Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Koledzy dekoder nie nagrywa mi audycji czy to z zaplanowania czy z przycisku ,,REC". Dioda zmienia kolor oraz informuje o rozpoczęciu nagrywania, jednak nie ma audycji w bibiotece nagrań. Co to może być - dwa kable podłączone - konwerter quad.

 

W menu dekodera masz ustawiony konwerter TWIN czy pojedynczy? Ma być Twin, czyli podwójny.

Spróbuj zamienić miejscami kable sat w dekoderze.

Aby nagranie pojawiło się w bibliotece musi trwać przynajmniej 1 minutę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z godziny 1300:

 

Szanowny Panie,

dziękuję za kontakt z nami.

 

Odpowiadając na zgłoszenie, informuję, iż aktualnie trwają prace nad udostępnieniem oprogramowania, które poprawi funkcjonowanie dekodera Pace HDS 7241/91 HD PVR.

Dokładny termin wprowadzenia nowego softu nie jest aktualnie znany.

 

Bardzo proszę o cierpliwość i oczekiwanie na dostępność nowego oprogramowania.

 

W przypadku pojawienia się pytań, uprzejmie proszę o kontakt telefoniczny (801 066 066 lub 22 310 45 45), przesłanie faksu (22 310 45 44) lub e-maila (informacje (malpka) cyfraplus.com.pl).

 

(...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...mailem otrzymalem info ze '' ponoc aktualka " na PACE ma poleciec w piatek 30 marca

 

jestem ciekaw kto pierwszy zrobi aktualizacje by sprawdzic co ewentualnie poprawiono a co skopano , bo nie ma opcji by czegos nie zjeXXXX , toz to zauwazalne jest przy kazdym sofcie ktory wypuszczaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do wyboru tylko pace pvr lub philips. Który dekoder będzie "mniejszym złem"? Dodam też, że na razie moja instalacja satelitarna ma tylko jeden przewód z konwertera. Czy wybierając pace i podłanczając tylko pod jeden przewód, będę mógł chociaż nagrywać to co oglądam? Bo wyczytałem gdzieś w tym wątku, że w pace wejście pierwsze jest do oglądania, drugie służy do nagrywania. Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwa to totalne złomy.

 

Philips od czasu jak programistów zachciało się wrzucać na niego soft z Pace jest nie do ujechania. Po każdym wejściu w "Program" na pilocie zawiesza się i jest restart.

Pace ostatnio jest jeszcze gorszy. te same objawy.

 

Jak koniecznie chcesz wybrać pomiędzy Philipsem a Pacem to bierz Philipsa tylko nie aktualizuj softu, bądź na starym, który działał dobrze. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w pace mam bądź co bądź dysk 500gb, a w philipsie 250gb. Kiedyś miałem pace sd i bardzo dobrze go wspominam. Wymieniłem na stronga 6880, i to dopiero jest siermiężny dekoder. Ma częste zawieszki, tak że pomaga tylko wyjęcie wtyczki z gniazdka. A epg i "chińskie" znaczki w nim to masakra. Myślę, że jak przez prawie 2 lata dawałem radę ze strongiem, to z każdym innym dam radę. Pamiętam też użytkowanie pace sd. I było to jak niebo i ziemia przy strongu. Jeśli pace hd ma podobny soft do pace sd. To wybieram pace. Poza tym, jest on nowszy i ewentualne wsparcie dla niego i nowy soft będzie pewnie dłużej wydawany. Powiedzcie mi, czy jak podłącze do niego tylko jeden kabel satelitarny, to czy będę mógł chociaż nagrywać to co oglądam? Czy kompletne nici z nagrywania, bez podłączenia drugiego kabla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdą jest, że przeflancowanie softu z Pace na Philipsa nie było dobrym pomysłem, czego skutki teraz się odczuwa. Ale też nieprawdą jest, że wejście do PROGRAM powoduje zwis i konieczność resetu. Soft 116 ten problem rozwiązał, choć nie wiadomo jeszcze jaki przyniósł nowy :D Jeśli soft we wziętym Philipsie będzie 98, to nie aktualizować! Jeśli nowszy, to tu już nie byłbym taki stanowczy. Wszystko będzie zależeć jak się będzie zachowywać. Z jednym kablem możesz nagrywać, to co oglądasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za odpowiedzi. Nowiutki pace pvr z dvb-t już śmiga u mnie. W porównaniu do stronga 6880 to jak niebo a ziemia. Najlepsze jest to, że gość już zabrał stary dekoder, nowy po wizualnym sprawdzeniu czy wszystko jest zapakował. Karta wydania nowego dekodera wydrukowana. I dobrze, że zapytałem jeszcze czy aby na pewno wszystko w nim działa. Gość mówi ok, możemy sprawdzić. Szybko podłączył dekoder pod telewizor, i zonk zero reakcji. Nawet się nie włancza. Dopiero po tym gość powiedział, że podczas transportu jeden z dekoderów spadł na ziemię (w pudełku, ale mimo wszystko) i nie wiedzieli który. I że pechowo musiałem właśnie na ten trafić. Na szczęście miał jeszcze jeden taki sam dekoder. Ale znowu kolejną kartę wydania musiał drukować, i kolejne podpisy. Teraz zaczynam podejrzewać, że być może chciał żebym wziął ten dekoder i zrobił zwrot, to było by na mnie na klienta. On jako dystrybutor byłby czysty. Na szczęście z tym kolejnym wszystko jest już w porządku. Generalnie to jestem zadowolony. Wkurza mnie natomiast nowa lista kanałów. Np. żeby oglądać national geographic chanell, którego nie mam w hd. To muszę przełanczać aż na 270! Masakra normalnie. Nie da się czegoś z tym zrobić? Dla mnie to na razie i tak "wsio rybka" bo tv mam jeszcze bez HD podłączony eurozłączem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...