Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może tych osób jest jednak więcej no ale u mnie wszystko chodzi dobrze. Nie wiem tylko co miało się zmienić i co się zmieniło w 146.

Najwyraźniej niewiadomo jak nikt nie wie... bo chyba czegoś takiego jak świecąca dioda nie można brać pod uwagę.

Chyba,że dodatkowo dodane wraz z głównymi zmianami dokonanymi w nowej wersji oprogramowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,dzisiaj przedluzylem umowe z cyfra,w pkt cyfry w Myslowicach chcialem wymienic dekoder Philips Pvr 250 na Pace 500gb ale babka powiedziala ze jest blokada w systemie i nie moga wymieniac,czy to prawda?ten philips sie czesto restartuje i mam go juz dosyc,czy jest mozliwosc wymiany na PACE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem tu nowy.

Wczoraj zamówiłem sobie PVR z kanałami HD i mam pytanie dotyczące

HBO Digital- pisze mi dostępne wkrótce tzn ile muszę zaczekać na pozycje która mnie interesuje???

oraz czy powinienem mieć Canal+ na życzenie skoro mam Canal+ HD ????

z góry dziękuję za odpowiedź jestem nowicjuszem w kwestii tego dekodera więc pomoc będzie wskazana. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,dzisiaj przedluzylem umowe z cyfra,w pkt cyfry w Myslowicach chcialem wymienic dekoder Philips Pvr 250 na Pace 500gb ale babka powiedziala ze jest blokada w systemie i nie moga wymieniac,czy to prawda?ten philips sie czesto restartuje i mam go juz dosyc,czy jest mozliwosc wymiany na PACE?

Trzeba było nie przedłużać umowy tylko definitywnie zrezygnować i ewentualnie zaraz potem podpisać nową. Dostałbyś taki dekoder jaki chcesz no chyba, że promocja przy przedłużaniu jest tak superowa, że świadomie zdecydowałeś się pozostać przy niechcianym dekoderze. Z tego co wiem jednak każdy nowy klient jest zazwyczaj lepiej traktowany i dostaje więcej niż ten wcześniej złowiony. Używałem kiedyś dekodera Philipsa a teraz mam kolejnego PACE`a. Faktycznie Philips mi się restartował ale PACE także to robi i są z nim spore problemy a jedyne plusy to mniejsza obudowa, większy dysk i cichsza praca. Na pocieszenie powiem ci, że dla mnie Philips miał zdecydowanie lepszy, bardziej żywy i soczysty obraz od PACE`a, który wygląda na stłumiony i "wyprany". Nawet porównując obraz naziemnej telewizji z tunera DVB-t wmontowanego w PACE a tego w telewizorze (mam dobry tv Philipsa) ten z telewizora wygląda jakby miał o 100% większy zakres regulacji. Niesamowita różnica w kontraście i kolorach na korzyść tunera w TV a po przełączeniu na tuner w dekoderze jakbym zarzucił na ekran ledwo prześwitującą firankę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm

szczerze mówiąc nie wiem a gdzie to pisze jaka wersja softu jest obecnie w dekoderze???

w ustawieniach oprogramowania ????

i powiedz mi jeszcze tylko czemu na stronie hbo w spisie digital pozycji jest kilka dziesiąt a u mnie na digitalu wypisane jest raptem kilkanascie ???

czy to kwestia tego że nie wszystkie funkcje zdązyły się zaaktualizować czy to wina softu ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm

szczerze mówiąc nie wiem a gdzie to pisze jaka wersja softu jest obecnie w dekoderze???

w ustawieniach oprogramowania ????

i powiedz mi jeszcze tylko czemu na stronie hbo w spisie digital pozycji jest kilka dziesiąt a u mnie na digitalu wypisane jest raptem kilkanascie ???

czy to kwestia tego że nie wszystkie funkcje zdązyły się zaaktualizować czy to wina softu ???

Wejdź w menu 7 (parametry techniczne) pozycja 2 (wersja oprogramowania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn tak

byłem tam gdzie mi kazałeś i pisze mi że wersja oprogramowania jaką mam dość nietypowa bo 129,

i nie ma dostępnych żadnych innych do pobrania.

Więc nie wiem co z tym fantem zrobić.

Jak do jutra się nie pojawi Canal+ na życzenie to do nich zadzwonie.

A jeżeli chodzi o HBO Digital to jest jak było nic mi jeszcze nie pobrało a lista się nie zaktualizowała.

Mam nadzieje że potrfa to faktycznie kilkanaście dni maximum a to z tego względu że mam podwójny konwerter a tylko jeden kabel idzie do pvr ze względu na to że mam drugi dekoder w innym pomieszczeniu.

A wy co mi w takiej sytuacji radzicie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec do mnie zadzwonił, że dziś tuner nie wstaje. Kilka dni temu robiłem aktualizację na 146 i wszystko działało. Dziś włączał tuner i zero reakcji. Nie widziałem tego jeszcze osobiście, ale z relacji wiem iż miga żarzące się czerwone światełko. Nie świeci pełną mocą, a żarzy się. Zasiłka sprawdzona i jest ok... Co to się mogło porobić? Jest jakiś hard reset albo coś? Bo chyba pozostaje wymiana :( Szkoda filmów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie korzystałem z takiego sposobu zrestartowania poprzez wyciąganie wtyczki z prądu. Jak doszło już do zawiechy to wciskałem (przytszymując) klawisz uruchamiania dekodera na jego panelu przednim - twardy reset.

Po chwili uruchamiał się i wszystko już było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...