Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Po rozmowie z konsultantką można stwierdzić ,że oferta UPC jest nadal skandalicznie  droga.

Pakiet Max za 100 zeta .Do tego pakiet C+ za 60 zł i HBO za 30 zł :crazy:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

Rachunek jest prosty. NC+ wymiata konkurencję.

Jako były klient UPC :szczerze odradzam wybór tego operatora.!

:crazy:

A ja polecam, wszystko działa stabilnie. Nie mam żadnych zacięć obrazu.

Pakiet max tv, 2 dekodery pvr, jeden bez pvr, net 30Mb, C+Select, HBO, HBO GO, Horizon GO, Cinemax, Filmbox, Eleven, Za wszystko 143PLN...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie do osób bardziej doświadczonych jeżeli chodzi o podpisywanie umów . Z racji tego iz konsultanci nie mogli mi przedłużyć umowy  250mb + horizon max na 12 miesięcy złożyłem rezygnacje z usług i po 2 tyg. dostałem od UPC ofertę na 12 miesięcy tak jak chciałem  . Wszystko było by pięknie tylko jedna rzecz mnie martwi ,  pani Z ktora rozmawiałem powiedziała ze jak przyjdzie technik to żebym się nie przestraszył jak na umowie będzie napisane 24 miesiące a nie 12mc  ponieważ jest to oferta specjalna która normalnie na horizon z dyskiem nie można dostać na 12mcy . rzekomo Na maila dostane pismo w którym będzie napisane ze umowa promocyjne została skrócona na 12 miesięcy . Czy ktoś miał taka sytuacje ? Boje się ze podpisze umowę  na 24mc i żadnego e-maila z informacja o skróconym czasie nie dostane. Oczywiście pani zapewniała mnie ze rozmowy są nagrywane i ze umowa będzie zawarta na 12mcy . 

 

Co o tym myślicie ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC ma bardzo fajne, ukryte promocje utrzymaniowe. Naprawdę można ugrać sporo. Ja mam max hd z pvr / net 60 / tel 60 min / C+ Select / HBO / Cinemax / Filmbox / Eleveny i za wszystko płacę 176 zł. A były jeszcze lepsze oferty, tylko więcej nie dało się u mnie ugrać.

 

No faktycznie "fajne" te oferty utrzymaniowe, tylko dlaczego płacisz aż 176 zł.

 

 

Ja mam UPC i bardzo sobie chwalę! W dobrej cenie 140 zł mam wszystko czego potrzebuję, Horizona z pakietem Max, Eleveny, jakieś durne filmy których nigdy nie oglądałem :), net 120, telefon stacjonarny bez limitu do wszystkich. To jest bardzo dobra oferta :) I co najważniejsze, wszystko działa i się nie wiesza, całkowicie bezproblemowa usługa :)

 

Dobre sobie,dobra cena zależy dla kogo. Nie oszukujmy się, UPC jest bardzo drogie dla tych z grubszym portfelem,mam nadzieję iż nie wykupią Vectry w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://forum.satkurier.pl/index.php?/topic/13293-UPC&do=findComment&comment=1192159

Mail też nie jest umową którą podpisujesz i coś ci gwarantuję, a raczej informacją.
Ja też wynegocjowałem umowę utrzymaniową. U mnie chodziło o niższe rachunki i lepszy transfer i multiroom.
Owszem dostałem maila z wyszczególnieniem nowych płatności, ale na umowie tego nie było.
Niepewność była do otrzymania pierwszej faktury.
Ale dotrzymali słowa.
Tak że raczej nie powinieneś się obawiać.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie do osób bardziej doświadczonych jeżeli chodzi o podpisywanie umów . Z racji tego iz konsultanci nie mogli mi przedłużyć umowy 250mb + horizon max na 12 miesięcy złożyłem rezygnacje z usług i po 2 tyg. dostałem od UPC ofertę na 12 miesięcy tak jak chciałem . Wszystko było by pięknie tylko jedna rzecz mnie martwi , pani Z ktora rozmawiałem powiedziała ze jak przyjdzie technik to żebym się nie przestraszył jak na umowie będzie napisane 24 miesiące a nie 12mc ponieważ jest to oferta specjalna która normalnie na horizon z dyskiem nie można dostać na 12mcy . rzekomo Na maila dostane pismo w którym będzie napisane ze umowa promocyjne została skrócona na 12 miesięcy . Czy ktoś miał taka sytuacje ? Boje się ze podpisze umowę na 24mc i żadnego e-maila z informacja o skróconym czasie nie dostane. Oczywiście pani zapewniała mnie ze rozmowy są nagrywane i ze umowa będzie zawarta na 12mcy .

 

Co o tym myślicie ?

