Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I na wszelki wypadek wyłączyć jeszcze autoaktualizacje: menu, 7, 1, OK, 9
To wyłączenie autoaktualizacji - tj. ta konfiguracja w instrukcji obsługi jest w ogóle dostępna? Teraz to już za późno. Ale na wszelki wypadek wyłączone!!!
nie wiem czy to się czasem nie pojawilo w jakiejś aktualizacji softu
szacun dla pana tam jest jeszcze jedna opcia bardzo fajna

Tak, autowyłączanie - aktywne/nieaktywne. Szkoda tylko, że dowiedzieliśmy się po fakcie. Choć pewnie dostęp do tego niewidocznego menu był jakoś skomplikowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby Szanowny Kolego :-)

 

Zresztą co tu dużo pisać. C+ mogła ostrzec, że będzie aktualizacja kanałów. Ponadto na jakiej podstawie abonentom C+, którzy jeszcze nie zmigrowali do nc+ (i nie koniecznie to zrobią) zaktualizowali kanały. Myślicie, że jest jeszcze jakiś alternatywny sposób by przywrócić poprzedni układ listy z C+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przełączeniu satelity z HB na INNY, żeby nie aktualizował listy, przestało u mnie działać nagrywanie.

Niby się włącza ale dioda nie zmienia koloru, zaplanowane niby ruszyło ale nie dało się zatrzymać i nic się nie nagrało.

Jak to wygląda u Was? Chyba że mój tuner postanowił się zepsuć w ramach dodatkowych atrakcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przełączeniu satelity z HB na INNY, żeby nie aktualizował listy, przestało u mnie działać nagrywanie.

Niby się włącza ale dioda nie zmienia koloru, zaplanowane niby ruszyło ale nie dało się zatrzymać i nic się nie nagrało.

Jak to wygląda u Was? Chyba że mój tuner postanowił się zepsuć w ramach dodatkowych atrakcji...

weź wejdź w ustawienia anteny i wciśnij 9 i zmien autoatkualizacje a pid ustaw normlany. nie zmieni ci się lista kanalow a nagrywać będziesz mogl normlanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sobota. Jak rozumiem nowe oprogramowanie nie wyszło?

 

Wątpię żeby było nowe oprogramowanie, zmiany mogą być pewnie tylko kosmetyczne. Nawet w instrukcji którą można znaleźć na stronie NC+ wszystkie screeny z menu dekodera są takie same jak teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie wiem czy obrazek po lewej nie jest od nowego softu a obrazek po prawej od starego

 

Na moje rozumowanie obrazek z lewej strony jest to tylko obrazek "tytułowy" Ot tak, żeby podkolorować rozpoczęcie nowego działu w instrukcji dekodera. Mogę się oczywiście mylić, ale na moje nie mamy co liczyć na oprogramowanie w stylu nboxów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj 22.03, padły mi kanały, działa tylkp TVP2 i Superstacja, wyskakuje "Brak sygnału z satelity" mimo że mam sygnał zielony czyli dobry, jak to naprawić, sąsiad ma to samo czy to wina połączeni NC+, stało się tak po przeprogramowaniu kanałów działało 1 dzień, a później walnęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, sprawdzę, ale jak dzwoniłem do gościa od anten, mówi, że ma dużo takich zgłoszeń i zwala to na splittery, że teraz się połączyli w NC+ i splittery nie działają, ale nie chce mi się wierzyć bo mam ten sam dekoder i kartę, prawdopodobnie wina pogody, coś się przestawiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie wiem czy obrazek po lewej nie jest od nowego softu a obrazek po prawej od starego

 

Na moje rozumowanie obrazek z lewej strony jest to tylko obrazek "tytułowy" Ot tak, żeby podkolorować rozpoczęcie nowego działu w instrukcji dekodera. Mogę się oczywiście mylić, ale na moje nie mamy co liczyć na oprogramowanie w stylu nboxów.

 

Możliwe bo w instrukcji SAGEMCOMA jest pełne menu CARBON opisane ale jak mówisz możemy się mylić

 

 

http://ncplus.pl/~/media/ncplus/Dokumenty/instrukcje%20dekoderow/box-sagemcom-ok.pdf

 

Żeby nie było 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego nie widziałem, więc może nadzieja na lepszy soft jakaś mała jest. Skoro Sagemcom to uciągnie to Pace chyba też powinien. Pozostaje czekać, bo informacji oczywiście żadnej nie ma.

Oby, oby. :-) Ale opcja wyszukiwania kanałów i ich ułożenie wg. własnego pomysłu - to z pewnością tylko marzenia ściętej głowy. Jak pomyślę i omyłkowo włączę pozycję nr 3 i zamiast TVP Info włącza się TVN Style w HD, a na 19 pozycji zamiast Alekino+ ichnie telezakupy - to mnie ..... grrrrr :jupi: .

 

P.S. A wchodzi w grę jakieś przywrócenie ustawień fabrycznych (wgranie listy z poziomu usb, eprom itp. itd.), nawet choćby kosztem skasowania nagrań - mogę je poświęcić, by mieć tylko stary układ kanałów ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...