Hit MIkołaja, i choćby Viaplay za free w grudniu :)

Ja jestem raz w Vectrze, raz w UPC i powiem, że Vectra nie jest tak zła jak ją malują, a UPC wcale nie tak dobre. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lakimanmoim zdaniem wiele czynników stoi za takim odbiorem UPC. Ja mam na swoim przykładzie porównanie, gdzie mam UPC (Int. + TV) w mieszkaniu, a w domu Orange (Int.) i Canal+ (TV). O ile sam internet Orange Światłowód postawiłbym pewnie w jakimś rankingu wyżej niż internet od UPC. To przy takim standardowym użytkowaniu nie widzę większej różnicy (tj. streaming, rozrywka, praca). Natomiast cenowo to jest już zasadnicza różnica. Za cały pakiet usług w UPC płacę 104,97 zł, a mam to co w podpisie. Natomiast w domu za sam internet światłowodowy 600 Mb/s płacę 69,98 zł + 14,99 zł (dopłata za dom), co daje tylko za internet cenę 84,97 zł. Do tego doliczam telewizję, która satelitarna zawsze będzie wybrakowana, bo albo brak Canal+ (w PB), albo Polsatów (w C+). Tutaj oferta telewizyjna UPC jest po prostu dla mnie kompletna. Jest oczywiście Orange TV, ale to co proponowali mi cenowo za ofertę ze wszystkim co chcę to był żart. W C+ wyszło mi zdecydowanie taniej, a braki dopełniam aplikacją UPC TV GO, która też w moim przekonaniu na tle konkurencji PBG i C+Online wypada najlepiej 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kilka dni koniec umowy i po negocjach z DUK bez pisania wypowiedzenia udało mi się dostać ofertę mikołaja. Dziś pan technik podłączył connect boxa i boxa 4k. I takie kilka spostrzeżeń.

Do tej pory pilotem od tv (samsung) mogłem sterować horizonem - kanały góra dół epg replay włącz wyłącz. Tv rozpoznawał go jako dekoder upc i wszystko działało. Boxa niestety nie idzie sparować z pilotem od tv. Temat jest opisywany na forum samsunga a rozwiazania na ta chwilę brak. Ciekawe czy samsung jak i upc oleją temat czy może coś z tym zrobią. A tak fajnie było z jednym pilotem.

Jakość obrazu - aż takiej lipy to się nie spodziewalem. Liczyłem się z tym, że to nie bedzie dvbc i to mi najbardziej spędzało sen z powiek ale wyglada to jak kanaly sd na telewizorze hd. Czy ta technologia tak ma czy jednak u mnie jest coś nie halo? Kilka razy wyskoczyło mi buforowanie a prędkość neta na kablu oscyluje w okolicy 450mbit. Sam box też podpięty kablem do routera. Jak u to u Was wyglada?

Brak kanałów radiowych też dla mnie spory minus.

Zakładka aplikacje - szału nie ma. Pojawi sie viaplay czy na obietnicach się skończy?

Mam 14 dni na odstąpienie i dylemat. Zostawić boxa, czy wrócić do horizona i czekać, że upc w niedalekiej przyszłości wprowadzi jakiś nowy dekoder dvbc? A może moduł CI? Technik strasznie odradzał moduł, mówił że ma dużo zgłoszeń i nawet ode mnie jechał komuś wymieniać na kolejny. Ile w tym prawdy to nie mam pojęcia. Przez wiele lat sam mialem moduł w vectrze. Rodzice nadal mają i żadnych problemów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o UPC tylko i wyłącznie z modułem CI + ewentualnie dekoder 4K.

O ile zadzwonią i będą proponować sensowną ofertę.

@kudlatek spróbuj może podłączyć lepszy kabel HDMI..

Albo coś nie tak w ustawieniach przystawki internetowej.

Napisz czy udało się rozwiązać problem.

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak do sprawy podchodzi Vectra, ale UPC certyfikuje modele telewizorów, z którymi karta CI+ ma dobrze współpracować.

Niby mój telewizor nie jest na takiej liście, jednak nie było problemów.

W pierwszej kolejności operator zachęca do dekoderów.

Ostatnie promocje świadczą, że stary HZN idzie już w odstawkę..

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już 3 dzień.... i nadal spróbuj jutro....Jak tak dalej będzie to minie 9 stycznia i po darmowym będzie,chyba że coś przedłużą.Choć na samym Viaplay aż tak mi nie zależy,bo dostałem od Play darmowy dostęp do końca stycznia,i tu nie było takich problemów.Bardziej mi chodzi o łączoną ofertę z PSP i 4 mieś.gratis.,potem podobno jest 32 zł lub 40 zł za mieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam 2 pytania.

1. Czy jest szansa aby na multiroomie dostać inny dekoder niż Mediabox, chociażby nawet Horizona?

 

2. Jeśli nie mam Smart TV oraz nie ma aplikacji Viaplay dla dekodera to jest opcja aby uruchomić Viaplay od UPC na Xiaomi Mi TV Stick Android Smart?

Edytowane przez barcabarcelona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...