Skoro podpiszesz na 24 miesiące to tyle będzie trwało zobowiązanie. Nie podpisuj tego jeśli przyjdzie technik, wtedy on to zgłosi i będą się z tobą na nowo kontaktować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@studiolitek
Chyba jednak nie ze zrozumieniem.
Nigdzie nie napisałem że podpisuję maila
Konsultant z infolini poinformował że takiej oferty nie może dostać (bo system nie puszcza, itd...itp...) ale dostanie korektę.
Nie podpiszę, będzie się kontaktował ponownie i powiedzą mu to samo.
I tak wkoło macieju.

@elBeg @studiolitek
Panowie, umowy utrzymaniowe rządzą się swoimi prawami.
Są to jak gdyby umowy specjalne.
Zaufasz-podpisujesz.
Nie ufasz - rezygnujesz.

 

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elbeg jak i ja już parę umów utrzymaniowych podpisywaliśmy, w moim przypadku obecna to już 4 którą wywalczyłem z dobrą ceną. A system o którym mówi konsultant to pic na wodę. Nawet jeśli by dostał korektę to musi ją podpisać, sam e-mail nic nie znaczy, to tylko informacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdumiony jestem, że do tej pory nie pojawiła się na satkurierze informacja, że od poniedziałku (17.10. - przynajmniej w tym dniu to zauważyłem) w ofercie UPC jest już podmieniony kanał TVP Info (SD) na swoją wersję w HD...

Pojawiła się informacja, bo wersja "HD" jest dostępna w UPC od samego początku: https://satkurier.pl/news/152080/tvp-info-hd-takze-w-upc-polska.html.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie "fajne" te oferty utrzymaniowe, tylko dlaczego płacisz aż 176 zł.

 

Nie oszukujmy się, UPC jest bardzo drogie dla tych z grubszym portfelem,mam nadzieję iż nie wykupią Vectry w przyszłości.

176 za 140+ kanałów, do tego 6xC+. HBO, Cinemax, Filmbox, Eleven, net i telefon to jest drogo? Chyba żartujesz.

UPC tanie nie jest, ale na pewno nie jest bardzo drogie. Oferty utrzymaniowe są atrakcyjne. Jakość kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elbeg jak i ja już parę umów utrzymaniowych podpisywaliśmy, w moim przypadku obecna to już 4 którą wywalczyłem z dobrą ceną. A system o którym mówi konsultant to pic na wodę. Nawet jeśli by dostał korektę to musi ją podpisać, sam e-mail nic nie znaczy, to tylko informacja

 

Chłopcy z waszych wypowiedzi wynika że dalej nie czytacie ze zrozumieniem.

"System" podałem jako przykład, dlatego był w nawiasie.

Nonam3k zapytał o radę i mu jej udzieliłem.

A z waszych wypowiedzi wynika że byliście dymani przez UPC, a mimo tego pofpisaliście po cztery umowy.

No cóż, dziwne trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziękuje za odpowiedz . Doszedłem do wniosku ze nie podpisze umowy na 24mce . Jeśli nie przyjadą z umowa na 12mcy to podtrzymam wypowiedzenie i odłączę usługi , po pewnym czasie najwyżej zamówię usługi jako nowy Klient z umowa na 8 lub na 12mcy ,. 

 

Gdyby technik przyniósł tą umowę którą nie zaakceptujesz zadzwoń pod ten numer 33 499 86 04. Nie kiedy długo się czeka, a warto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie jest dobry pomysł. Umowy dla nowych klientów są niekorzystne. Nowych łupią strasznie. Prosty przykład: bez pakietów Premium, czyli max hd z nagrywarką/ net 60 / tel 60 w ofercie utrzymaniowej placiłbym 85 zł. Dla nowych klientów mają np. pakiet select / horizon / net 120 bez telefonu za 99 zł przez 12 mies., a potem 119 zł. Jak już odchodzisz z UPC, to na zawsze. Adios, muchas gracias.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie jest dobry pomysł. Umowy dla nowych klientów są niekorzystne. Nowych łupią strasznie. Prosty przykład: bez pakietów Premium, czyli max hd z nagrywarką/ net 60 / tel 60 w ofercie utrzymaniowej placiłbym 85 zł. Dla nowych klientów mają np. pakiet select / horizon / net 120 bez telefonu za 99 zł przez 12 mies., a potem 119 zł. Jak już odchodzisz z UPC, to na zawsze. Adios, muchas gracias.

Czy ja wiem. Teraz przy wypowiedzeniu dostałem oferte 250mb + horizon max z nagrywarka za 139zł . Dla nowych bez zobowiazania ta sama telewizja + 60mb 129zł  . Rożnica cenowa miedzy 60 a 250 to 20zl , czyli za 149zł nowy klient może mieć to samo co drożej o 10zł przy umowie na czas nie określony a nie jak u mnie na 12mc które jest jakieś oszukane 

Edytowane przez Nonam3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...