Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja kasuję po obejrzeniu ale cóż z tego jak się czasem w tygodniu nazbiera, a czasu nie ma żeby oglądać, kiedyś trzymałem się ok 50 %, ale później poszybowało i teraz trzyma się ok. 70 %

 

a koledze Trofik radzę przywrócić fabryczne ustawienia,mi jak na razie pomogło - kanały przełączają się o wiele szybciej i z nagrywaniem nie mam problemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z innej beczki....

jak Pace 500 będzie pracował jeżeli będzie podłączony na przelotce antenowej /jako drugi tuner/?

1.Ariwa100/ główny

2.Pace 500 /jako drugi/

drugie pyt.

jak znosi Pace 500 anteną obrotową? z polarmontem /jazda po orbicie/ zakres 45E-12,5 W

oczywiście głowny punkt odbioru to 13E

 

z góry dzięki za odpowiedz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak znosi Pace 500 anteną obrotową? z polarmontem /jazda po orbicie/ zakres 45E-12,5 W

oczywiście głowny punkt odbioru to 13E

Myślę, że mu to obojętne. Na swojej sztywnej liście ma tylko wybrane kanały z HB i Astry i tylko z tych dwóch pozycji będzie coś odbierał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość obrazu jest wyraźnie słabsza niż na Arivie TT. Obraz mniej ostry... Poza tym wszystko wydaje się działać ok. Dziwi brak Cinemaxów w EPG mimo, że są na liście kanałów. Jakieś pomysły jak to poprawić :?:

 

Brakuje ułożenia własnej kolejności kanałów jak w Sagemcom :censored:

 

EDIT:

 

Nie mam znacznej części kanałów w EPG. Przywracałem ust fabryczne i nic. Jakieś pomysły??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełącz sobie na TVP1 SD kanał 250, poczekaj to zaciągnie całe EPG. Kiedyś jak ten kanał był na numerze 1, było wszystko ok. Odkąd zachciało się żeby na numerze 1 była wersja HD, to z transpondera Nki nie ładuje się EPG i ta usługa prawie nie działa na Packu. Co kanał to brak opisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to rozwiąże brak wielu stacji w EPG? Dziwne, ale popatrzę... Nie chodzi mi o brak opisów, tylko o brak KANAŁÓW, np CINEMAXÓW, TVN24 i innych w EPG.

 

Nie działa. Nadal brak wielu kanałów w EPG. Już zaczynam tęsknić za Arivą TT. Oby dała się naprawić :|

 

EDIT:

 

Ha ha, nie da się nagrywać równolegle 2 kanałów mimo konwertera twin i takiegoż ustawienia w opcjach. Porażka :crazy: Ferguson przy tym czymś to dzieło sztuki inżynierskiej :lol2:

 

Wyświetlacz jest czytelny przez lornetkę :shock:

 

Braki w EPG w dedykowanym tunerze, to kpina i jeszcze każą sobie płacić za to cudo co miesiąc dodatkowe pieniądze :doh: Francuska technologia jak zwykle warta wielkiego G...

 

Brak możliwości ułożenia własnej kolejności kanałów - największa zniewaga

 

Boże, jeśli sprawisz, że się będzie dało naprawić zepsutą przeze mnie Arivę TT, to obiecuję pielgrzymkę na kolanach do Częstochowy :P

 

Teraz piszczy jakaś cewka jak w białych tunerach n-ki kiedyś :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to takie dno to oddaj to cyfrze - po co się męczyć i denerwować.

Fakt bez epg i własnej listy kanałów nie da się żyć.

Na packu nigdy nie było epg dla tych kanałów i może nie będzie, info jest kilkanaście stron wcześniej a nie 700, życzę szybkiego powrotu do zdrowia arivy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczcie mi jeszcze jedno:

Oglądałem sobie z "Canal+ na życzenie" "Misję Afganistan" - odcinek 7 i nie obejrzałem do końca, a dzisiaj jak chciałem kontynuować to się nie da, a powinien być dostępny do 19.12. Zniknął? Od początku też się nie da włączyć bo w ogóle Menu się nie wyświetla - to po naciśnięciu OK, tak jakby się nie dograł jeszcze.

Najlepsze jest to, że w podglądzie jest kawałek filmu. Nie rozumiem tego.

 

xk531_IMG_3619-Cyfra_plus_-(Custom).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daną pozycję można obejrzeć max 3 razy. Śmieszne ograniczenie. Licznik masz w postaci trzech strzałek po prawej.

No nie żartuj? Właśnie się zastanawiałem czemu mi znikają te znaczki "play" :D

Ale bzdura, w dodatku nigdzie o tym nie informują. To już wole nagrywać, a ten odcinek trzeba będzie poszukać gdzieś, żebym mógł końcówkę obejrzeć, bo do końca nie dojechałem ani razu, a ten głupi dekoder zlicza pewnie tylko naciśnięcia "odtwórz". Paranoja.

Dzięki za wytłumaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...