Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj odebrałem z siedziby C+ dekoder Pace HD PVR 500GB i mam z nim problem dotyczący nagrywamia a mianowicie po nacisnięciu rec na pilocie pojawia się na ekranie komunikat że rozpoczęto nagrywanie (w tym momencie dioda jest fioletowa) poźniej po kilku minutach nacisnąłem stop i w moich nagraniach nie mam tego nagrania co robić ? Zmieniłem wcześniej ustawienia anteny ze splittera na pojedyńczą. Ustawiłem aby dzisiaj automatyczne nagrywanie na 22:00 na mecz i mam nadzieję, że nagra się wszystko samo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem, że zwykle po wyłączeniu dekodera po upływie około godziny włącza się niebieska dioda i świeci nieprzerwanie. jeśli wtedy włączę i wyłączę dekoder jeszcze raz (np. zaraz po tym jak się włączyła albo kilka godzin później) to wtedy nieprzerwanie świeci się już czerwona dioda... często tak robię rano przed wyjściem i po powrocie z pracy zawsze jest czerwona... poważny błąd softu, swoją drogą skąd zawsze się bierze aż tak dużo tych błędów po kolejnej aktualizacji ? zawsze coś poważnego jest nie tak jak trzeba - w końcu teraz C+ nas oskubuje dodatkowo na rachunkach za prąd... aż strach pomyśleć co to będzie z ethernetem :) liczba postów w ciągu tygodnia zwiększy się do 800 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasylek, słuchaj, nie chodzi o to, że w stand by pali się czerwona dioda, bo każdy sprzęt jakoś sygnalizuje ten stan urządzenia, ale żeby była to czerwona dioda, a nie dla przykładu niebieska, jak wspomina np. lotus, bo wówczas wiadomym jest, że odbiornik właśnie nie znajduje się w stand by, tylko w stanie normalnej pracy.

 

Jeśli zatem nie ma w tej sprawie jakiejś stałej, to oznacza to ni mniej, ni więcej, tylko to, że albo oprogramowanie w odbiorniku ma poważne wady, albo sam odbiornik źle funkcjonuje.

 

Jeśli są to odosobnione przypadki, to można to zgonić na zwyczajny odsetek technicznych usterek, które zdarzają nawet w sprzęcie najlepszych firm, ale coś mi się wydaje, że problemy z odbiornikiem PACE PVR, to coś więcej, niż tylko marginalne zjawiska.

 

Jeśliby zatem tak się zdarzyło, że w ofercie C+ znajdą się również n-boxy, to będę jednym z pierwszych, którzy z nich skorzystają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zastanawiałem się nad tym tunerem wyłącznie z uwagi na VOD. Z tego co czytam z nim także jest wiele problemów (podobnie jak z tunerami kupowanymi indywidualnie) chociaż wydaje mi się, że te problemy na szczęście nie są wielkiej wagi (raczej drobiazgi). Czy ten tuner w dalszym ciągu jest wyłącznie na zasadzie wypożyczenia? Kiedyś wykupiłem od Cyfry tuner ale to było bardzo dawno temu i chyba tego Pace`a terz mi nie sprzedadzą. Z drugiej strony miesięczne opłaty za sprzęt + opłaty za VOD... Naciąganie maksymalne:-) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też macie teraz tak, że na pozycjach od 20 macie Canal+ tylko w SD, a HD poleciały gdzieś za pozycje 200+? Mam dekoder Pace PVR HD i zrozumiałem, że SD polecą na koniec listy, a tu taki zonk.

 

 

Potwierdzam u mnie to samo , 3 próby wyszukiwania kanałów oraz reset dekodera nic nie dały. Trzeba czekać, aż poprawia , Tvn hd brak na liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też macie teraz tak, że na pozycjach od 20 macie Canal+ tylko w SD, a HD poleciały gdzieś za pozycje 200+? Mam dekoder Pace PVR HD i zrozumiałem, że SD polecą na koniec listy, a tu taki zonk.

 

 

Potwierdzam u mnie to samo , 3 próby wyszukiwania kanałów oraz reset dekodera nic nie dały. Trzeba czekać, aż poprawia , Tvn hd brak na liście.

 

Totalny bajzej, roz[beep]ziaj czy jak to nazwać. Kanały porozrzucane. Planete 2 razy (80 254)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, jestem zmuszony pobrać to fatalne oprogramowanie, dzięki któremu funkcja nagrywania będzie już tylko teorią? Ehh...

 

Wrzucisz jeszcze raz procedurę wymuszania nowego oprogramowania? Bo nie mogę jej znaleźć.

 

Wyłączasz tuner z prądu , potem na przednim panelu dekodera wciskasz jednocześnie P- i P+ i trzymając je w tym stanie włączasz zasilanie ( trzymając do momentu , aż dioda zacznie mrugać na niebiesko tzn.że oprogramowanie zaczęło się pobierać ) Aktualizacja dla Pace HD PVR 500GB od piątku od 9.00 do poniedziałku do 9.00 , dzisiaj zrobiłem ten "myk" u siebie zobaczę rano czy problem zniknie :?: ( chodzi oczywiście o ciągłą prace dysku i świecenie niebieskiej diody ) , pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...