Skocz do zawartości

Kanały od BBC Studios


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zastanawiajcie się nad tym, czy będą napisy, czy nie i z jakiego poziomu. Może się okazać, że te nowe kanały będą tylko w jakieś kablówce, albo nawet nie.

 

Ekhm... kablówki przechodzą cyfrową ewolucje, maja identyczne możliwości co cyfrowa telewizja satelitarna, więc wersje językowe też są ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BBC HD w Polsce, coś mało realne.

dlaczego mało realne :?: nasz rynek się rozwija, zagraniczni producenci się interesują,. Rynek HD to teraz właściwie prawie główny cel, bo to jakość i wygoda oglądania. BBC HD moze wejsć do Polski, do którejsć z platform i do kablówek, wystarczy odpowiednia umowa i trochę miejsca na TP :P to jest najgorsze, że nie ma miesjca na satce. Może na początek nie po polsku, tylko po ang, albo w części tłumaczone, ale ważne, że będzie, o ile będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wersji językowej wygooglałem to:

http://news.bbc.co.uk/2/hi/entertainment/5325006.stm

 

I jest tam wzmianka:

The channels will be broadcast in local languages, with CBeebies also in English to enable learning of the language.

 

Dla tych co nie znają angielski przetłumaczę ;p:

Kanały będą nadawane w localnych językach, dodatkowo CBeebies będzie też po angielsku, by dać możliwość nauki języka

 

No to oznacza że nie będzie napisów ;p możliwe że na CBeebies będą i nie wiadomo czy będzie ścieżka dźwiękowa czy blok programowy po angielsku :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza Cyfrą, to co do sieci kablowych to myślę, że za jakiś czas kanały się pojawią również w kablówkach. Tylko trochę czasu, jak wejdą do Cyfry to po jakimś czasie zagoszczą również w sieciach kablowych. Ale jak już wspomniał przedmówca, poczekajmy do środy, wszystko będzie wiadomo.. :):wink::wink:

Jak już te kanały wejdą do Cyfry to już wiadomo, jak będzie wyglądał układ kanałów na liście w dekoderach :wink:

Po BBC Prime znajdą się te cztery nowe kanały a na pozycję 38. i 39. przesuną się TCM i Fox Life. Albo po prostu kanały TCM i Fox Life wejdą od razu po Hallmarku a później po TCM i Fox Life czyli od pozycji 35. znajdą się kanały BBC aż do 39. :wink::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się komuś wejść na http://www.bbcentertainment.com/

próbowałem przez proxy w krajach nadawania i nic :(

Można wejść tutaj:

http://singapore.bbclifestyle.com/default.html

http://singapore.bbcknowledge.com/default.html

programy całkiem, całkiem, zwłaszcza Knowledge. Angielski jest w Singapurze językiem urzędowym, czyli lokalnym,

jeżeli rzeczywiście u nas będzie tylko lektor lub dubbing to ja się przenoszę na Astrę, będzie bez płacenia, czekania i napisów

ale za to w orginalu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza Cyfrą, to co do sieci kablowych to myślę, że za jakiś czas kanały się pojawią również w kablówkach. Tylko trochę czasu, jak wejdą do Cyfry to po jakimś czasie zagoszczą również w sieciach kablowych. Ale jak już wspomniał przedmówca, poczekajmy do środy, wszystko będzie wiadomo.. :):wink::wink:

Jak już te kanały wejdą do Cyfry to już wiadomo, jak będzie wyglądał układ kanałów na liście w dekoderach :wink:

Po BBC Prime znajdą się te cztery nowe kanały a na pozycję 38. i 39. przesuną się TCM i Fox Life. Albo po prostu kanały TCM i Fox Life wejdą od razu po Hallmarku a później po TCM i Fox Life czyli od pozycji 35. znajdą się kanały BBC aż do 39. :wink::)

Jeśli już te kanały znajdą się w Cyfrze, raczej nie będą obok siebie. Raczej będą w pogrupowane tematycznie. Poza tym BBC Prime nie będzie, bo go likwidują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni go nie likwidują tylko zmieniają nazwę z BBC Prime na BBC Entertainment i już, nie likwidują go, tylko zmianiają nazwę. Dla zrozumienia napisałem dwa razy. Dzisiajsza nazwa jest łatwiejsza do napisania i wymówinia, ale wymówiać łatwo jest nawet tą która będzie za jakiś czas, ale napisać nie idzie mi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiadomo, ze krótsza, ale jest tylko jedno E! a BBC będzie kilka i jak ktoś rozróżni, o które chodzi :?: Chyba, że ludzie (np. ja) będą mówili na główny kanał BBC tylko BBC, a na reszcze kanałów z tej firmy, które wejdą do Polski całą nazwę. Jestem ciekawy ilu czyta nazwę tego kanału tak jak się pisze :lol: a nie tak jak powinno się wymawiać.

 

Mam pytanie czemu ma służyć stosowanie tego--> ";p" w postach? Odp na PW, pls bo nie kumam :wink:zastanawiam się nad tym od jakiegoś czasu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały BBC w ofercie Cyfrowego Polsatu

W najbliższych tygodniach platforma satelitarna Cyfrowy Polsat wprowadzi do oferty sześć kanałów tematycznych należących do BBC Global Channels.  

Będą to stacje: rozrywkowa BBC Entertainment, edukacyjna BBC Knowledge, lifestylowa BBC Lifestyle, dziecięca CBeebies, nadawana w wysokiej rozdzielczości BBC HD i informacyjna BBC World.  

 

źródło: Press.pl

 

Podejrzewam, że te kanały pojawią się również w Cyfrze, ponieważ do tej pory BBC Prime było na wyłączność, a przecież im go nie zabiorą (no chyba że umowy nie przedłużą :wink: ). BBC Prime będzie zastąpiony przez BBC Entertainment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...