Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyczyść flash i eepom. Podłącz kable antenowe i wyszukaj kanały. U mnie są takie objawy jak dekoder stoi dość długo nieużywany. A po całkowitym resecie działa.

Juz wiem o co chodzi z tym flash i eepom, wyczyscilem i dziala.

Wielkie dzieki wszystkim ktorzy probowali mi pomoc.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi hi ale szajs mozna spokojnie piwko wypic zanim ruszy jakaies radio ,na pewno ciut dopracują, ale zobaczylem i juz nie będe na pewno korzystac ,w kompie tuba odpala się w sekunde i szukanie wygodniejsze :D po co wogole dodawali to cos ? -nierozumie- ,teraz pewnie co nowy soft będą dodawac nowych smieci radiowych zamiast zając się poprawą techniczną pace :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kompie tuba odpala się w sekunde i szukanie wygodniejsze :D po co wogole dodawali to cos ? -nierozumie- ,teraz pewnie co nowy soft będą dodawac nowych smieci radiowych zamiast zając się poprawą techniczną pace :>

 

Dokładnie! Najważniejsze by zajeli się jakością kanałów w Pace, stabilnym oprogramowaniem, grafiką menu głównego czy wykorzystaniem USB w Pace niż zamulać i tak kulawo pracujące oprogramowanie [beep]ołami jak radia internetowe czy Allegro!

To jest przecież na naszych kompach, po co to ładować do Pace?? Ehh...

A gdzie jest HBO GO czy TVN player?? Szczerze liczyłem,że prócz ulepszenia softu,wejdą te aplikacje.

Zamiast tego oprogramowanie będzie chodzić tak kulawo jak chodziło a nawet gożej z dodaniem niepotrzebnych śmieci.

Szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś odpowiedzieć na pytanie czy była kiedykolwiek mowa o HBO GO dostępnym za pośrednictwem tego dekodera?

 

Coś mi świta, że tak, choć pewności nie mam. Dla HBO GO warto byłoby podpiąć neta do boxa, dla samych serwisów radiowych, a tym bardziej allegro jakoś mi się nie uśmiecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi hi ale szajs mozna spokojnie piwko wypic zanim ruszy jakaies radio ,na pewno ciut dopracują, ale zobaczylem i juz nie będe na pewno korzystac ,w kompie tuba odpala się w sekunde i szukanie wygodniejsze :D po co wogole dodawali to cos ? -nierozumie- ,teraz pewnie co nowy soft będą dodawac nowych smieci radiowych zamiast zając się poprawą techniczną pace :>

 

mialem na mysli to ze trzeba czekac chwile ,panowie czyzby u was odpalaly sie radia np.(tuba) po 1 sekundzie jak na kompie??? mam neta 50 Mb/s i musze czekac 3-5 sekund ,jesli u was jest blyskawicznie to sorki pewnie mi zamula pace :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki trochę. Zauważyłem, że od momentu jak pojawiła się ta 150-tka do dzisiaj Pace mi się nie włącza żeby pobierać VOD. Po załadowaniu 150 się nie włączał, a także od wczoraj po powrocie do 147 nie pobierał ani razu. Przejrzałem dzisiaj listę udostępnionych audycji i w C+ Na życzenie mam kilka nie pobranych a on jak na razie nic. Ma ktoś z Was podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam większość pobrane już, wcześniej często w nocy i do południa się włączał i pobierał lub się wyłączał jeśli akurat w tym momencie z satelity leciało to co już zostało wcześniej pobrane. A teraz jak na razie cisza. Muszę poobserwować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś jak to możliwe aby Pace odbierał sygnał z konwertera Quad bez najmniejszych zakłóceń, gdzie Pioneer Mediasat podłączony do tego samego Quada i bezpośrednio, odbierał sygnał z zakłóceniami?

Objawia się to 1-2sek zanikiem obrazu co 2-3 min lub co godzine (nie ma regóły). Czasem toważyszy temu chwilowy zanik audio. Ogólnie występuje to chyba na każdym z kanałów ale tylko na jednym dekoderze i to podłączonym w prosty sposób jednym całym kablem.

Wie ktoś co jest grane? gdyby było coś nie halo z konwerterem czy też całą anteną to zakłócenia występowałyby równolegle w Pace... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...