Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe bo polsat na kanale 7 cały czas świeci jako SD a nie HD.

Bo technicy Polsatu jeszcze nie dodali do wersji HD kodowania Cyfry+, dlatego też bezsensowne było umieszczeniie na liście kanału do którego zupełnie nikt nie miałby dostępu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak technikom narzucili???? Co za nonsens!!!! To. końcu Cyfra kupiła nke nie odwrotnie.. Wychodzi na to, ze technicy z francjji i nie znaja j. polskiego i wrzucili na zbycie.. to co im podrzucono!!! Czyli nie roumieli tego co wrzucają. Totalna wtopa operatorów nc! Pytanie kiedy wrzuca sensowniejsza listę na Pace???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, o ile oferta NC+ jest dla mnie do przyjęcia to to co zrobili z listą kanałów na Pace już nie. Fuzja wygląda na kompletnie nieprzygotowaną akcje. To co się dzieje na liście kanałów to jakiś dramat i ja się jedynie cieszę że mam multiroom i drugi dekoder na którym cisne to Ariva120 na której mam swoją liste. Panowie technicy Cyfry+- SKANDAL! Mieliście czasu sporo żeby się przygotować i z góry było wiadomo że po 21 marca będzie mix i dekodera będą używali abonenci Cyfry+ i NC+ więc o co tu chodzi? Wystarczyło zrobić prosty zabieg-osobną liste kanałów dla NC+ z innego transpordera i poprosić nowych abonentów o zmianę ustawień dekodera. Nawet nie chcę myśleć co bym czuł jakbym płacił za wynajem dekodera....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak prawie każda sprawa w PL firma poszła na hurrra i jakoś to będzie, mamy zatem - to jakoś i musimy byc cierpliwi bo prawdopodobnie już po świętach znikną kanały... szkoda tylko, że człowiek musi się denerwować bo dycydenci firmy poszli po najmniejszej linii oporu. Co do układu listy to odpowiedź jest na stronie nc+ - operator ITI i wszystko jasne....marketingowcy uznali, że będą promować TVN przez "naturalne" wsadzenie ich kanałów na pierwsze pozycje... bo przecież TVN jest numerem 1 w PL. Tu nie mam miejsca na myślenie o abonentach - przyzwyczają się z czasem...Jedynie pozostaje czekać, że w nowym sofcie dla PACE dodadono możliwość samodzielnego sortowania kanałów (chyba taka funkcja jest w n?) i będzie po kłopocie... BTW. ciekawe kiedy do mnie zadzwonią i zaproponują super mega pakiet za jedyne 199 PLN/mies :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...