Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, ocenzurowali , a czemu :( ?

I czym się różnią te konwertery od najtańszych , od tych droższych ?

Z 3 lata temu kupiłem za 19zł chyba Quada z Sky(teraz 40 se życzą heheh) chyba , z eliptycznym przodem i działał bez zarzutu do nieszczęsnego pioruna w słup elektryczny :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek będzie nowy soft od 1.00 w nocy.

którego miesiąca i roku? :mrgreen:

 

No właśnie, ocenzurowali , a czemu :( ?

I czym się różnią te konwertery od najtańszych , od tych droższych ?

Z 3 lata temu kupiłem za 19zł chyba Quada z Sky(teraz 40 se życzą heheh) chyba , z eliptycznym przodem i działał bez zarzutu do nieszczęsnego pioruna w słup elektryczny :(

nie byłoby cenzury gdyby link by był np. do hollexu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pace ponad 3 lata i pierwszy raz słyszę o beta testerach softu na ten tuner.. Moze testują ten soft jedynie pracownicy platformy.. Co do nowego softu obiecywany jest od samego początku fuzji . Ja pytałem co z nowymi usługami w platynie na tym tunerze.. W odpowiedzi proponują mi tuner ADB Na razie dziękuję . W tym roku nie zamierzam oddawać kart cameleon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM mam problem z tym badziewiem. 2miesiace temu zonka odebrala dekoder z punktu, dekoder byl ,pilot i zasilacz tez wiec przywiozla go do uk . Dostaje dekoder i okazuje sie ze nie ma plomby !!! Dzwonie do pomocy technicznej a tam wciskaja kit ze nie mozliwe bo wszystkie dekodery przechodza przez serwis zanim znow zostana wydane i wszystkie plomby sa naklejane.No jak ku... nie mozliwe jak trzymam jakis bubel w reku .Wytlumaczylem ze nie da rady go wymienic bo jestem za granica .Najlepsze ze jak go podlaczylem to tez cos nie tak .Jak juz mu sie zachce wlaczyc to przelaczanie kanalow i sterowanie glosnoscia jest praktycznie nie mozliwe , cos tam zmienia ale jak wcisne np kanal do gory to progamy leca i leca i nie chca sie zatrzymac .To samo w dol i glosnosc albo max lub min. Przyciski na dekoderze tez jakby nie dzialaly i wciskanie ich nic nie daje.Wlaczylem jakims cudem jakies menu serwisowe i tam pilot dziala normalnie .Wyczyszczone ale dalej to samo.Dekoder podlaczany byl pod inny telewizor i to samo ale pilot dziala normalnie z innym dekoderem.Pierwszy dekoder (na zapas ;) w ciagu 5 lat i od razu problemy. Po paru emailach reklamacyjnych mam zaniesc dekoder do punktu serwisowego i tam sprawdza czy to ja nie zerwalem plomby. Niby jak to maja sprawdzic i jak sie tym cwaniakom nie dac wrobic w placenie 800 zl kary z jaka wyskoczyli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pudelko zaklejone bylo tasma cyfry. Jak przedluzalem umowe to powiedzieli ze dekoder bedzie nowy wiec o jakims sprawdzaniu plomb nawet nie myslalem nawet babka z cyfry jej powiedziala ze pudelko zaklejone wiec sprawdzone przez serwis. Dekoder na zapas bo jeden z et9000 sie ciagle wiesza wiec zamiennik sie przyda do multiroomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda:( do tego na Pace 2221 (chyba) tez wyskoczyło ze nie zadnych kanałów i musiałem wgrac ta nowa liste, zostały mi tylko nie zawodne Philpsy 6010 z starymi listami :))

Ktos pisał ze od 1 Lipca miał byc nowy soft do Pcana, to była wiesc z infolini czy tak rozsiana tylko?

I prosił bym o podwierdzenie na Pacanie nie działaja usługi takie jak NetVoD, Seriale+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mruczek

Dzieki

No w nowy soft tez nie wierze, w zasadzie to on mnie tam nie potrzebny, tylko bardziej martwi jak by nowy soft zmieniał cos w działaniu spliterka. NO i by było fajnie jak by mozna było Pena pod USB podpinac.

PS:A Pacan ma mozliwość odbierania Seriale+ technicznie czy to tylko zalezne od softu ?? podobnie z USB? Te same pytanie co do Philipsa PVR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem z infolinii z działu technicznego że w lipcu ma być nowe oprogramowanie dla Pace. Nie mówili, że od 1 lipca ale że w ogóle w lipcu więc może jeszcze będzie. Nie będzie raczej zmian funkcjonalnych tylko wizualne, tak żeby ujednolicić wygląd menu do tego z dekoderów nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...