Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde mam problem z tym dekoderem :/ . Mam go od 6 miesięcy i dotąd wszystko było z nim dobrze. Od wczoraj nie mogę przewijać i nagrywać. Gdy włączam nagrywanie to nagrywa mi 1 minutę i się wyłącza. Przewijanie działa tylko jakiś czas po wcześniejszym wyłączeniu i włączeniu dekodera. Wiecie o co chodzi?

 

spróbuj wyczyścić FLASH i EEPROM. na wyłączonym z sieci deku trzymając wciśnięte razem VOL- i VOL+ włóż wtyczkę do prądu, potrzymaj trochę aż mignie dioda, włączy się menu serwisowe. wyczyść (ERASE) flash i eeprom. kod to 555. musi pomóc

 

Dzięki za te rady. Bez nich bym sobie nie poradził. Już wszystko działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie combo,jak każdy TV ma tuner DVB-T i w dekoderze jest nie potrzebny.

Jak każdy jak nie każdy.

Combo jak combo, i tv nic do tego.

Na pytanie dlaczego nie można zmienić ścieżki dostałem jakże kompetentną odpowiedź : "uprzejmie informuję, że dostępność ścieżki audio zależy od nadawcy programu." WTF

spróbuj wyczyścić FLASH i EEPROM. na wyłączonym z sieci deku trzymając wciśnięte razem VOL- i VOL+ włóż wtyczkę do prądu, potrzymaj trochę aż mignie dioda, włączy się menu serwisowe. wyczyść (ERASE) flash i eeprom. kod to 555. musi pomóc

Czy ta czynność nie powoduje formatu dysku tj skasowania nagrań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Cytujesz, ale sam nie wiesz co. :)

 

Moja wypowiedź dotyczyła ściągania listy w dekoderze Sagemcom DSI87, więc ten cytat pasuje tutaj jak pięść do nosa.

 

Oczywiście istnieje możliwość ściągnięcia prawidłowej listy i na dekodery Pace PVR, ale trzeba znać specyficzne ustawienia dla parametrów PID, TID1, TID2, a nie są one niestety upublicznione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[beep], teraz to już w ogóle katastrofa. Wybrałem erase hdd, bo innej opcji nie widziałem i kicha... Da się coś jeszcze zrobić?

A listę mi zmieniło bo wyszukaniu DVB-T, wcześniej miałem tą z TVP1,2HD na pierwszych pozycjach.

 

no niestety... teraz to już faktycznie kicha. HDD czyli Hard Disc Drive wyczyściłeś czyli cały twardy dysk a miałeś wyczyścić pamięć FLASH i jeszcze EEPROM... pytanie dlaczego na siłę wybrałeś HDD? ERASE Flash i Eeprom a ERASE HDD to jednak nie to samo nawet na chłopski rozum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedę wymieniać swojego ukraińskiego Pace (nie ten z bezgłośnym dyskiem). Możecie mi poradzić na co zwracać uwagę przy wymianie, numer seryjny? Najlepsze są te Ukraińskie bezgłośne?

Weź tego nowego (bez tunera DVBT, Ukraina) w czarnym pudełku. Mam go dwa tygodnie i totalna cisza jak śpię (dwa metry od mojej głowy),

Chyba jestem głuchy, bo z uchem na obudowie słyszę tylko lekki szumek wentylatora, a dysk bezgłośny....co oni tam wsadzili?

Tunera nie żałuję bo jest niskiej czułości w porównaniu z tunerem DVBT Sharpa w TV i nie łapie zagranicy (obowiązuje lista programów cyfry plus)

Po aktualizacji softu 1.52i wszystko chodzi idealnie, mogliby przyspieszyć działanie, bo jest jednak mułowaty, jak wszystkie Pace 500 ....tyle!

 

Ciekaw jestem jaką specyfikację spełnia wyjście HDMI,1.1, 1.2, 1.3a, 1.3b, czy może 1.4(wątpliwa sprawa)? :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś potrafi odpowiedzieć na pytanie jaki jest cel degradacji kanałów TVP 1 i 2 w HD na pozycje 250 i 251 ? niepotrzebnie dzisiaj wcisnąłem OK i kicha... kiedyś można było zassać analogiczną listę kanałów bodajże z 11.411 H. ktoś wie czy jest teraz taka możliwość i jakie są parametry? beznadzieja z tą C+ - po co komu taka dezorganizacja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy powinniśmy walczyć nie o to na jakiej pozycji znajduje się dany kanał tylko o to żeby można było kanały układać według własnego upodobania. Ja np. na pozycji 1 chciałbym mieć kanał Discovery i nic to nie powinno nikogo obchodzić. Dlatego każdy dekoder powinien mieć co najmniej dwie listy, jedną ułożoną przez operatora a drugą ułożoną przez użytkownika. I właśnie o taką możliwość powinno się atakować operatorów wszelkimi dostępnymi środkami komunikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...