Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie takie dziadostwo, nagrywać nagrywa. Nie jest zle. A co to zmiany na ADB- to maja problem. Poki co mam dwa cameleony, ich dekoder i MR. I z tym mnie zmigrowali. Wiec już ja to widze jak mi zapewniają pelnosprawne dwa turboboxy za cene 10 zl obecnego MR i Pace za 0 zl. Przecież to ich sprzęt który mają w ofercie. Gdybym miał swój sprzet to fakt, mialbym ciężko zareklamować brak Polsatu HD. W sumie migracja wyszła mi na 0. Tyle samo do płacenia przed i po. A migrować musiałem, koniec umowy był z początkiem kwietnia. Może zmienia soft do Pace albo Polsat wprowadzi kodowanie... Jutro kwalifikacje F1, pojutrze wyścig - przydałoby się to w HD.

 

A swoją drogą, niech mnie ktoś oświeci - jak możliwe jest sprzedawanie PACE na allegro z zapewnieniem ze jest własny za 300-350 zł, jak kara za jego zgubienie jest prawie 2 razy wyższa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie na czym polega wyłudzenie? Opyleniu czegoś za 350 zl za co za rok trzeba zapłacić 1000 zl kary w nc+ jak sie nie odda. Rozumiem ze bierze sie fona za 1zl i opycha za 400-500. Ale dekoder? Jest ich kilka. Zapakowanych. Z podanym numerem seryjnym. Zaiste pojde do piekla za ciekawosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

od wczoraj dekoder Pace PVR HD (oprogramowanie 154i, podłaczony konwerter pojedynczy, do pierwszego gniazda satelitarnego) nie jest w stanie pobrać żadnych danych (aktualizacja, wyszukiwanie programów, oferta VOD, Program). Zastanawiam się, czy jest to usterka dekodera, czy problem po stronie nadawcy.

 

Wyświetlane komunikaty:

 

Aktualizacja

Błąd Nr 1

Wystąpiły problemy techniczne. Spróbuj ponownie później.

 

Wyszukiwanie programów

Nie znaleziono programu

Sprawdź antenę satelitarna

 

Cyfra+ VOD

Oferta nie zaktualizowana

Oferta nie zaktualizowana.

Brak możliwości zamawiania.

Spróbuj ponownie później.

 

Program

Program telewizyjny chwilowo niedostępny

Z przyczyn technicznych informacje o programach nie są obecnie dostępne. Spróbuj ponownie za kilka minut, wciskając klawisz "PROGR" na pilocie.

 

Dodatkowo przy sprawdzaniu parametrów technicznych (ustawienia anteny) wyświetlany jest poniższy komunikat:

Uwaga, podczas nagrywania funkcja pomiaru sygnału wtłączona.

 

Do tej pory nie miałem żadnych problemów i wszystko działało (ostatni raz skutecznie wyszukiwałem programy w poniedziałek 8 kwietnia).

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Pozdrawiam,

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaproponują pisałem już o tym.Jak zmigrowałeś ze sprzętem Cyfry lub swoim to na nim zostaniesz.Chyba że się od dzisiaj coś zmieniło.Może odpłatnie to pewnie tak

 

Tak to prawda, cyfrowiczom którzy chcą migrować do NC+ maksymalnie utrudnia się przejście na sprzęt ADB który odbiera polsat. Wczoraj miałem rozmowę w punkcie oraz drugą na infolinii. Dopiero od pakietu GOLD który mi zaproponowano (79 zł + 5 zł miesięcznie za turbo boxa) oferują sprzęt ADB. Wszystkim którzy chcą przejść ale na niższe pakiety, ta za[beep]a firma mówi: "walcie się przygłupy, nowego sprzętu i tak [beep]ńce nie dostaniecie, a to że [beep]iszony nie możecie oglądać polsatu HD to nas mało obchodzi"

 

Co najlepsze kiedy chciałem migrować do pakietu komfort+ i zostać na starym sprzęcie w nadziej że kiedyś uruchomią kodowanie SECA na Pace PVR, to powiedzieli mi że owszem mogę, ale muszę za starego Pace PVR płacić 20 zł miesięcznie. Jak mi ktoś w [beep] dał :shock:

 

Powiedzcie mi drodzy forumowicze o co tu do [beep]y nędzy chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Objawy jakby satelita podstawowy został z HOTBIRD zmieniony na INNY. Możesz to sprawdzić?

Ustawienia domyślne (parametry odbioru) nie zmienione (tzn. pasmo dolne = 9750, pasmo górne = 10600, typ konwertera = pojedynczy, satelita = hotbird).

 

Ma ktoś pomysł co się mogło stać (albo inaczej - usterka dekodera, czy coś z nadawcą?)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udalo sie komus ustawic by zielona kreska poziomu sygnalu dochodzila do 5 czy wszystko co mozna to jedynie poiedzy 4 a 5. pozyczylem by ustawic antene turboboxa i tam mam 100 na 100 a tu dalej pomiedzy 4 a 5 tak jak bylo wczesniej tylko ze wczesniej jak podlaczylem dekoder n jakosc byla 56 a teraz 100 a tu dalej nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby oglądać i jednocześnie nagrywać coś innego musisz mieć podłączone oba kable do dekodera (gniazda SAT 1 i SAT 2) oraz ustawiony typ konwertera na TWIN. Jeśli jest tylko jeden kabel to musi być ZAWSZE podłączony do gniazda SAT 1, ale wtedy tylko oglądanie lub nagrywanie tego, co się ogląda, ewentualnie można oglądać niektóre kanały (nie wszystkie) podczas nagrywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...