Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi generalnie o pilot na żaden z przycisków nie reaguje

 

jak mam dekoder blisko plasmy panasonic (50s10e) to tez pilot nie chce dzialac, odstawiam dekoder na wiecej niz 1,5 metra to wszystko jest ok.

 

Po prawie trzech miesiacach czekania stałem się szczęśliwym posiadaczem tego dekodera podpinając go równiez pod plazmę Panasonica.. Część funkcji na pilocie się zacinała, nie chciała działać wcale, albo dopiero po którymś tam naciśnięciu. Poszedłem do punktu-wymienili pilota i to samo, dziś wymienili mi dekoder - to samo :/ Czyli wynika z tego, że aby normalnie funkcjonować mam odstawic dekoder gdzies na parapet czy wymienić za kwiatek w doniczce? :( Może jest jakieś inne rozwiązanie tego problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zaktualizowałem tunerek ustawiłem go na kanał pierwszy TV 1 wszedłem w menu aktualizacja dekodera poczekałem aż sam się włonczy trwało to 10 min aż w koncu sie włonczył zauwarzyłem ze szybciej kanały sie już zmieniają mam softa 126 teraz i jest

 

Procedura aktualizacji oprogramowania dekoderów Pace PVR HD, Philips PVR HD oraz Philips HD.

 

Aby załadować nowe oprogramowanie 126 RC / 1

 

■Przełączyć dekoder na kanał TVP1 (nr 1 na liście kanałów).

■Wejść do menu AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA (nacisnąć klawisz MENU, a następnie 8).

■Nacisnąć klawisz OK po pojawieniu się komunikatu „Czy chcesz teraz zaktualizować oprogramowanie?”.

■Ponownie nacisnąć klawisz OK po pojawieniu się komunikatu „Aktualizacja oprogramowania jest dostępna. Naciśnij OK aby kontynuować”. Dekoder automatycznie rozpocznie aktualizację oprogramowania. Po aktualizacji dekoder automatycznie włączy się ponownie.

Po załadowaniu poprawki zmienia się numer wersji oprogramowania wyświetlany w menu WERSJA PROGRAMOWANIA (MENU–7–2).

 

Uwaga!

W czasie aktualizacji nie należy odłączać dekodera od sieci energetycznej i anteny

 

Po zmianie softu kanały już normalnie szybko sie przełanczają i jest opis kanału na przednim panelu tunera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zadzwoniła do mnie konsultantka z Cyfry z Informacją, że jako oczekujący na Pace 500 GB muszę sobie podłączyć jakiś kanał HD, inaczej nie wydadzą mi dekodera w punkcie. Teraz tylko mam dostać pismo z potwierdzeniem, że mam kanał HD (najpóźniej do końca maja, żałosne, w pierwotnej wersji miało być do końca marca!!!, DZIADY!!!) i mogę iść do punktu. Przy okazji dowiedziałem się, że PACE został wycofany z Polski, jednak muszą wydać je osobom które podpisały lub przedłużyły umowę. Zastanawiam się czy jak mam na piśmie, że dekoder ma być do marca, a go nie dostanę, to czy jest to podstawa do rozwiązania umowy, bo zaczyna mnie ta cyfra wk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@samuraj1978

Oprogramowanie w wersji 126/RC1 jest już od tygodnia o czym rozmawiamy na kilku ostatnich stronach tego wątku - warto poczytać :) A ze spraw organizacyjnych, to nie piszemy jednego posta pod drugim - warto edytować, tym bardziej że w tym poprzednim poście razi słowo "włączy". W każdym bądź razie dzięki za instrukcję - z pewnością przyda się nowo upieczonym użytkownikom PVRa.

 

U mnie dekoder na tym sofcie złapał jedną zawiechę (pomogło wyjęcie wtyczki), ale ogólnie patrząc przyjemność z użytkowania mocno wzrosła.

 

@kosmicznykowboj

>>Zastanawiam się czy jak mam na piśmie, że dekoder ma być do marca, a go nie dostanę,

>>to czy jest to podstawa do rozwiązania umowy

 

Przeczytaj dokładnie co masz na piśmie, czyli co jest napisane w umowie a pro po tego marca i możliwości rozwiązania umowy. W moim aneksie jasno jest określone, iż nie odebranie dekodera nie zwalnia Cię (tzn. mnie) z obowiązującej umowy. Może masz inaczej, dlatego na spokojnie jeszcze raz to przeczytaj.

 

Czy ktoś może potwierdzić info o zaprzestaniu sprowadzania sprzętu firmy PEACE dla Cyfry+?

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis stałem sie posiadaczem tego g......rata.

Jest sposób by słuchał sie pilota mimo ze niedaleko czai się Plazma panasonic ?

A ja biedny narzekałem na Philipsa 250 :-(

Jak wejdę w moje nagrania to już nie wyjdę.

 

Ale cuda.Nałozyłem na front kawałek czarnego worka na smieci i działa.Gdzie to ma czujnik to moze tylko czujnik wystarczy zakleic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mihu - dzisiaj dostałem Pace PVR HD 500gb i muszę powiedzieć że pilot działa pięknie żadnych zacięć. Oczywiście mam plazmę Panasonica (S10), działa zarówno dobrze zarówno na nowym pilocie (ten z czerwonymi stawkami) jak i na starym (takim jak przy Phillipsie PVR HD 250gb).

Chodź powiem że ostatnimi czasy po ostatnich aktualizacjach softu także przy Phillipsie PVR HD 250gb zaczął mi chodzić dobrze pilot, co wcześniej doprowadzało mnie do białej gorączki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapłacę za luty, ale jednorazowo 10zł to nie majątek, a nie chce mi kombinować tym bardziej że nie jestem pewny czy przy wizycie na początku marca bym się załapał, tymbardziej że w punkcie do którego mnie przypisali wziąłem dzisiaj ostatni dekoder. Zresztą do końca tego miesiąca muszę zdać starego Phillipsa PVR HD 250gb ze starej umowy ;p, a nie mam zamiaru jechać na zwykłym dekoderze SD ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis stałem sie posiadaczem tego g......rata.

Jest sposób by słuchał sie pilota mimo ze niedaleko czai się Plazma panasonic ?

A ja biedny narzekałem na Philipsa 250 :-(

Jak wejdę w moje nagrania to już nie wyjdę.

 

Ale cuda.Nałożyłem na front kawałek czarnego worka na śmieci i działa.Gdzie to ma czujnik to może tylko czujnik wystarczy zakleić ?

 

Nakleiłem pas taśmy izolacyjnej koło nazwy kanału i chwilowo działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...