Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mozesz oglądać ale gdy ida z tego samego transportera.

dekoder PACE500, ma tez Telewizje naziemną, zalezy jaki tez ogladasz kanalek, moze jest w naziemnej wiec ci nie bedzie przeszkadzalo nagrywanie

 

Witam

jak w tym dekoderze ustawic ulubione,

:read: dzieki za podpowiedż

 

Panowie, jak ustawić w tunerze aby obraz ustawiał się automatycznie 16/9 lub został oryginalny 4:3?Denerwuje mnie taki rozciągnięty, nienaturalnie obraz.

ustawianie obrazu mozes dokonac, zarowno w telewizorze, jak i tunerze, wiec jaki problem

p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dziś inny problem. Przeniosłem czaszę na inną ścianę złapałem Hotbirda ale. Nie działają mi kanały TVN'u TVN HD TVN STYLE HD itd. Myślałem że coś z konwerterem ale np. ładnie odbiera Canal +HD Canal+Sport HD, BBC HD więc już zgłupiałem. Wszystko w SD śmiga a w HD tylko wybrane kanały. Np. C+ Family jak i C+Filmy nie odbierają a np. HBO HD bez problemu. Ma ktoś pomysł co się mogło stać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Dzisiaj ustawiłem nagrywanie filmu "Nietykalni" na Canal+HD na godzinę 20. Dopiero teraz wróciłem do domu i chciałem obejrzeć, a tam informacja że się nagrała tylko minuta!!! Pod oznaczeniem 1min, widnieje jakiś wykrzyknik, tylko nie do końca wiem co on oznacza. Czemu nagrała się tylko minuta filmu? W ustawieniach nagrywania wszystko jest ok, a w ustawieniach dekodera konwerter pojedynczy(bo taki posiadam).

PS. Da się wyłączyć funkcję automatycznego wyłączania dekodera? - tryb ECO mam wyłączony i chciałbym żeby bez tego trybu dekoder też się sam nie wyłączał.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...PS. Da się wyłączyć funkcję automatycznego wyłączania dekodera? - tryb ECO mam wyłączony i chciałbym żeby bez tego trybu dekoder też się sam nie wyłączał.

Zrób tak: MENU, 7, 1, OK, 9. W tym menu ustaw "Autowyłącznie" na "nieaktywne".

Poza tym :read: , bo już kilkakrotnie było to wałkowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz wróciłem do domu i chciałem obejrzeć, a tam informacja że się nagrała tylko minuta!!! Pod oznaczeniem 1min, widnieje jakiś wykrzyknik, tylko nie do końca wiem co on oznacza. Czemu nagrała się tylko minuta filmu?

 

Wykrzyknik oznacza że nie nagrała się całość zaplanowanego filmu( w trakcie nagrywania dekoder się wyłączył). Niestety ale Pace tak ma, chwilowe zakłócenia w odbiorze i może się wyłączyć nagrywanie :x (nie jest to częste, ale trzeba być na to przygotowanym :/ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, mam drobny problem z tym dekoderem.

Wczoraj odebrałem nówkę po migracji do nc+. Podłączyłem do działającego (i udostępniającego net poprzez złącze ethernet) routera wifi i wciąż nie mogę połączyć urządzenia z netem. Doczytałem na tym forum, ze powinienem zaktualizować soft do wersji 154i. Mimo podłączonego kabla ethernet, mój dekoder wciąż twierdzi, że mam najnowszą wersję softu, mimo, iż jest to 154, a co za tym idzie - nie chce się zaktualizować. O co chodzi?

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...