Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy PACE HD nadal trzeba podłączać do wzmacniacza dodatkowym kablem Coaxial lub optycznym by uzyskać dźwięk wielokanałowy? Może poprawili to w którejś z nowszych wersji softu?

A niby jak ? Przecież ostatni tuner z wielokanałowym dźwiękiem na wyjściu to chyba był analogowy amstrad z wbudownym wzmacniaczem i DD pro-logic. Wszystkie inne urządzenia podłączasz w ten właśnie sposób, chyba że mają własne dekodery, to nie potrzeba dodatkowego kabla, tylko kabli. Conajmniej sześciu.

Przeprasza za brak precyzji, oczywiście chodziło mi o połączenie kablem HDMI, w pierwszych wersjach softu przez HDMI był dźwięk wyłącznie Stereo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@domin107 Ja mam pojedynczy kabel i prawie wszystkie pozycje z VOD ściągnięte. Umowę przedłużałem 30 listopada i od tego dnia mam Pace'a. Podstawa to prawidłowe ustawienie typu konwertera w menu tunera. Przy jednym kablu POJEDYNCZY przy dwóch TWIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj stałem się PACE'owiczem. Jeszcze kilka godzin temu miałem leciwy dekoder SD. Więc przesiadka jest ogólnie emejzin' ;)

 

Ale... Kilka wątów zawsze się znajdzie. W końcu nie jestem amerykaninem, nie ta mentalność. :D

 

Do rzeczy. Od paru dni nie działa mi kilka kanałów. Na obu wspomnianych dekoderach. Mowa o Polsacie na 7 (na kanale tysiąc pińcet sto dziewińcet działa), i w ogóle od tej siódemki nic nie działa. Do kanałów HD nie roszczę sobie praw, bo nie ten pakiet, ale Polsat, TV4, Polsat2, PULS. Czemu to wszystko nie działa na niskich numerkach?

 

No i... Czy jedyna możliwość dobrania się do DVB-T to kanały 960+? Działa, działa, ale męczące to to. Selekcja kanałów ulubionych generalnie niewiele wnosi...

 

Macie jakiś komentarz do moich rozterek? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie od wczoraj podłączyłem sprzęt do drugiego kabla i jest TWIN.

 

VOD - ściągneło na pojedynczym jeden film przez dwa tygodnie. Tej nocy na TWIN - nic. Jak wy to robicie że wam ściąga te filmy ???

a wyłączasz dekoder do standby jak go nie używasz? :)

Witam. Dzisiaj stałem się PACE'owiczem. Jeszcze kilka godzin temu miałem leciwy dekoder SD. Więc przesiadka jest ogólnie emejzin' ;)

 

Ale... Kilka wątów zawsze się znajdzie. W końcu nie jestem amerykaninem, nie ta mentalność. :D

 

Do rzeczy. Od paru dni nie działa mi kilka kanałów. Na obu wspomnianych dekoderach. Mowa o Polsacie na 7 (na kanale tysiąc pińcet sto dziewińcet działa), i w ogóle od tej siódemki nic nie działa. Do kanałów HD nie roszczę sobie praw, bo nie ten pakiet, ale Polsat, TV4, Polsat2, PULS. Czemu to wszystko nie działa na niskich numerkach?

 

No i... Czy jedyna możliwość dobrania się do DVB-T to kanały 960+? Działa, działa, ale męczące to to. Selekcja kanałów ulubionych generalnie niewiele wnosi...

 

Macie jakiś komentarz do moich rozterek? ;)

Sprawdź ten typ konwertera w menu -> 7 -> 1 -> B, jeśli masz 1 kabel(podłączony pod sat1) ma być POJEDYNCZY, jeśli 2 - TWIN. Spróbuj też jeszcze raz wyszukać kanały.

Jeśli to jest ok, to sprawdź, czy działają Ci kanały takie jak:

- Polsat, Polsat 2, Polsat Cafe, Polsat News, Polsat Play, TV 4, TV BIZNES

i

-ANIMAL PLANET(SD), CINEMAX(SD), Club TV, ITV, KINO POLSKA(SD), PULS, TRACE, TV POLONIA, TVP Kultura, TVS (TV Silesia), ZONE REALITY.

Jeśli nie będzie również tych programów(będzie komunikat, że brak sygnału, sprawdź typ konwertera....itd, ew. czarny obraz), to sprawdź antenę.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów!

Odebrałem tydzień temu nowego Pace HD PVR 500GB.

Nagrywa, nic się nie wiesza, obraz i dźwięk ok ( choć na Sagemcomie HD wydaje się minimalnie lepszy na kanałach sd ).

Soft 147, kabel pojedynczy, sygnał prawie na 5, antena 80cm.

Jest tylko jeden problem: co jakiś czas niezależnie od kanału występuje efekt jakby spięcia. Raz tylko słychać w głośnikach delikatny trzask ( cyknięcie ), a niekiedy jest trzask i zanika obraz na 1-5 sekund lub obraz przechodzi w tzw. śnieg. Występuje to bardzo nieregularnie, czasem kilka razy co 10-15 minut, czasem 3-4 godziny jest normalnie.

Nie jest to raczej zanik prądu bo dekoder cały czas działa.

TV też chyba ok, Sagemcom i stary Ferguson działa bez zarzutu.

Jak myślicie co może być nie tak? Dekoder, zasilacz, kabel HDMI ? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...